همه اخبار و مقاله ها

جزیره مگدالن (Magdalen) کانادا، مامن کشتی های شکسته

جزیره مگدالن (Magdalen) کانادا داستان عجیبی دارد، مردم اینجا نوادگان کسانی هستند که از غرق شدن کشتی شان در نزدیکی این جزیره جان سالم بدر برده اند!

31 شهریور 1400

دریاچه خال خال در بریتیش کلمبیا کانادا، قدرت های شفا دهنده دارد

دریاچه خال خال (Spotted Lake) در اطراف شهر Osoyoos در ایالت British Columbia کانادا قرار دارد. این دریاچه نمک، نه تنها به خاطر ظاهر غیر طبیعی و خاصش، گردشگران تور کانادا را به خود جذب می‌کند بلکه خاصیت درمانی نیز دارد؛ خاصیتی که به خاطر مقدار زیادی مواد معدنی مانند منیزیم،...

31 شهریور 1400

نکته های جالب در مورد تورنتو که شاید ندانید

درست است که شهر دیگری در کانادا پایتخت است ولی شناخته شده ترین شهر کانادا تورنتو است، شهری که مرکز تجاری کاناداست و پرجمعیتترین شهر این کشور به شمار میرود.

30 شهریور 1400

معرفی بهترین دانشگاه های کانادا

قبل از گرفتن ویزای تحصیلی کانادا شما باید پذیرش خود را از یکی از دانشگاه های این کشور بگیرید. این کشور با دانشگاه های عالی پر شده است و در هر جایی شما می توانید دانشگاه هایی در سطوح برتر جهانی پیدا کنید. با این حال چند تا از دانشگاه های کانادا در بالاترین...

30 شهریور 1400

ساختمان شهرداری سابق تورنتو (Old City Hall)

در ادامه گشت و گذار در تورنتو به ساختمان شهرداری سابق تورنتو (Old City Hall) خواهیم رفت.

29 شهریور 1400

آشنایی با غذاهای کانادایی

اولین چیزی که در هر سفر خارجی به فکرمان میرسد امتحان کردن خوراکی های خاص آن کشور است، کانادا شاید غذاهای معروفی نداشته باشد اما آنقدر از فرهنگهای مختف را در خود جای داده که تقریبا برای چشیدن از غذای هر ملتی میتوانید یک رستوران مخصوص پیدا کنید.

27 شهریور 1400

دیدنی هایی که در کوه های راکی در انتظارمان است

کوه های راکی که در ثبت میراث طبیعی جهان میباشد، پر جاذبه های متنوع گردشگری طبیعی میباشد که، دلا شما را با زیبایی هایش خواهد برد.

25 شهریور 1400

آشناتیی با بهترین فستیوال های کانادا

مسافران ارزانترین تورهای کانادا می دانند که هیچ چیز مانند شرکت در یک فستیوال پر شور و هیجان نمی تواند سفر آنها را به یادماندنی‌تر از هر وقتی کند. در ادامه برخی از برترین فستیوال های این کشور زیبا و پهناور را به شما معرفی می کنیم. اگر در این زمان ها در این...

25 شهریور 1400

کیت سالت کانادا، شهری متروکه اما با چراغ های روشن

داستان شهر کیت سالت کانادا بسیار عجیب است، انگار همه چیز را گذاشته اند و رفته اند، اما چرا چراغ ها روشن است؟ چه کسی شهری متروکه را زنده نگاه داشته؟

24 شهریور 1400

بهترین منظره ها برای عکاسی در کانادا کدامند؟

البته کانادا آنقدر جاذبه های گردشگری و جذابیت های شهری و طبیعی مختلفی دارد که حسابی حافظه گوشی یا دوربین عکاسی شما را پر خواهد کرد، اما اگر میخواهید اولویت هایی برای عکاسی داشته باشید به این 5 منطقه بایست بروید.

22 شهریور 1400

آبشار همیلتون کجاست؟

همیلتون شهری در کاناداست که به آبشارهایش معروف است این شهر صنعتی علاوه بر جاذبه های شهری، جذابیت های طبیعی نیز دارد.

22 شهریور 1400

آشنایی با فرودگاه ویکتوریا کانادا

برای آشنایی با فرودگاه بین المللی ویکتوریا (Victoria International Airport) یکی از پرترددترین فرودگاه های کانادا همراه ما باشید.

19 شهریور 1400

مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده دنیا

اگر شما هم از سفر به مقاطی از دنیا که خلوتتر هستند لذت میبرید در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین جاذبه های کمتر شناخته شده و در عین حال عالی را معرفی کنیم.

19 شهریور 1400

تحصیل در رشته انرژی های تجدیدپذیر در کانادا

با وجود تاثیر منفی همه‌گیری ویروس کرونا در بخش انرژی‌های تجدیدپذیر، در بین علاقه‌مندان به تحصیل در کانادا، تحصیل در این رشته همچنان محبوب باقی مانده است. مسائل مهم جهانی مانند تمام شدن سوخت‌های فسیلی، تغییرات آب و هوایی، گرمایش جهانی، کمبود آب و...

19 شهریور 1400

مقطع کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی در کانادا

مدرک کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی میتواند برای کسانی که به ورزش علاقه مند هستند و یا فعالیت های بدنی دارند و دوست دارند در این رشته مدرک تحصیلات تکمیلی داشته باشند بسیار مناسب است. برای بسیاری از دانشجویان، اخذ این مدرک میتواند راهی باشد برای اینکه...

19 شهریور 1400

آشنایی با تحصیل در رشته حرکت شناسی در کانادا

اگر متقاضی مهاجرت تحصیلی به کانادا و تحصیل در کالج های کانادا هستید یکی از رشته هایی که میتوانید رشته حرکت شناسی را انتخاب کنید که میان رشته ای بوده و البته علاقه شما را نیز میطلبد.

19 شهریور 1400

فردی کانادایی که بر روی سنگ قبر همسرش یک معما حک کرد!

در ادامه برایتان معمایی را که بر روی سنگ قبر همسر مردی کانادایی توسط وی حک شده، بازگو خواهیم کرد و پاسخ آن را نیز مرور خواهیم نمود.

19 شهریور 1400

دسترسی های فرودگاه ونکوور به شهر

اینکه از چه مسیرهایی از فرودگاه ونکوور میتوانید خود را به مرکز شهر برسانید سوالی است که بهتر است از قبل در مورد آن بدانید تا از سردرگمی در فرودگاه خیالتان راحت باشد.

19 شهریور 1400

آشنایی با فرهنگ و زبان مردم کانادا

کانادا کشور چند فرهنگی است که با اختلاط مهاجرین بنا شده است، زبان های مختلف در کنار هم ساختاری یکپارچه پدید آورده اند که برای هیچکسی غریب نخواهد بود.

19 شهریور 1400

آشنایی با آداب و رسوم مردم کانادا

هر جایی از دنیا آداب و رسوم مختلفی در میان مردم جاری است، اما در کشوری که خودش به اندازه کل دنیا فهنگ های مختلف را جای داده است، چطور؟ کانادا مخلوطی از فرهنگهای جاری مردم دنیاست.

19 شهریور 1400
تعداد: (691)