مقالات گردشگری

راهنمای گرفتن وقت بیومتریک (انگشت نگاری و تصویربرداری) کانادا در ترکیه

یکی از مراحل اخذ ویزای کانادا، داشتن مدارک بیومتریک که شامل انگشت نگاری و تصویربرداری در سفارت کانادا میباشد، است، در ادامه از فرایند دریافت وقت و مدارک در سفارت کانادا در کشور ترکیه برایتان خواهیم گفت.

26 مهر 1400

برترین دانشگاه های کانادا در رشته های (مهندسی، پرستاری، تجارت، کامپیوتر و آموزش) 2022

مجله مکلینز هفتمین رتبه بندی دانشگاه های کانادا را اعلام کرده و دانشگاه های این کشور را بر اساس کیفیت و قدرت تحقیقات بررسی کرده است. در سال جاری دانشگاه های کانادا در 5 زمینه رتبه بندی شدند که این رتبه بندی شامل رشته های پرستاری، تجارت، علوم کامپیوتر،...

24 مهر 1400

15 بهترین کارهایی که باید در آکاپولکو (مکزیک) انجام دهید

همه درباره آکاپولکو (Acapulco)، اقامتگاه ساحلی درخشانی که در اواسط قرن بیستم محل سکونت ستاره هایی مانند سیناترا، باردوت و الیزابت تیلور بود، شنیده اند.

23 مهر 1400

مقصد ساحلی با طعم مکزیک

پوئرتو والارتا با زیباییهای طبیعی سواحل آن که توسط کوه های سیرا مادره در آغوش گرفته شده است ، تعریف می شود. اصالت فرهنگ ، غذا و سنت های آن  و گرمی و مهمان نوازی به مانند استقبال از یک دوست می ماند. این مقصد جادویی دارای طعم و روح اصیل مکزیکی است.

23 مهر 1400

ادویه های تندی که اشکتان را در خواهد آورد

تندی ادویه بیشتر از آنکه برای عده ای جنبه تنوع و سرگرمی دارد، برای بخش قابل توجهی از مردم دنیا یک فرهنگ و ذائقه عمومی به شمار میرود، برخی از ملل مثل مکزیکی ها و هندی ها که آنقدر به این ادویه ها مشهورند که نامشان به پسوند غذاهای تند تبدیل شده است و وقتی...

18 مهر 1400

جذابیت های طبیعی و تاریخی در مکزیک

مکزیک سرزمینی شگفت انگیز است، از تاریخچه ای غنی که بومیان در ان به جای گذاشته اند تا ویژگی های طبیعی که رنگ های مختلفی را به سفر شما خواهند داد. در ادامه با این جاذبه های بشتر آشنا خواهیم شد.

18 مهر 1400

روستای وینالس (Vinales) از جاذبه های طبیعی کوبا

از جمله مناطقی که باید در سفر به کوبا از ان دیدن کنید، روستای وینالس (Vinales) است که با طبیعتی زیبا و اقامتگاه های محلی از گردشگران پذیرایی میکند.

18 مهر 1400

آشنایی با قلعه مورو در هاوانا کوبا (Morro Castle)

جاذبه های کوبا فقط به کلسیون های سیگار برگ و ماشین های قدیمی رنگی ختم نمیشود، تاریخچه کوبا هم دیدنی است، یکی از جاذبه های هاوانا، قلعه مورو است که در ادامه بیشتر با آن آشنا خواهیم شد.

18 مهر 1400

سیگار برگ کوبایی، نماد این کشور

حتما دیده اید که در فیلم ها سیگارهای برگ بزرگ را شخصیت های فیلم استفاده میکنند، این سیگارهای برگ کوبایی به نماد این کشور تبدیل شده اند و بزرگترین تولید کننده این نوع دخانیات در جهان به شمار میرود.

18 مهر 1400

دیدنی های طبیعی جزیره ونکوور را از دست ندهید

استان بریتیش کلمبیا پر از جلوه های طبیعی و شگفت انگیز است، جزیره ونکوور نیز این زیبایی بی بهره نیست و با زیبایی های طبیعتی شگفت انگیز از شما استقبال خواهد کرد.

17 مهر 1400

تفریح و گردش در طبیعت تورنتو

یکی از جذابیت های تفریحی تورنتو، طبیعت زیبای ان است با ما در گردشی در طبیعت اطراف تورنتو همراه باشید.

17 مهر 1400

از اینجا بعد اقامتگاهی وجود ندارد!

میخواهیم شما را به شمالی ترین سکونتگاه دائمی انسانی در دنیا ببریم، الرت در کانادا (Alert) آخرین سکونتگاه بشر قبل از قطب شمال است.

17 مهر 1400

برای طبیعت گردی در کانادا کجاها برویم؟

از جذابرتین جاذبه های کانادا، جاذبه های طبیعی آن است که بسیار متنوع بوده و کوه ها و دریاچه تا جنگل ها و پارک ها گسترده شده است، در ادامه برای طبیعت گردی در کانادا مسیرهایی را پیشنهاد خواهیم داد.

17 مهر 1400

آشنایی با فستیوال روز مردگان در مکزیک (The Day of the Dead)

در ادامه آشنایی با سرزمین عجیب مکزیک، به فستیوال  روز مردگان در مکزیک میرسیم! 

17 مهر 1400

پاچوکا (Pachuca) شهری تاریخی در مکزیک

شهر پاچوکا (Pachuca) از ان شهرهایی است که تاریخ یک ملت را در خود دارد، از موزه های قدیمی تا استادیمی برای فوتبال دوستان مکزیکی تا معدنی متروکه که خودش به موزه تبدیل شده است.

16 مهر 1400

بیایید با هم برویم هاوانا گردی!

هاوانا پایتخت کوبا، پر از جاذبه های جالب و هیجان انگیز است، اگر سفرتان فشرده است این جاذبه ها را از دست ندهید.

16 مهر 1400

کانادا هم بیابان دارد!؟

شاید به نظرتان از طبیعت کانادا بعید است که بیابانی در آن پیدا شود اما تپه های شنی آتاباسکا، بیابانی استثنایی است که دیدن آن شما را شگقت زده خواهد کرد.

16 مهر 1400

در سفر به تورنتو حتما این کارها را انجام دهید

تورنتو را به عنوان بزرگترین شهر کانادا میشناسیم، در سفر به این شهر حتما این کارها را انجام دهید.

16 مهر 1400

تاریخچه کاکائو در مکزیک

کاکائو میوه ای درختی است که از آمریکای مرکزی به ویژه مکزیک به جهان معرفی شده است و چه هدیه دل انگیزی که این روزها در نوشیدنی ها تا خوراکی ها یافت میشود.

16 مهر 1400

انیمیشن کوکو (Coco) اشاره به چه محل هایی در مکزیک دارد

اگر  انیمیشن کوکو (Coco) را دیده باشید متوجه محل هایی شدید که در واقع در مکزیک وجود دارند در ادامه آنها را معرفی خواهیم کرد.

16 مهر 1400
تعداد: (626)