تور برزیل

تور برزیل فقط برای عاشقان فوتبال نیست، این کشور زیبا با کاناوال های مشهور، سواحل زیبا و مرمی میهمان نواز شما را به تعطیلاتی خاطره‌انگیز می‌خوانند. برزیل بعد از میزبانی جام‌جهانی فوتبال هم به خوبی به جهان معرفی شد، هم زیرساختهای گردشگری را کاملا توسعه داد و این سرزمین آماده‌تر از همیشه به استقبال گردشگران می‌رود.

تور برزیل

بهترین زمان برای رفتن به تور برزیل

در حال برنامه‌ریزی برای رفتن به تور برزیل هستید؟ پیدا کردن بهترین زمان برای انجام این سفر کاملا به این بستگی دارد که می‌خواهید در این سرزمین چه کارهایی انجام دهید و چه بودجه‌ای برای سفرتان در نظر گرفته‌اید. برای این که کمک کرده باشیم بهترین بهره را از سفرتان ببرید و همچنین بتوانید یک تور ارزان برزیل داشته باشید، در ادامه بهترین و ارزان‌ترین زمان برای رفتن به این کشور دوست‌داشتنی را بررسی می‌کنیم.

بهترین زمان برای رفتن به تور برزیل از نظر آب و هوا

زمستان برای این سرزمین، برعکس کشورهای نیم‌کره شمالی، از می تا سپتامبر ادامه دارد. در شمال کشور وضعیت آب و هوا در بیشتر زمان‌ها گرمسیری است، با روزهایی که دمایی در محدوده 25 تا 30 درجه سلسیوس دارند. در ریو دو ژانیرو زمستان همانند تابستان در کشورهای شمال اروپا است؛ دمای هوا در این مدت در محدوده 14 درجه تا 20 درجه متغیر است. البته به لطف رطوبت هوا غروب‌ها در این شهر می‌تواند به شکل غافلگیرکننده‌ای سرد باشد، بنابراین حتما یک ژاکت و شلوار گرم همراه داشته باشید. در زمستان‌های ریودوژانیرو روزهای گرفته و بارانی هم وجود دارند، اما بیشتر روزها آفتابی با آسمان آبی هستند. زمستان یکی از بهترین زمان‌ها برای طبیعت‌گردی و دیدن جاذبه‌ها در تور برزیل و در شهر ریو دو ژانیرو است، زمانی که هوا خنک است و به لطف نبود غبار و مه منظره‌هایی عالی از اطراف قابل رویت است.

در سائو پائولو زمستان سردتر از ریو دو ژانیرو حس می‌شود، به خصوص به خاطر ساختمان‌هایی که برای آب و هوای گرم تابستان‌ها ساخته شده‌اند و تجهیزات گرمایشی ندارند. جنوب این کشور در زمستان سرد است؛ دمای هوا در بعضی مناطق به زیر صفر هم می‌رسد. در مناطق کوهستانی و با ارتفاع بالا امکان سفید پوش شدن زمین با لایه نازکی از برف یا یخ وجود دارد. بین نوامبر و مارس دمای هوا در ریودوژانیرو فوق‌العاده بالا می‌رود و حتی ممکن است در محدوده 40 تا 50 درجه سلسیوس قرار بگیرد. تابستان همچنین زمان رگبارها و توفان‌ها است؛ بارش‌ها سنگین و سریع هستند و به ندرت زمان زیادی به طول می‌انجامند. در بخش‌های شمالی کشور شامل جنگل‌های آمازون فصل بارانی از دسامبر شروع می‌شود، در حالی که بیشترین مقدار بارش‌ها مربوط به دوره بین مارس تا می است. اگر در تابستان به تور برزیل رفتید خود را برای مواجهه با آب و هوای گرمسیری با دماهای بالا در سراسر کشور آماده کنید. در تمام کشور هوا شرجی است، در نتیجه مقدار زیادی آب بنوشید و حتما از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

قیمت تور برزیل

مانند دیگر مقصدهای گردشگری، شما راه‌های آشنایی برای کم کردن هزینه‌های سفرتان دارید؛ راه‌هایی که قرار است به شما کمک کنند یک تور ارزان برزیل داشته باشید: با یک بودجه پایین شما می‌توانید در یک خوابگاه یا مهمانخانه ساده بمانید، در رستوران‌های محلی غذا بخورید یا برای خودتان آشپزی کنید و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید. به علت طولانی بودن مسافت، قیمت بلیت هواپیما بخش بزرگی از هزینه سفرتان را تشکیل خواهد داد، در نتیجه می‌خواهیم در ادامه با جزئیات بیشتر راه‌هایی را به شما معرفی کنیم تا با به کار بستن‌شان بتوانید قیمت تور برزیل خود را کاهش دهید.

قیمت هتل در برزیل

برای داشتن یک تور ارزان برزیل باید در بخش‌های مختلف سفرتان صرفه‌جویی‌های قابل‌ملاحظه‌ای انجام دهید؛ یکی از آن بخش‌ها هزینه اقامت در هتل است. در ارزان‌ترین رده، اتاق‌های مشترک خوابگاه‌ها قرار دارند. قیمت یک تخت در یک اتاق 8 تخته در یک خوابگاه از حدود 20 تا 30 رئال شروع می‌شود. قیمت اتاق‌های خصوصی در همین خوابگاه‌ها تا بالای 100 رئال پیش می‌رود. هتل‌های مقرون‌به‌صرفه و ارزان قیمت کوچکی که معمولا توسط اعضای یک خانواده اداره می‌شوند به شکل گسترده‌ای در دسترس هستند و بین 70 تا 100 رئال برای هر شب قیمت دارند. برای پیدا کردن این چنین هتل‌هایی می‌توانید از وبسایت بوکینگ استفاده کنید؛ در این وبسایت هتل‌های بسیاری ثبت شده‌اند و پیدا کردن محلی برای اقامت با قیمت پایین کار آسانی است. یک روش خوب دیگر برای کم کردن قیمت تور برزیل اجاره آپارتمان است. اگر همراه با خانواده یا به صورت گروهی سفر می‌کنید، این گزینه یکی از بهترین انتخاب‌هایتان خواهد بود. اجاره یک آپارتمان کامل از طریق Airbnb به طور متوسط حدود 140 رئال هزینه دارد. اجاره یک اتاق مشترک هم در حدود 32 رئال خواهد بود.

قیمت غذا در تور برزیل

رستوران‌های کوچکی که توسط افراد محلی اداره می‌شوند آماده‌اند تا به شما کمک کنند یک تور ارزان برزیل داشته باشید؛. در این رستوران‌ها شما می‌توانید با 14 رئال یک وعده کامل شامل یک غذای چند بخشی همراه با نوشیدنی نوش جان کنید. غذاهای بهتر در رستوران‌های معمولی‌تر در سطح شهرها که دکور بهتری دارند در حدود 35 رئال برایتان هزینه خواهد داشت. قیمت خواروبار خیلی ارزان است؛ شما با حدود 100 رئال می‌توانید خوراکی‌های مورد نیاز یک هفته خود را تهیه کنید. در نتیجه اگر امکان آشپزی داشته باشید (اگر آپارتمان اجاره کنید یا مهمانخانه‌تان امکانات پخت و پز داشته باشد)، می‌توانید قیمت تور برزیل خود را پایین بیاورید. توجه داشته باشید که قیمت‌ها در ریو دو ژانیرو گران‌تر هستند.

هزینه حمل و نقل در تور برزیل

استفاده از اتوبوس‌های بیرون شهری راهی مناسب، اقتصادی و راحت برای گشت و گذار در داخل کشور و رفتن به شهرهای مختلف است. قیمت بلیت اتوبوس‌ها حدود 8 تا 10 رئال به ازای هر ساعت سفر است. سواری از ریو دو ژانیرو به سائو پائولو حدود 440 تا 650 رئال هزینه دارد. یک سواری از ریودوژانیرو به فلوریانوپلیس هم حدود 160 تا 240 رئال هزینه دارد. برای این که قیمت تور برزیل خود را تا حد ممکن پایین نگه دارید حداقل یک روز قبل بلیت خود را تهیه کنید. خدمات راه‌آهن محدود به یک قطار بخار با حال و هوای توریستی است که خدمات جابه‌جایی بین دو تا از مهمترین شهرهای توریستی این سرزمین یعنی تیرادنتس و سائو جوائو دل ری را ارائه می‌دهد. در داخل شهرها استفاده از سیستم حمل و نقل عمومی به ازای هر سواری حدود 2.8 تا 5 رئال هزینه دارد. اوبر یک روش خوب برای جابه‌جایی در شهرها و همچنین داشتن یک تور ارزان برزیل است. این خدمات در حال حاضر در 11 شهر این سرزمین قابل دسترس است.

هزینه فعالیت‌های تفریحی در تور برزیل

تور برزیل احتمالا بدون دیدن یک مسابقه فوتبال مزه‌ای نخواهد داشت. قیمت بلیت دیدن بازی‌های فوتبال بسته به جایگاه‌تان می‌تواند تا 35 رئال هزینه داشته باشد. ورودی آبشار ایگواسو هم حدود 42 رئال است. کروز رودخانه آمازون می‌تواند از حدود چند صد دلار تا هزاران دلار هزینه داشته باشد، بسته به این که سفرتان چه قدر لوکس باشد و چه مدتی در سفر باشید. مزه‌ها و جاذبه‌های مشابه هم حدود 10 تا 20 رئال هزینه دارند.

توصیه‌هایی برای داشتن یک تور ارزان برزیل

اگر خواستید تاکسی بگیرید حتما قبل از سوار شدن بر سر کرایه با راننده به توافق برسید. بسیاری از راننده‌ها از استفاده از تاکسی‌متر امتناع می‌کنند و سعی می‌کنند کرایه بالایی از شما بگیرند، به همین دلیل بهتر است برای دردسر کمتر و همچنین کم کردن قیمت تور برزیل خود از اتوبوس یا اوبر استفاده کنید. یک راه عالی برای داشتن یک تور ارزان برزیل سفر در فصل کم‌گردشگر است. دسامبر تا مارس زمان بسیاری شلوغی در این سرزمین است، چرا که بسیاری از مردم از نیم‌کره شمالی برای گذراندن تعطیلات زمستانی‌شان به اینجا می‌آیند. اگر می‌خواهید هزینه‌های سفرتان را پایین نگه دارید، از سفر در این ایام اجتناب کنید. کوشینیا یک غذای عالی و خوشمزه برای سیر نگه داشتن‌تان در سفرهای طولانی مدت با اتوبوس است. این کلوچه‌های سوخاری پر شده با مرغ تنها چند سنت قیمت دارند.

بهترین زمان برای داشتن یک تور ارزان برزیل

شهرهای بزرگی مانند سائو پائولو و ریو دو ژانیرو می‌توانند به شکل غافل‌گیرکننده‌ای در تمام طول سال گران باشند؛ هر چه به سمت شمال کشور پیش بروید شهرهای ارزان‌تری پیدا می‌کنید. بهترین زمان برای داشتن یک تور ارزان برزیل فصل کم‌گردشگر یعنی زمستان‌های این کشور است. گران‌ترین زمان هم برای انجام این سفر دوره تعطیلات سال نو یا کارناوال است، زمانی که قیمت‌ها سر به فلک می‌کشند و می‌توانند حتی یک بودجه نسبتا سخاوت‌مندانه را هم از پا بیاندازند. اگر در این زمان‌ها خواستید به این سفر بروید حتما از مدت‌ها قبل هتل خود را رزرو کنید و آماده باشید که تا 3 برابر یا حتی بیشتر از قیمت‌های روزهای عادی را بپردازید.

بهترین مکان ها برای خرید در تور برزیل

خرید کردن در تور برزیل بدون شک یکی از جالب‌توجه‌ترین و محبوب‌ترین فعالیت‌ها برای توریست‌ها در این سفر است. خبر خوب این است که مکان‌های زیادی در این سرزمین وجود دارند که در آن‌ها می‌توانید کالاهایی متنوع و عالی را پیدا کنید و تمام آن پولی که به سختی در آوردید را تا ریال آخر خرج کنید. بسیاری از توریست‌ها غافل‌گیر می‌شوند، چرا که وجود چنین کالاهای مرغوبی را در اینجا انتظار نمی‌کشند. در ادامه بهترین مکان‌ها برای خرید در این سرزمین را به شما معرفی می‌کنیم.

خرید در سائو پائولو در تور برزیل

اگر به دنبال تنوع و گوناگونی هستید، سائو پائولو ایده‌آل‌ترین مقصد خریدتان در تور برزیل خواهد بود. از فروشگاه‌های صنایع دستی با محصولات محلی تا بوتیک‌های برندهای بین‌المللی با کالاهای شیک و لوکس، در این شهر انتخاب‌های فراوانی دارید. یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید خیابان روآ اسکار فریر است؛ در این خیابان تعداد زیادی بوتیک از برندهای محلی و بین‌المللی وجود دارند. تعداد زیادی غذاخوری و رستوران خیلی خوب هم در جای جای خیابان قرار دارند، در نتیجه می‌توانید در هنگام خرید تجدید قوا بکنید؛ رستوران‌ها انواع غذاهای محلی و بین‌المللی را ارائه می‌دهند. علاقه‌مندان به زیورآلات هم می‌توانند از فروشگاه‌های سطح بالای جواهر در این خیابان دیدن کنند. اگر دوست دارید کالاهایی با قیمت‌های ارزان و مقرون‌به‌صرفه بخرید، باید به بازار محبوب خیابان دی مارکو بروید. خیابان 25 مارس در مرکز شهر سائو پائولو قرار گرفته و با تعداد زیادی بازار و مغازه کوچک پر شده است. در اینجا می‌توانید اسباب‌بازی، پارچه و دیگر خرده‌ریزها را پیدا کنید. البته توجه داشته باشید که مکان شلوغی است، پس مراقب وسایل همراهتان باشید.

مرکز تجاری مورومبی در منطقه ایتایم بیبی سائو پائولو یکی از مشهورترین مکان‌ها برای خرید در تور برزیل است. غیر از گزینه‌های خرید، این مال یک محوطه ورزشی هم دارد. در اینجا لباس‌های مد روز و شیک و همچنین مجموعه لوازم جانبی مد به فروش می‌رسند که ارزش بازدید را دارند. دوست دارید از جایی بازدید کنید که هم لباس‌های برندهای معروف بین‌المللی و همچنین لباس‌های ارزان را ارائه دهد؟ پس در تور سائو پائولو به مرکز خرید پاسیو هیجینوپلیس بروید. در اینجا گستره متنوعی از کالاها از لباس‌های برندهای گران قیمت تا مجموعه‌های محلی و ارزان ارائه می‌شوند. بسته به میزان بودجه و نیازهایتان می‌توانید خریدی عالی در این مجتمع داشته باشید. مرکز خرید داسلو برای دوستداران برندهای معروف طراحان بین‌المللی یک بهشت است. خانم‌هایی که مجله وگ را دنبال می‌کنند و عاشق لباس‌های مد روز هستند در داسلو اوقات خوشی را سپری خواهند کرد. داسلو در سال 1958 افتتاح شده و از آن زمان تاکنون به عنوان محلی عالی برای خوردن یک فنجان قهوه، گپ زدن با دوستان و البته خرید جدیدترین و مد روزترین لباس‌ها شناخته می‌شود.

خرید در ریودوژانیرو در تور برزیل

اگر دوست دارید در تور برزیل خرید کنید، رفتن به ریو دو ژانیرو همانند پیدا کردن یک گنج برایتان خواهد بود. البته این شهر بسیار بزرگ و همانند یک هزارتو است، در نتیجه برای پیدا کردن کالاهای مورد علاقه‌تان باید اطلاعات کافی داشته باشید. از میان تعداد بی‌شماری فروشگاه‌های محلی در خیابان‌ها، بازارها، گالری‌ها و مال‌ها در ادامه برخی از بهترین‌های شهر را به شما معرفی می‌کنیم. از همین حال بگوییم انتخاب‌های فراوانی برای خرید در تور ریو دو ژانیرو دارید، در نتیجه پول کافی همراه ببرید. منطقه تجاری ایپانما یکی از مهم‌ترین و پیشروترین بازارها در این سرزمین است، جایی که شما به گزینه‌های فراوانی برای خرید دسترسی دارید. مال‌های زیادی در این منطقه وجود دارند، مانند فوروم ایپانما، گالریا استور و گالریا بکو. اگر مد و خرید لباس را دوست دارید، حتما سری به این منطقه بزنید. مرکز خرید معروف لبلون نزدیک به خانه‌های لبنان قرار گرفته است. در اینجا شما می‌توانید بیشتر از 200 فروشگاه و تعداد زیادی رستوران را پیدا کنید و در زمان خریدتان غذاهایی فوق‌العاده خوشمزه هم نوش جان کنید.

آیا فروشگاه‌های محصولات هنری را دوست دارید؟ منطقه سانتا تراسا در تضادی کامل با بوتیک‌ها و مال‌های شیک و سطح بالای قسمت‌های دیگر شهر قرار دارد. در این منطقه رستوران‌های دنج و جالب توجه، فروشگاه‌های هنری و کافه‌های شگفت‌انگیز زیادی پیدا خواهید کرد. سینماهای زیادی هم در منطقه سانتا تراسا ریودوژانیرو وجود دارند و فرصت دیدن فیلم‌های روز بین‌المللی یا برزیلی را به شما می‌دهند. برای خرید صنایع دستی و کارهای هنری در تور برزیل به سراغ بازار فیرا هیپی بروید. این بازار روزهای یکشنبه برپا می‌شود و با بیش از 600 غرفه یکی از محبوب‌ترین و بهترین بازارهای ریو دو ژانیرو است. در اینجا به گستره متنوعی از کالاها برای خرید دسترسی دارید، کالاهایی که برای دکور منزلتان عالی هستند. یکی دیگر از نمایشگاه‌های جالب شهر ریو دو ژانیرو نمایشگاه محله سائو کریستو وائو است. در این نمایشگاه غرفه‌های فروش انواع خوراکی و محصولات جالب‌توجه وجود دارند.

به "تور برزیل" امتیاز دهید

13 کاربر به "تور برزیل" امتیاز داده اند | امتیاز: 3.9 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور برزیل"

* سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)