همه اخبار و مقاله ها

زندگی در شهرهای کوچک کانادا

کسانی که برای تحصیل به کانادا می روند یا قصد مهاجرت به این کشور را دارند با شهرهای بزرگ و معروف کانادا آشنا هستند؛ شهرهایی مانند تورنتو، مونترال، کبک و ونکوور. اما زندگی برای مهاجران محدود به این شهرهای بزرگ نیست؛ شهرهای کوچک این کشور هم مقصدهایی عالی...

19 تیر 1399

معرفی چند شهر کوچک برای زندگی در کانادا

قبلا به برخی از مزایای زندگی در شهرهای کوچک کانادا اشاره کردیم. چه در حال تحصیل در کانادا باشید یا قصد مهاجرت و اقامت دائمی در این کشور را داشته باشید، در بررسی های خود برای انتخاب محل زندگی این شهرهای دوست داشتنی را از قلم نیاندازید.

19 تیر 1399

درباره ویزای کاری کانادا

نسبت به ویزای تحصیلی کانادا یا ویزای توریستی، ویزای کاری کانادا احتمالا محبوبیت کمتری در بین متقاضیان سفر به این کشور دارد. اما با همه پیچیدگی های دریافت آن، یکی از مزیت های مهم ویزای کار امکان اقامت دائم در این کشور است.

17 تیر 1399

مکان های دیدنی کبک کانادا

کبک یکی از دیدنی ترین استان های کانادا است؛ شهر کبک هم گل سرسبد این استان است. جایی که مسافران تور کانادا می توانند از دیدن تعداد زیادی جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی لذت ببرند. در ادامه برخی از مکان های دیدنی کبک را به شما معرفی می کنیم.

16 تیر 1399

کیفیت زندگی در کانادا

هر سال موسسات مختلفی لیستی از بهترین کشورهای دنیا برای زندگی را منتشر می کنند. از سال ها قبل کانادا در جایگاه های بالای این لیست قرار داشته است. اما در چند سال گذشته این کشور به بالاترین جایگاه ها دست یافته و معمولا در مقام های اول و یا دوم قرار دارد.

16 تیر 1399

چرا مهاجرت به کانادا؟

کانادا همچنان یکی از محبوب ترین کشورهای دنیا برای دانشجویان بین المللی برای ادامه تحصیل و برای افراد متخصص برای کار و زندگی است. بسیاری از افرادی که برای تحصیل در کانادا یا کار در این کشور به اینجا می آیند دوست دارند اقامت دائم داشته باشند و بمانند.

15 تیر 1399

هزینه تحصیل در کانادا

هزینه تحصیل در کانادا یکی از آن سوال هایی است که بسیاری از دانشجویان خارجی قبل از سفر می پرسند. این که برای گرفتن پذیرش به چه مقدار پول نیاز دارید و هزینه های زندگی در کانادا چه قدر است.

11 تیر 1399

معرفی تعطیلات رسمی کانادا

کانادا سرزمین فرهنگ های مختلف است، هر سال تعداد بی شماری رویدادها فستیوال های جذاب در این کشور برگزار می شوند. غیر از اینها تعطیلات رسمی کانادا هم هستند. اگر تور کانادا شما با این تعطیلات همزمان شود خوش شانس خواهید بود، چرا که می توانید تجربه ای فراموش...

9 تیر 1399

تعطیلات رسمی کانادا چه روزهایی هستند؟

کسانی که برای تحصیل به کانادا می روند یا دوست دارند در این کشور بمانند باید اطلاعات کافی در مورد این کشور دوست داشتنی داشته باشند. یکی از آن اطلاعات روزهای تعطیلی رسمی این کشور است. در ادامه چند تا از این روزها را به شما معرفی می کنیم.

7 تیر 1399

شهرهای دوست داشتنی کانادا

شهرهای دوست داشتنی فراوانی برای تحصیل در کانادا یا اقامت دائمی وجود دارند. هر کدام از این شهرها ویژگی های جالب توجه خودشان را دارند. در ادامه می خواهیم برخی از این شهرها را به شما معرفی کنیم.

6 تیر 1399

زندگی در مونترال کانادا چگونه است؟

شهرهای مختلفی وجود دارند که مسافران تور کانادا مشتاق هستند آنها را ببینند. البته بسیاری از دانشجویان و مهاجران هم دوست دارند بدانند زندگی در شهرهای کانادا چگونه است. در ادامه می خواهیم مونترال را بررسی کنیم.

4 تیر 1399

آشنایی با ونکوور و محله هایش

ونکوور شهری عالی برای زندگی و تحصیل است. بسیاری از علاقه مندان به تحصیل در کانادا دوست دارند در این شهر درس بخوانند و بمانند. ونکوور محله های زیادی دارد که هر کدام جذابیت های خاص خودشان را دارند. در ادامه برخی از بهترین محله های این شهر را به شما معرفی...

3 تیر 1399

در مورد ویزای کاری کانادا بدانیم

کانادا کشوری است که احتمالا تا چند ده سال آینده به ورود مهاجران تلاشگر و خبره در کارشان نیاز دارد. بسیاری از افراد برای دریافت ویزای کار کانادا اقدام می کنند، با این حال دریافت این ویزا یا همان اجازه کار در این کشور شرایطی دارد.

1 تیر 1399

زیباترین شهرهای دیدنی توریستی کانادا

در سرزمینی چنین پهناور و گوناگون مانند کانادا، ساده نیست بتوان بهترین مقصدها و شهرهایش را به یک فهرست چند موردی محدود کرد. با وجود 10 استان و 3 قلمرو که حدود 10 میلیون کیلومتر مربع را پوشش می‌دهند، به معنای واقعی کلمه مقصدها و جاهای دیدنی بی‌شماری برای...

1 تیر 1399

برنامه پس انداز تحصیلی RESP

کانادا یک کشور مهاجر پذیر است و هدف اولیه بسیاری از مهاجرین از مهاجرت ایجاد یک آینده درخشان برای فرزندانشان است. دولت کانادا برای تشویق خانوارها به ایجاد پس انداز تحصیلی جهت استفاده فرزندان در مخارج دانشگاه یا کالج یا مدرسه بازرگانی در مقطع  (post secondary...

29 خرداد 1399

محبوب ترین ورزش های کانادا

برنامه دارید برای تحصیل به کانادا بروید یا حتی قصد مهاجرت دارید؟ چیزهایی زیادی هستند که قبل از سفر باید از کشور پهناور دوست داشتنی بدانید. شاید بهتر باشد اول از همه از فرهنگ کانادایی ها شروع کنید؛ این که به چه چیزهایی علاقه دارند و ندارند.

27 خرداد 1399

اجاره خانه در کانادا چگونه است؟

بسیاری از دارندگان ویزای مولتی کانادا دوست دارند برای زمان های طولانی (حداکثر تا 6 ماه در هر بار ورود) در این کشور بمانند؛ برای آنها به صرفه تر خواهد بود که یک خانه اجاره کنند به خصوص اگر همراه خانواده سفر می کنند.

19 خرداد 1399

ویزای مولتی کانادا چیست؟

برای علاقه مندان به سفر به این کشور دوست داشتنی، گرفتن ویزای مولتی 5 ساله کانادا یک خبر خیلی خوب خواهد بود. برای اخذ این ویزا شما باید شرایط مشخصی را داشته باشید. این ویزا همچنین مزایایی عالی دارد.

17 خرداد 1399

معرفی بهترین دانشگاه های کانادا

قبل از گرفتن ویزای تحصیلی کانادا شما باید پذیرش خود را از یکی از دانشگاه های این کشور بگیرید. این کشور با دانشگاه های عالی پر شده است و در هر جایی شما می توانید دانشگاه هایی در سطوح برتر جهانی پیدا کنید. با این حال چند تا از دانشگاه های کانادا در بالاترین...

15 خرداد 1399

شرایط ورود به کالج های کانادا

ثبت نام در کالج های کانادا یکی از راه های گرفتن ویزای تحصیلی کانادا است. کالج ها آموزش های لازم را به شما می دهند تا یا وارد بازار کار شوید یا در دانشگاه به تحصیل ادامه دهید. برای ورود به کالج های کانادا باید شرایط مشخصی داشته باشید.

13 خرداد 1399
تعداد: (204)