همه اخبار و مقاله ها

دیدار از تاریخی ترین جاذبه های تورنتو

تورنتو یک شهر مدرن است که حسای تازه ساز به نظر میرسد اما اگر کمی از تاریخچه این شهر بدانید به راحتی جاذبه های تاریخی این شهر را خواهید نوشت.

23 اردیبهشت 1401

نکات ساده اما مهم در سفر به کانادا

در مواردی ممکن است از رعایت یا عدم رعایت برخی نکات و قوانین، سفرتان را خراب کند، پس اگر برای سفر به کانادا آماده میشوید، این نکات را رعایت بفرمایید.

22 اردیبهشت 1401

آشنایی با فستیوال های کوبا

کوبا مثل بقیه آمریکای لاتین مردمان شادی دارد، آنها از هر فرصتی برای شادی و جشن گرفتن استفاده میکنند، در ادامه با فستیوال های کوبا آشنا خواهیم شد.

22 اردیبهشت 1401

سازمان OQLF مامور حفظ فرهنگ زبانی استان کبک

سازمان OQLF یک هدف دارد آن هم رشد و حفاظت از فرهنگ زبان فرانسوی مردم کبک است.

22 اردیبهشت 1401

چطور به وسیله برنامه نیروی متخصص فدرال به کانادا مهاجرت کنم؟

یکی از مواردی که میتواند برای مهاجرت به کانادا برای آن برنامه ریزی کرد، برنامه  نیروی متخصص فدرال کانادا میباشد که در ادامه برایتان جزئیات آن را شرح خواهیم داد.

22 اردیبهشت 1401

آشنایی با محله ها و خیابانهای مونترال

محله ها و خیابانهای مونترال خوشان یک جاذبه توریستی هستند، قدم بزنید و جذابیت های شهری لذت ببرید.

21 اردیبهشت 1401

اخذ ویزای کانادا بدون داشتن ویزای شینگن

احتمالا شما هم بسیار شنیده اید که برای گرفتن ویزای توریستی کانادا باید سابقه سفر به کشورهای اروپایی عضو شنگن را داشته باشید. این سابقه سفر شاید جزئی از مدارک رسمی ارائه درخواست ویزا نباشد، اما شانس دریافت ویزای کانادا را برای شما افزایش می‌دهد.

21 اردیبهشت 1401

آشنایی با نکات سفر به مونترال کانادا

در برنامه سفرتان به کانادا قصد اقامت در مونترال را دارید، بهتر است این نکات را بدانید.

20 اردیبهشت 1401

معرفی بهترین هتل های تورنتو

هیچ چیز مانند یک اقامت راحت و آرامش بخش، یک سفر را خاطره انگیز و به یادماندنی نمی کند. مسافران تور کانادا در شهر تورنتو به گستره متنوعی از هتل های عالی دسترسی دارند؛ هتل هایی که با امکانات بی نظیر خود می توانند از همه مسافران با هر سلیقه ای میزبانی کنند.

20 اردیبهشت 1401

راهنمای خرید سوغاتی در مونترال

اگر در سفرتان به مونترال هم سری میزنید و دلتان میخواهد از این شهر یادگاری و سوغات هم خرید کنید، در ادامه همراه ما باشید.

19 اردیبهشت 1401

پیکاپ ویزای کانادا چگونه است؟ و کدام کشورها برای پیکاپ بهتر است؟

خبر خوشی برایتان خواهد بود زمانی که بفهمید ویزای کانادا را دریافت کرده‌اید. مرحله بعدی ارسال پاسپورت به سفارت این کشور است تا برچسب ویزا بر روی پاسپورت‌تان چسبانده شده و شما بتوانید باقی کارهای سفر را انجام داده و به این کشور سفر کنید.

19 اردیبهشت 1401

آشنایی با مراکز خرید ونکوور

ونکوور هم همچون دیگر شهرهای توریستی جهان پر از مراکز خرید عالی برای گردشگران است، ما در ادامه بهترین ها را معرفی خواهیم نمود.

18 اردیبهشت 1401

راهنمای تحصیل آنلاین در کانادا

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دوره هایی به صورت آنلاین توسط موسسات آموزشی کانادا ارائه میشوند که مدارک معتبری نیز دارند.

18 اردیبهشت 1401

آشنایی با غذاهای مشهور مونترال

گشت و گذار در یک کشور یا شهر جدید با تجربه نکردن خوراکی خوشمزه آنجا، لطفی ندارد، اگر به مونترال سفر میکنید با ما همراه باشید تا بهترین غذاهای مونترال را به شما معرفی کنیم.

18 اردیبهشت 1401

آشنایی با نکات سفر به هاوانا کوبا

هاوانا مرکز کوبا از شهرهای مهم توریستی اسین کشور نیز به شمار میرود، اما بهتر است قبل از سفر به هاوانا این نکات را مرور نمایید.

18 اردیبهشت 1401

آشنایی با بهترین هتل های کبک

انتخاب هتل در کبک آنچنان هم سخت نیست، هتل های در بافتهایی از شهر که شما را به گذشته میبرد، اما با این حال براتیان بهترین ها را معرفی خواهیم نمود.

18 اردیبهشت 1401

دلایل ریجکت شدن ویزای کانادا

بسیاری از افراد در سراسر دنیا برای گرفتن ویزای کانادا تلاش می کنند. آنها باید شرایط مشخصی را داشته باشند تا بتوانند این ویزا را دریافت کنند؛ چه ویزای تحصیلی باشد، چه ویزای توریستی یا کاری. در شرایط مشخصی دولت این کشور درخواست آنها را رد کرده و در اصطلاح...

18 اردیبهشت 1401

ویژگی های خاص شهرهای کانادا

اگر دوست دارید بدانید که هر کدام از شهرهای کانادا برای چه ویژگی معروف است و انتخابتان را در سفر و مهاجرت دقیقتر نمایید، همراه ما باشید.

17 اردیبهشت 1401

آشنایی با هتل های ارزان مونترال

اگر قصد اقامتی ارزان در مونترال را دارید میتوانید از میان هتل هایی که در ادامه معرفی خواهیم کرد انتخاب نمایید.

17 اردیبهشت 1401

جاذبه های کمتر شناخته شده کبک سیتی

کبک از قدیمی ترین شهرهای کانادا هست که این یعنی کلی جاذبه را در خود جای داده است، که حتی ممکن است راهنمای تور شما هم سری به آنجا نزده باشد.

17 اردیبهشت 1401
تعداد: (960)