مقالات گردشگری

آشنایی با کافی شاپ های ونکوور کانادا

کافه ها و کافی شاپ های ونکوور حسابی برای خستگی در کردن بعد از یک روز هیجان انگیز عالی هستند.

4 بهمن 1401

جاذبه های کمتر شناخته شده کوبا که عالی هستند

شاید برایتان جالب باشد که در کوبا جاهای دیدنی هستند که ممکن است محلی ها هم به انجا سفر نکرده باشند ولی ارزش دیدن را دارند!

3 بهمن 1401

آشنایی با خیابان ها و محله های معروف مکزیکوسیتی

مکزیکوسیتی شهری بزرگ و پر جنب و جوش است، باید وقتی را برای گردش در محله های زیبای این شهر در نظر بگیرید.

2 بهمن 1401

راهنمای خرید سوغاتی در کبک

اگر در سفرتان به کانادا در کبک نیز اقامت داشتید و دلتان میخواهد سوغاتی و یادگاری در شهر تهیه کنید همراه ما باشید.

1 بهمن 1401

جاذبه های نیوبرانزویک کانادا

نیوبرانزویک یکی از چهار استان آتلانتیک کانادا با مرکزیت فردریکتون است بخش زیادی از آن را مناطق جنگلی پوشانده و از این رو منابع طبیعی یکی از قطب‌های اقتصادی آن را تشکیل می‌دهند. این استان یکی از اولین مناطقی به شمار می‌رود که اروپایی‌ها حدود 500 سال...

20 دی 1401

بیمه دانشجویی در کانادا شامل چه خدماتی میشود و شرایط دریافت چیست؟

یکی از مواردی که باید در خین تحصیل در هر کشور دیگری بدانید این است که بیمه خدمات درمانی در ان کشور را چطور تهیه کنیم، کانادا برای دانشجویان بین المللی بیمه خدمات درمانی را در نظر گرفته است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

19 دی 1401

معرفی بهترین دانشگاه های کانادا

قبل از گرفتن ویزای تحصیلی کانادا شما باید پذیرش خود را از یکی از دانشگاه های این کشور بگیرید. این کشور با دانشگاه های عالی پر شده است و در هر جایی شما می توانید دانشگاه هایی در سطوح برتر جهانی پیدا کنید. با این حال چند تا از دانشگاه های کانادا در بالاترین...

18 دی 1401

بهترین دانشگاه های استان انتاریو کانادا

دانشگاه های استان انتاریو از بهترین ها در میان دانشگاه های جهان هستند،

17 دی 1401

جزیره مگدالن (Magdalen) کانادا، مامن کشتی های شکسته

جزیره مگدالن (Magdalen) کانادا داستان عجیبی دارد، مردم اینجا نوادگان کسانی هستند که از غرق شدن کشتی شان در نزدیکی این جزیره جان سالم بدر برده اند!

17 دی 1401

کار دانشجویی در کانادا (کار همزمان با تحصیل در کانادا)

کار دانشجویی در کانادا یا همان کار همزمان با تحصیل در کانادا، یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های انتخاب این کشور به عنوان مقصدتان برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی است. البته چند نکته مهم وجود دارند که شما باید آنها را بدانید، قبل از این که بتوانید شروع به...

16 دی 1401

جاذبه های کویر سفید (farafra desert egypt) مصر

کویر سفید (صحرای بیضا) یا کویر فرافره مصر (farafra desert egypt) با نامهای متفاوتش میخواهد مرموز جلوه کند، حق دارد اینجا رازهایی کشف نشده فراوانی دارد.

15 دی 1401

دلایل ریجکت ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

بسیاری از افراد برای مهاجرت به کانادا مسیر تحصیل در این کشور را در پیش می گیرند و بعد از اتمام تحصیل، امکان پیدا کردن کار و دریافت اقامت دائم را خواهند داشت، اما ممکن است در همان مراحل ابتدایی درخواست آن ها برای اخذ ویزای تحصیلی رد یا ریجکت شود.

15 دی 1401

راهنمای سفر و چطور یک سفر ارزان به مکزیکو سیتی داشته باشیم

اینکه گزینه های ارزان برای یک سفر خارجی ممکن است بر کیفیت سفر اثر بگذارد، اجتناب ناپذیر است، اما اگر قصد دارید هزینه های سفرتان به مکزیکوسیتی را کم کنید به توصیه هایی که در ادامه خواهیم گفت توجه نمایید.

14 دی 1401

بنای تاریخی سنگ های کاشاکاتو تنت در شمال نیومکزیکو آمریکا

از شگفتی های منطقه نیومکزیکو آمریکا هر چقدر بگوییم کم گفته ایم، در ادامه هم با بنای تاریخی سنگ های کاشاکاتو تنت در شمال نیومکزیکو آشنا خواهیم شد.

14 دی 1401

چگونه رزومه خوبی برای کارفرمای کانادایی بنویسیم

رزومه شما باید به طور واضح ، مختصر و تخصصی سابقه شما را ارائه دهد تا یک استخدام کننده (کارفرما) علاقه مند به دیدار  با شما باشد. این رزومه باید مهارت ها ، تجربه کاری و سوابق شما را بیان کند. رزومه برای توصیف آنچه می توانید به طور حرفه ای برای یک کارفرما انجام...

14 دی 1401

آشنایی با موزه انقلاب کوبا در هاوانا (Museum of the Revolution)

موزه انقلاب کوبا همانطور که از نامش نیز مشخص است به تاریخ پر فراز و نشیب کوبا پرداخته است.

12 دی 1401

نکات جالب در مورد هرم جیزه

با اینکه سالهاست محققان از ساسر جهان به مصر سفر کرده اند تا از اسرار اهرام ثلاثه رمزگشایی کنند ولی باز هم این نکاتی مبهم در مورد آنها باقی مانده است.

12 دی 1401

هتل آزولیک (Azulik Resort) در شهر باستانی تولوم مکزیک

شهر تولوم  یکی از شهرهای باستانی مکزیک است که بسیار مورد توجه گردشگران میباشد، اما اگر یک اقامتگاه رویایی را نیز در این شهر رزرو کرده باشید، همه چیز جذابتر هم به نظر خواهد رسید. این اقامتگاه شگفت انگیز هتل آزولیک (Azulik Resort) است که در ادامه با آن اشنا خواهیم...

11 دی 1401

سفری کوتاه به اتاوا پایتخت کانادا

اگر در برنامه سفرتان فرصت کوتاهی را برای دیدن اتاوا در نظر گرفته اید، به این دیدنی هایی که در ادامه برایتان خواهیم گفت حتما سر بزنید.

11 دی 1401

رشته های تحصیلی پولساز در کانادا

وقتی قرار است سالها وقت و هزینه را در یک رشته تحصیلی سرمایه‌گذاری کنید، بهتر است از قبل بدانید.

11 دی 1401
تعداد: (1043)