مقالات گردشگری

هزینه حمل و نقل در تور کانادا

یکی از نکته های مهم در صرفه جویی در هزینه ها و پایین آوردن قیمت تور کانادا توجه به هزینه های جا به جایی است. گزینه های متفاوتی برای گشت و گذار در شهرها و رفتن به یک شهر از شهر دیگر وجود دارد. هزینه های هر کدام متفاوت است.

5 خرداد 1399

گزینه های جا به جا شدن در تور کانادا

کانادا کشور بسیار بزرگی است، به طوری که شما برای رفتن از شرق به غرب کشور گاهی یک سفر 8 ساعته با هواپیما در پیش رو خواهید داشت. برای همین شاید برای مسافران تور کانادا این سوال پیش بیاید که در این سفر چه گزینه‌هایی برای جابه جایی بین مقصدها دارند.

4 خرداد 1399

تور فستیوال زمستانی کبک کانادا، هتل یخی و کارناوال زمستانی کانادا

ساعت 7 صبح شده همه مسافران به محلی که اتوبوس تور ما قرار بود از آنجا سفر را شروع کنیم رسیده بودند، خوشبختانه همه برای شروع یک سفر خوب پر انرژی آماده شدیم و به سمت مونترال حرکت کردیم هوا سرد و زمستانی بود 8- درجه، ولی انرژی بالا و همه هیجان دیدن هتل یخی را...

1 خرداد 1399

با ایالت مانیتوبا در تور کانادا آشنا شویم

مانیتوبا از آن استان های کانادا است که شاید برای مسافران ایرانی کمتر شناخته شده باشد، اما اگر این منطقه را به خاطرات سفرتان اضافه کنید نقشی متفاوت را برای خود رقم زده اید، شهرهای زیبا و سرگرمی هایی که در انتظارتان است، بی نظیرند.

1 خرداد 1399

سردترین و گرمترین شهرهای کانادا

بسیاری از مسافران تور کانادا فرض بر این دارند که قرار است به منطقه ای سردسیر و پر برف در هر زمانی از سال سفر کنند، اما واقعیت این چنین نیست و این کشور پهناور گستره متنوعی از اقلیم های آب و هوایی را در خود جای داده است.

31 اردیبهشت 1399

بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش دو)

جاذبه های تماشایی در گوشه گوشه این سرزمین پهناور پخش شده اند. برخی از مهمترین این جاذبه ها شهرهای کوچک و روستاها هستند که هر کدام جذابیت ها و افسون های خاص خودشان را دارند. در ادامه برخی دیگر از این شهرهای دوست داشتنی را به شما معرفی می کنیم.

27 اردیبهشت 1399

بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش یک)

کانادا کشور بسیار وسیعی است و بخش بزرگی از آن خالی از سکنه است. به جز چند شهر بزرگ باقی جمعیت کشور در شهرهای کوچک و روستاهایی پخش شده اند که هر کدام جذابیت های خاص خودشان را دارند. در نتیجه هر جا که در تور کانادا فرصت کردید از یکی از آنها دیدن کنید.

26 اردیبهشت 1399

بازدید از تورنتو در تور کانادا ارزان قیمت

تورنتو بدون شک یکی از جذاب ترین مکان های دیدنی این کشور در میان تمامی مسافران تور ارزان کانادا است. جاذبه های زیادی در این شهر، چشم انتظار گردشگران علاقه مند به گذراندن اوقاتی خوش و به یادماندنی هستند.

24 اردیبهشت 1399

تور غرب کانادا، قطار کوهای راکی و ونکوور (سفرنامه تور کانادا 13 روزه)

تقریبا نیم ساعت است که در فرودگاه ونکوور منتظر پرواز لوفت هانزا هستیم و با تابلوی خوش آمد گویی آماده ورود مسافران تور غرب کانادا از ایران شده ایم. کم کم مسافران تور کانادا بعد از انجام امور پاسپورت و ویزای کانادا وارد سالن شده و ما با گرمی از مهمانان عزیز...

21 اردیبهشت 1399

سفر به ویکتوریا در تور کانادا

در تور کانادا به شهری سفر خواهیم کرد که هم نام ملکه انگلیس است، زیرا سالهای قبل توسط انگلیسی ها بنا نهاده شده و با وام دریافت از اسم ملکه انگلیس، ویکتوریا نام دارد، شهری قدیمی با باغهای زیبا و دانشگاه های معروف جهانی با کیفیت زندگی بالا برای شهروندان...

15 اردیبهشت 1399

گشت و گذار در ونکوور همراه با تور کانادا

سالها قبل جنگلداران شهری را در کانادا تاسیس کردند که تا به امروز هم به حرفه خود مقید مانده اند، این شهر زیبا ونکوور است، شهری که برای هواداران طبیعت بسیار جذاب است. در ادامه با این شهر بیشتر آشنا خواهیم شد.

15 اردیبهشت 1399

خوراکی هایی که در کریسمس های کبک کانادا میتوانیم امتحان کنیم

اگر از ان گردشگرانی هستید که خوراک در اولویت سفرتان است، کبک را برای سفر در ایام کریسمس و ماه ژانویه انتخاب کنید، این شهر خوراکی های خوشمزه ای را برای این ایام تدارک میبیند.

15 اردیبهشت 1399

سال نو میلادی را در کبک کانادا بگذرانید

شهر کبک از رویایی ترین نقاط جهان در ایان کریسمس و روزهای ابتدای سال نو میلادی است، ملاقات با شهری پر جنب و جوش و با مردمانی شاد که جشنی باشکوه را هرساله برگزار میکنند، برای هر گردشگری جذاب است.

15 اردیبهشت 1399

آشنایی با استان بریتیش کلمبیا در تور کانادا

اگر در برنامه سفر شما شهرهای ونکوور و ویکتوریا پیش بینی شده است، شما به غربیترین استان کانادا سفر خواهید کرد، استان بریتیش کلمبیا کانادا از طبیعتی شگفت انگیز برخوردار است و زیبایی هایی مسحورکننده انتظار شما را خواهد کشید.

15 اردیبهشت 1399

گردش مونترال در تور کانادا

مونترال یکی از ابرشهرهای کانادا به شمار میرود که البته از جذابیت های توریستی به شما میرود و شهری خوش ساخت با معماری دیدنی که با جاذبه های طبیعی احاظه شده است.

12 اردیبهشت 1399

آشنایی با ایالت کبک در تور کانادا

استان کبک با شهرهای توریستی کبک و مونترال هر ساله بسیار مورد توجه گردشگران واقع میشود، جشن ها و فستیوال های مشهور این ایالت همه را به سمت خود میکشد.

12 اردیبهشت 1399

آشنایی با کبک سیتی در تور کانادا

از فستیوال های کبک برایتان بارها گفته ایم، شهری با مردمان شاد که بهانه های فراوانی برای شادی دارند، معماری اروپایی این شهر شما را در قاره آمریکا به فرانسه قدیم میبرد.

12 اردیبهشت 1399

دیدنی های شهر مونترال که در تور کانادا نباید از قلم بیاندازید

خب اگر چمدان ها را بسته اید و آماده گردش در شهر مونترال هستید به لیست گذرای جاذبه های شهر مونترال یک نگاهی بی اندازید تا وقت برای دیدن هر یک داشته باشید.

10 اردیبهشت 1399

سفرهای تفریحی به مونترال در تور کانادا

نمی گردد در تور کانادا فقط به دیدن آبشار نیاگارا اکتفا کرد و تفریح و گشت و گذار در شهر زیبای مونترال را از قلم انداخت، در ادامه بیشتر با این شهر آشنا خواهیم شد.

10 اردیبهشت 1399

آشنایی با هتل های مشهور مونترال در تور کانادا

شهر مونترال از جمله پرترددترین شهرهای کانادا برای گردشگران است و تنوع هتل ها در این شهر بسیار بالاست در ادامه قصد داریم چندتا از معروفترین هتل ها را مختصر معرفی کنیم.

10 اردیبهشت 1399
تعداد: (149)