اخبار و رویدادها

اتاوا مسیر جدیدی را برای اقامت دائم کارگران و فارغ التحصیلان گشوده است

سیاست جدید این اجازه را می دهد تا 90،000 کارگر و فارغ التحصیل بین المللی اقامت دائم داشته باشند.

1 اردیبهشت 1400

سریعترین رشد جوامع کانادا در پیش است، شهرها شاهد افزایش مهاجرت هستند

ساندرا برایانت که از مشاورین باتجربه خرید ملک در کاناداست، میگوید طی 40 سالی که در Halifax بوده است، هرگز تا سال 2020 این همه خریدار خانه ندیده بود.

29 اسفند 1399

شهر تورنتو در سال 2030: چگونه زندگی و کار و تفریح خواهیم کرد؟

با شروع دهه جدید ، سرعت تغییر در تورنتو اصلا کند نشده است.  برنامه هایی در حال پیشروی است که قرار است تا سال 2030 شهر ما را شکلی تازه دهد.

19 اسفند 1399

پنجاه سال دیگر بریتیش کلمبیا کانادا به چه شکل خواهد بود؟

در دهه های گذشته، امواج مهاجرت که Metro Vancouver را شکل داده است ، در آینده نیز به ایجاد تغییرات ادامه خواهد یافت - اما تا سال 2067 با مسائلی روبرو خواهد شد.

18 اسفند 1399

سه سطح دولت در کانادا

دولت کانادا دارای سه سطح اصلی است. که در ادامه با آن آشنا خواهیم شد.

16 اسفند 1399

آشنایی با سیستم دولت کانادا

کانادا یک دموکراسی پارلمانی است، سیستم حکومتی کانادا معتقد است که قانون عالی ترین مقام است. قانون اساسی 1867، که اساس قانون اساسی مکتوب کانادا را میسازد ، میگوید یک پارلمان برای کانادا وجود دارد که متشکل از سه عنصر است: ملکه ، سنا و مجلس مردم. با این حال...

15 اسفند 1399

قیمت خانه های کانادا طی 10 سال آینده به چه شکل خواهد بود؟

آیا می‌خواهید ببینید که ارتقا از  آپارتمان به یک خانه ویلایی برای شما چه هزینه ای خواهد داشت؟Huff post کانادا قیمت مسکن در بزرگترین شهرهای کانادا را بر اساس روند مشاهده شده در سه سال گذشته پیش‌بینی کرده است. اگر این روند ادامه پیدا کند، همه چیز واقعاً گران...

8 اسفند 1399

دکتر توفیق موسیوند از ایرانیان موفق در کانادا

توفیق موسیوند، متولد 1943 در ورکانه استان همدان و‌ کشور ایران است. وی یک مهندس پزشکی ایرانی کانادایی از نژاد کرد است که یک پمپ قلب مصنوعی را اختراع کرد، دستگاهی که خون را پمپاژ می کند و عملکرد تنفس را در حین یک جراحی قلب برعهده می‌گیرد.

6 اسفند 1399

کریم حکیمی، بنیانگذار شرکت حکیم اپتیکال در کانادا

در ادامه سری مقاله های ایرانی های موفق در کانادا، با آقای کریم حکیمی، بنیانگذار شرکت حکیم اپتیکال در کانادا آشنا خواهیم شد.

4 اسفند 1399

تولید واکسن نواواکس (Novavax) در کانادا

آزمایشات در حال انجام نشان می‌دهد که واکسن نواواکس در برابر انواع جدید ویروس COVID-19 مقاومت ایجاد می‌کند. در تاریخ 2 فوریه 2021، نخست وزیر کانادا، جاستین ترودو، اعلام کرد که کانادا تولید واکسن COVID-19 را آغاز می کند. وی گفت: "ما برای تولید واکسن COVID-19 در انتظار...

29 بهمن 1399

دولت فدرال قصد دارد در 3 سال آینده بیش از 1.2 میلیون مهاجر به کشور کانادا بیاورد

دولت فدرال کانادا با وجود موانع ایجاد شده در همه گیری ویروس جهانی کرونا، قصد دارد بیش از 1.2 میلیون مهاجر را طی سه سال آینده به این کشور بیاورد.

11 بهمن 1399

تورنتو در لیست بارزش ترین برندهای شهری در جهان قرارگرفت

اخیرا تورنتو در بین رنکینگ یکی از قابل زندگی ترین شهرهای دنیا قرار گرفته است، همچنین یکی از زیباترین شهرهای دنیا و یکی  از شهرهایی که بهترین خدمات بیمارستانی را در جهان دارد.

7 بهمن 1399

شرکت Sidewalk Labs پروژه شهر هوشمند تورنتو را تعطیل کرد

شرکت Sidewalk Labs وابسته به گوگل، ویروس کرونا و عدم ثبات اقتصادی را مقصر بستن و به تاخیر انداختن شهر هوشمند می داند.

4 بهمن 1399

کاهش مبلغ اجاره آپارتمان در تورنتو

بار دیگر اجاره آرپارتمان در ونکوور نسبت به تورنتو پیشی گرفت و تبدیل به گران‌ترین شهر برای کرایه آپارتمان‌های یک خوابه در کانادا شد؛ عنوانی که از جولای سال 2018 تاکنون از آن تورنتو بود.

3 بهمن 1399

جمعیت شهر تورنتو در ده سال آینده به 8 میلیون نفر خواهد رسید. آیا ما آماده ایم؟

تغییر وضعیت حمل و نقل، کمبود مسکن تغییرات اقلیمی و ... در راه خواهد بود. آیا تورنتو سال 2030 شهری آباد و قابل زندگی خواهد بود؟ یا به کابوس تبدیل خواهد شد؟ همانطور که وارد دهه جدیدی می شویم، Star در حال انجام یک پروژه بلند پروازانه یک ساله برای یافتن راه حل های...

1 بهمن 1399

نرخ بهره زیر یک درصد بانک اچ اس بی سی کانادا برای برخی از وام ها

بانک اچ اس بی سی کانادا برای برخی از وام ها نرخ بهره زیر یک درصد ارائه میدهد طبق گفته کارشناسان نرخ پایین بهره با هزینه های خاص خود همراه خواهد بود.

27 آذر 1399

اختصاص بسته یک میلیارد دلاری برای جبران خسارت کرونا در کانادا

کانادا برای جبران زیان ناشی از همه گیری کووید - 19 از یک بسته محرک مالی به ارزش تقریبی یکصد میلیارد دلار رونمایی نموده است که می تواند میزان کسری بودجه این کشور را به بیش از 381 میلیارد دلار برساند.

19 آذر 1399

کانادا از شرکت های فناوری مالیات می گیرد

شرکت های ارائه کننده سرویس های دیجیتال باید از 2022 میلادی در کانادا مالیات بپردازند.

19 آذر 1399

روز 11 دسامبر شروع واکسیناسیون کرونا

مدیریت پروژه فراوری واکسن کرونا دولت آمریکا می گوید نخستین آمریکایی ها می توانند از 11 دسامبر (21 آذر سال جاری)، واکسن کرونا دریافت نمایند.

3 آذر 1399

وزرای مهاجرت کانادا برنامه ریزیهای زیادی را برای دوران پسا کرونا ویروس طرح ریزی نموده اند

وزرای مهاجرت کانادا، مهاجرت را گام مهمی برای حمایت از بهبود اقتصادی کشورشان میدانند و لذا معتقدند که باید تدابیری برای آینده پسا کرونا اتخاذ شود.

13 آبان 1399
تعداد: (42)