راهنمای سفر

آشنایی با جاذبه های دیدنی کانادا

کانادا از مرفه‌ترین کشورهای دنیاست با شهرهایی مدرن و طبیعتی بکر و جذاب برای گردشگران. در ادامه جاذبه های شناخته شده کانادا را معرفی خواهیم کرد، این کشور فقط برف و سرما نیست و جذابیت های فراوانی را برای گردش دوستان در خود جای داده است.

11 مرداد 1399

راهنمای سفر با تور کبک (Quebec) کانادا

سفر به شهرهای تور کانادا بسیار هیجان انگیز است مخصوصا اگر به شهری باشد که به پاریس کانادا مشهور است، در ادامه با تاریخ و ویژگی های کبک کانادا آشنا خواهیم شد.

11 مرداد 1399

با ایالت مانیتوبا در تور کانادا آشنا شویم

مانیتوبا از آن استان های کانادا است که شاید برای مسافران ایرانی کمتر شناخته شده باشد، اما اگر این منطقه را به خاطرات سفرتان اضافه کنید نقشی متفاوت را برای خود رقم زده اید، شهرهای زیبا و سرگرمی هایی که در انتظارتان است، بی نظیرند.

1 خرداد 1399

بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش یک)

کانادا کشور بسیار وسیعی است و بخش بزرگی از آن خالی از سکنه است. به جز چند شهر بزرگ باقی جمعیت کشور در شهرهای کوچک و روستاهایی پخش شده اند که هر کدام جذابیت های خاص خودشان را دارند. در نتیجه هر جا که در تور کانادا فرصت کردید از یکی از آنها دیدن کنید.

26 اردیبهشت 1399

سفرهای تفریحی به مونترال در تور کانادا

نمی گردد در تور کانادا فقط به دیدن آبشار نیاگارا اکتفا کرد و تفریح و گشت و گذار در شهر زیبای مونترال را از قلم انداخت، در ادامه بیشتر با این شهر آشنا خواهیم شد.

10 اردیبهشت 1399

چیزهایی که حتی کانادایی ها هم از کانادا نمی دانند

کانادا کشور شگفتی هاست، با رویدادها و ویژگی های منحصر به فرد که دانستن و شنیدن در مورد آنها برای خیلی از ما جذاب و شنیدنی است.

3 اردیبهشت 1399

از تورنتو کانادا بیشتر بدانیم

تورنتو شناخته شده ترین شهر کانادا میباشد، شهری زنده و پر جنب و جوش که جذابیت های فراوانی برای گردشگران سراسر دنیا دارد، البته تجار و فعالین اقتصادی هم تورنتو را به عنوان مرکز تجاری کانادا میشناسند، در این مقاله سعی در بیان کلیاتی از شهر تورنتو داریم.

17 فروردین 1399

در تور کانادا این کارها را انجام ندهید

کانادایی ها مردمانی صلح جو و بسیار دوست داشتنی هستند. اولین چیزی که در تور کانادا متوجه آن می شوید همین خون‌گرمی و مهمان‌نوازی آنها است. با این وجود مانند هر کشور دیگری در دنیا، مردمان این سرزمین هم نسبت به بعضی موضوع ها حساسیت بیشتری دارند که بهتر است...

20 اسفند 1398

اخذ ویزای کانادا بدون داشتن ویزای شینگن

احتمالا شما هم بسیار شنیده اید که برای گرفتن ویزای توریستی کانادا باید سابقه سفر به کشورهای اروپایی عضو شنگن را داشته باشید. این سابقه سفر شاید جزئی از مدارک رسمی ارائه درخواست ویزا نباشد، اما شانس دریافت ویزای کانادا را برای شما افزایش می‌دهد.

23 بهمن 1398