راهنمای مهاجرت به کانادا

شهر واترلو، مقصدی تاریخی و نوآورانه در اونتاریوی کانادا

شهر واترلو یکی از شهرهای کانادا است که در استان انتاریو واقع شده است که به دلیل داشتن دانشگاه‌ها و شرکت‌های فناوری مطرح، به سیلیکون ولی کانادا شهرت دارد. این شهر علاوه بر پیشرفت‌های تکنولوژیک، دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی فراوانی نیز می‌باشد.

3 شهریور 1402

چطور در کانادا بیمه عمر دریافت کنیم

بیمه عمر در کانادا یک نوع بیمه حمایتی می‌باشد که در صورت وقوع مرگ فرد بیمه‌شده، اعضای خانواده‌اش را از بحران‌های مالی حفظ می‌کند. بیمه عمر در کانادا شامل دو دسته بیمه عمر مدت‌دار و بیمه عمر دائم می‌شود. هر یک از این دسته‌ها دارای خصوصیات و سطح پوششی...

11 خرداد 1402

نحوه انتخاب مشاور املاک در کانادا

انتخاب مشاور املاک در کانادا یک تصمیم مهم است که می تواند تاثیر زیادی بر خرید یا فروش خانه شما داشته باشد. برای پیدا کردن یک مشاور املاک خوب و قابل اعتماد در کانادا، باید به چند نکته توجه کنید: اول از همه، باید وام خود را پیش تایید کنید تا بدانید چقدر می...

8 خرداد 1402

راهنمای یافتن خانه در مونترال

با این راهنمای یافتن خانه در مونترال، قبل از اینکه جابجا شوید میتوانید تصمیم مناسبی را در انتخاب یک محله مناسب برای سکونت بگیرید. از اقامتگاه های کوتاه مدت ارزان، محله های ارزان قیمت در مونترال و همچنین وبسایتها و نکات خرید یا اجاره ملک در مونترال را...

5 اردیبهشت 1402

آشنایی با قوانین مالیاتی در کانادا

در ادامه به بررسی انواع مالیات در کانادا از جمله مالیات بر درآمد و مالیات فروش همچون مالیات­ GST یا مالیات بر ارزش افزوده و مالیات PST در هر استان و نیز قوانین فدرال مالیاتی و نحوه پرداخت آن را شرح خواهیم داد.

4 اردیبهشت 1402

به عنوان یک تازه وارد چطور به کانادا پول بیاوریم و یا به دیگران واریز کنیم؟

اگر میخواهید بدانید به عنوان یک تازه وارد چطور به کانادا پول بیاورید و یا چطور در کانادا به دیگران پول  واریز کنید؟ ما در ادامه قوانین این موضوع را برایتان شرح خواهیم داد.

1 اردیبهشت 1402

ویژگی های خاص شهرهای کانادا

اگر دوست دارید بدانید که هر کدام از شهرهای کانادا برای چه ویژگی معروف است و انتخابتان را در سفر و مهاجرت دقیقتر نمایید، همراه ما باشید.

15 فروردین 1402

ادمونتون (Edmonton) کجاست و شرایط زندگی در آن چگونه است؟

ادمونتون شهر جشنواره های کانادا و دروازه شمال، لقب گرفته است و جذابیت های این شهر برای مهاجرین جالب توجه است. در ادامه با شهر ادمونتون (Edmonton) آشنا واهیم شد. 

7 فروردین 1402

بهترین شغل برای مهاجرت کدام است؟

بهترین شغل برای مهاجرت به کشورهای مختلف به شرایط و وضعیت هر کشور بستگی دارد و بهتر است قبل از انتخاب شغل مورد نظر، به بررسی شرایط و نیازهای آن کشور و همچنین تحقیق در مورد فرآیند مهاجرت و دریافت ویزا و مجوزهای لازم برای انجام این کار، بپردازید. علاوه بر...

5 اسفند 1401

برنامه مهاجرتی استعداد جهانی (Global Talent Stream) کانادا

برنامه مهاجرتی استعداد جهانی (Global Talent Stream) کانادا از راه های مهاجرتی این کشور بوده که میتوانید با دانستن شرایط ان اقدام به دریافت ویزای تلنت کانادا کنید.

20 بهمن 1401

برنامه مهاجرت منطقه ها روستایی کانادا (RNIP) چیست؟

یکی از برنامه های مهاجرتی کانادا، برنامه مهاجرت منطقه ها روستایی (RNIP) میباشد که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

19 بهمن 1401

ویزای کار کانادا برای مهاجرت هنرمندان

یکی از راه ها برای مهاجرت و اقامت دائم در کانادا، اخذ ویزای کار این کشور است. هنرمندان با ارائه برنامه کاری خود به عنوان فعالیتی خوداشتغالی می توانند ویزای کانادا خود را بگیرند، اما این کار شرایط خاصی دارد که ساده هم نیستند. در اینجا می خواهیم این نوع...

12 بهمن 1401

چگونه رزومه خوبی برای کارفرمای کانادایی بنویسیم

رزومه شما باید به طور واضح ، مختصر و تخصصی سابقه شما را ارائه دهد تا یک استخدام کننده (کارفرما) علاقه مند به دیدار  با شما باشد. این رزومه باید مهارت ها ، تجربه کاری و سوابق شما را بیان کند. رزومه برای توصیف آنچه می توانید به طور حرفه ای برای یک کارفرما انجام...

14 دی 1401

راه اندازی کسب و کار در کانادا و مهاجرت تجاری به کانادا

تجربه و دانش شما در زمینه کسب و کار سرمایه های بسیار ارزشمندی است که می تواند به شما کمک کند در آینده در اقتصاد سریع و متنوع کانادا سرمایه گذاری کنید. همین حالا شروع کنید: دولت کانادا به دنبال سرمایه گذاران، مدیران بازرگانی و کارآفرینان از هر شکل و اندازه...

10 دی 1401

راهنمای ثبت شرکت در کانادا

از جمله روشهایی که میتواند رویای کانادایی شما را برآورده کند، ثبت شرکت در کانادا است. این روش، سریعتری نسبت به باقی شیوه ها میباشد.  در ادامه راهنمایی لازم را ارائه خواهیم داد.

9 دی 1401

راهنمای همکاری موثر با همکاران کانادایی

وقتی در شرکتی کانادایی استخدام شدید خواهید دید بایست خود را برای همکاری با افرادی از ملل مختلف آماده سازید و این توانایی ارتباط موثر را در خود تقویت کنید تا اوقات خوشی را در ساعات کاری داشته باشید و نیز برای خودتان دوستان جدید پیدا کنید.

9 دی 1401

راهنمای خرید کسب و کار در کانادا برای مهاجرت

یکی از راه های پر طرفدار برای مهاجرت به کانادا، خرید یک کسب و کار در این کشور است، در ادامه با سه نکته مهم برای خرید کسب و کار در کانادا برای اهداف مهاجرتی آشنا خواهیم شد.

9 دی 1401

راهنمای جذب سرمایه برای استارتاپ ها در کانادا

اگر قصد مهاجرت با استارتاپ یا کسب و کارتان به کانادا دارید حتمن سوالتان این خواهد بود که چطور میتوانم برای کسب و کارم در کانادا سرمایه‌گذار بیابم؟

8 دی 1401

در استان های کانادا حداقل حقوق چقدر است؟

اینکه چه انتظاری از بازار کار کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید باید در تناسب با واقعیت باشد، پس قبل از هر اقدامی در مورد حداقل های حقوق و دستمزد در هر استان اطلاعاتی را بدست بیاورید تا در نهایت تصمیم بهتری را در برنامه مهاجرتی خود بگیرید.

7 دی 1401

مرور نکات مصاحبه شغلی در کانادا

برای کسب یک موقعیت شغلی مناسب در کانادا بایست خود را برای یک مصاحبه شغلی نیز آماده کنید، ما برایتان نکات ضروری آماده شدن جهت مصاحبه شغلی در کانادا را فراهم کرده ایم.

7 دی 1401
تعداد: (174)