راهنمای مهاجرت به کانادا

زندگی در ویکتوریا (Victoria) کانادا چگونه است؟

ویکتوریا شهری زیبا و شناخته شده در میان ایرانی هایی است که برای تحصیل در کانادا برنامه ریزی میکنند، دو دانشگاه مشهور رویال رودز و دانشگاه ویکتوریا دلیل این آشنایی است، در این مقاله میتوانیداطلاعات مفیدی در مورد زندگی در ویکتوریا و هزینه های زندگی در...

14 شهریور 1401

چرا به ونکوور مهاجرت کنیم؟

ونکوور از جذابترین شهرهای کانادا برای زندگی و مهاجرت است، مردم این شهر عاشق ونکوور هستند!

8 شهریور 1401

زندگی در کانادا چگونه است؟

شاید براتون جالب باشه که مردم در کشوری که همیشه جز برترین ها از نظر شاخص های کیفیت زندگی هست، امورات میگذارنند، در ادامه برایتان از زندگی به سبک کانادایی میگوییم.

8 شهریور 1401

دریافت شناسنامه کانادایی برای فرزند متولد کانادا

طبق قانون خاک اگر فردی در خاک کشورهای کانادا و آمریکا به دنیا آمده باشد، شهروند این کشور ها محسوب شده و میتوانند مدارک هویتی این کشورها را داشته باشند.

7 شهریور 1401

دریافت خدمات درمانی دولتی در استان کبک برای تازه واردان

بیمه درمانی دولتی کبک (Régie de lassurance maladie du Québec) یا به اختصار (RAMQ) خدماتی است که شامل تازه واردین کانادا نیز میشود. در ادامه بیشتر راجع به این نوع خدمات خواهیم دانست.

6 شهریور 1401

آشنایی با نحوه عملکرد مراقبت های بهداشتی در کانادا

سیستم مراقبت های بهداشتی در هر کشور از ابتدایی ترین ضروریاتی است که بایست در مهاجرت یا دریافت اقامت در آن کشور مورد نظر گرفت، در ادامه با نحوه عملکرد مراقبت های بهداشتی در کانادا آشنا خواهیم شد.

6 شهریور 1401

جلوگیری از استرس و افسردگی پس از مهاجرت

یکی از مشکلاتی که مهاجرین با آن روبرو هستند استرسها و افسردگی ناشی از دوری از خانواده و دوستان و غریبی در میان مردم مقصد میباشد، در ادامه راه هایی را برای جلوگیری از این احساسات پیشنهاد خواهیم داد.

4 شهریور 1401

کیفیت و هزینه اینترنت در کانادا

اینترنت یکی از بخش های اساسی زندگی امروز است. شما در هر کجایی از دنیا به اینترنتی خوب نیاز دارید. در ادامه می خواهیم وضعیت اینترنت در کانادا را بررسی کنیم تا شما بتوانید در تور کانادا خود به تمام شبکه های اجتماعی دسترسی داشته باشید.

17 مرداد 1401

نکات اولیه برای تازه واردین کانادا

اگر به تازگی قصد مهاجرت و یا اقامت رد کانادا را دارید میتوانید در ادامه با نکات اولیه برای تازه واردین کانادا آشنا شوید.

11 مرداد 1401

اجاره خانه در کانادا چگونه است؟

بسیاری از دارندگان ویزای مولتی کانادا دوست دارند برای زمان های طولانی (حداکثر تا 6 ماه در هر بار ورود) در این کشور بمانند؛ برای آنها به صرفه تر خواهد بود که یک خانه اجاره کنند به خصوص اگر همراه خانواده سفر می کنند.

9 تیر 1401

زندگی در ساسکاتون (Saskatoon) کانادا چگونه است؟

شهر ساسکاتون (Saskatoon) در استان ساسکاچوان به شهر علمی کانادا شهرت دارد، چون دانشگاه دولتی ساسکاچوان در آن واقع شده که معروفترین موسسه تحقیقاتی این کشور به شمار میرود، ما شما را در ادامه این مقاله با شرایط زندگی در این شهر آشنا خواهیم کرد از هزینه ها تا...

10 خرداد 1401

راهنمای زندگی و تحصیل در شهر آتاباسکا کانادا

آتاباسکا لندینگ (Athabasca Landing) از جمله شهرهای شمالی استان آلبرتا کاناداست، که بیشتر به خاطر داشنگاه آتاباسکا مشهور است و در لیست کسانی است که میخواهند در کانادا تحصیل کنند.

7 خرداد 1401

ادمونتون (Edmonton) کجاست و شرایط زندگی در آن چگونه است؟

ادمونتون شهر جشنواره های کانادا و دروازه شمال، لقب گرفته است و جذابیت های این شهر برای مهاجرین جالب توجه است. در ادامه با شهر ادمونتون (Edmonton) آشنا واهیم شد. 

6 خرداد 1401

زندگی در وینیپگ (Winnipeg) کانادا چگونه است؟

در ادامه میخواهیم از زندگی در وینیپگ (Winnipeg) برایتان بگوییم، وینیپگ در غرب کانادا قرار گرفته و از مهم ترین مراکز ترابری، اقتصادی، صنعتی، کشاورزی و آموزشی کانادا محسوب می گردد، از هزینه های زندگی و آب و هوا گرفته تا ویژگی های مهم شهر را برایتان خواهیم گفت. 

5 خرداد 1401

چطور به وسیله برنامه نیروی متخصص فدرال به کانادا مهاجرت کنم؟

یکی از مواردی که میتواند برای مهاجرت به کانادا برای آن برنامه ریزی کرد، برنامه  نیروی متخصص فدرال کانادا میباشد که در ادامه برایتان جزئیات آن را شرح خواهیم داد.

22 اردیبهشت 1401

ویژگی های خاص شهرهای کانادا

اگر دوست دارید بدانید که هر کدام از شهرهای کانادا برای چه ویژگی معروف است و انتخابتان را در سفر و مهاجرت دقیقتر نمایید، همراه ما باشید.

17 اردیبهشت 1401

برنامه های مهاجرتی اکسپرس اینتری (Express Entry)

روش اکسپرس اینتری با سیستم امتیازبندی، به شما امکان دریافت اقامت دائم را خواهد داد.

15 اردیبهشت 1401

چرا زندگی در کانادا اینقدر محبوب است؟

زندگی در کانادا بسیار محبوب است اما آیا میدانید چرا؟

11 اردیبهشت 1401

ویزای کار کانادا برای مهاجرت هنرمندان

یکی از راه ها برای مهاجرت و اقامت دائم در کانادا، اخذ ویزای کار این کشور است. هنرمندان با ارائه برنامه کاری خود به عنوان فعالیتی خوداشتغالی می توانند ویزای کانادا خود را بگیرند، اما این کار شرایط خاصی دارد که ساده هم نیستند. در اینجا می خواهیم این نوع...

10 اردیبهشت 1401

ویزای کانادا برای معماران

متخصصان رشته های مختلف می توانند از روش های گوناگون برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنند. یکی از انواع ویزاها ویزای کاری کانادا است. معماری رشته ای پر طرفدار در این کشور است و متخصصان با تجربه و تحصیل کرده در این رشته می توانند برای گرفتن ویزای کانادا تلاش...

5 اردیبهشت 1401
تعداد: (143)