راهنمای سفر کانادا و آمریکا

معرفی شهر کلونا کانادا

کانادا شهرهای زیادی برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا و یا مهاجرت دارد. یکی از بهترین ها کلونا است؛ این شهر نه چندان بزرگ جایی خوب برای تحصیل و زندگی است. در ادامه این شهر دوست داشتنی را بیشتر خواهیم شناخت.

16 مهر 1401

برنامه سفر یک روزه به مکزیکوسیتی

اگر در یک سفر به مکزیک برای کی روز در مکزیکوسیتی خواهید بود، برایتان یک برنامه سفر پیشنهادی آماده کرده ایم.

15 مهر 1401

با ایالت مانیتوبا در کانادا آشنا شویم

مانیتوبا از آن استان های کانادا است که شاید برای مسافران ایرانی کمتر شناخته شده باشد، اما اگر این منطقه را به خاطرات سفرتان اضافه کنید نقشی متفاوت را برای خود رقم زده اید، شهرهای زیبا و سرگرمی هایی که در انتظارتان است، بی نظیرند.

13 مهر 1401

آشنایی با فرهنگ و آداب مردم مکزیک

مردم مکزیک بسیار مهمان نواز هستند و علاقه فراوانی به فرهنگ سنتی خود دارند و سعی دارند این فرهنگ را در سفر با شما به اشتراک بگذارند، در ادامه با برخی از فرهنگ و آداب و رسوم مردم مصر اشنا خواهیم شد.

11 مهر 1401

چطور در سفر یک سوغاتی مناسب انتخاب کنم؟

اینکه سوغاتی به عنوان یک یادگاری برای خودمان است یا هدیه ای برای عزیزانمان، فرقی ندارد، در هر حال انتخاب آن میتواند در سفر سخت و وقتگیر باشد، با نکته هایی برای خرید سوغاتی در سفر همراه ما باشید.

10 مهر 1401

آشنایی با فرهنگ و زبان مردم کانادا

کانادا کشور چند فرهنگی است که با اختلاط مهاجرین بنا شده است، زبان های مختلف در کنار هم ساختاری یکپارچه پدید آورده اند که برای هیچکسی غریب نخواهد بود.

17 شهریور 1401

برنامه سفر یک روزه به ریودوژانیرو

اگر در سفر به برزیل فقط یک روز را در ریودوژانیرو سپری خواهید کرد، از برنامه سفر پیشنهادی ما استفاده کنید.

13 شهریور 1401

دیدنی های کلگری که نباید در سفرتان آنها را از دست بدهید

کلگری از نظر جاذبه های گردشگری دست پری دارد، از قطار هیجان انگیز کوه های راکی تا موزه ها و پارک های تفریحی که حسابی وقتتان را دل انگیز میکند.

13 شهریور 1401

15 دلیل عالی بودن زندگی در تورنتو

 تورنتو بزرگترین شهر کاناداست و یکی از مراکز اصلی کسب و کار، فرهنگ و اقتصاد جهان به شمار می­رود. سنجش کیفیت زندگی مرسر و واحد اقتصادی هوشمند، همیشه این شهر را به عنوان یکی از بهترین شهرهای دنیا برای زندگی معرفی کرده اند. اگر با این مقدمه کوتاه متقاعد...

11 شهریور 1401

نقشه کانادا و استانهایش و آشنایی با جغرافیای کانادا

نقشه کانادا که در شما قاره امریکا واقع است نشان میدهد، کانادا دومین کشور بزرگ روی زمین است، با این وجود بیش از 80 درصد از مناطق این کشور خالی از سکنه است و اکثر کانادایی ها در چند شهر بزرگ نزدیک مرز ایالات متحده به صورت خوشه ای زندگی می کنند. این واقعیت...

9 شهریور 1401

برنامه سفر تنهایی به ریودوژانیرو

برای تنهایی رفتن به ریودوژانیرو نیاز به یک برنامه سفر از پیش برنامه ریزی شده دارید تا بهتر بتوانید جاذبه ها را ببنید و تفریح کنید.

14 مرداد 1401

دانستنی های سفر به کلگری (Calgary) کانادا

کلگری شهری پر از امکانات تفریحی است اما با رویکردی مقرون به صرفه، میتوانید حسابی خوش بگذرانید و باز از بودجه سفرتان برایتان باقی بماند تا آن را صرف خرید کنید. در ادامه از دانستنی های سفر به کلگری کانادا خواهیم گفت.

6 مرداد 1401

برنامه سفر یک روزه به تورنتو

اگر در سفرتان با تور تورنتو یک روز آزاد در اختیار دارید و یا فقط یک روز را برای دیدن تورنتو در نظر گرفته اید میتوانید از برنامه سفر پیشنهادی ما استفاده کنید.

14 تیر 1401

یک روز را در ونکوور چطور بگذرانیم؟ (برنامه سفر یک روزه ونکوور)

اگر فقط یک روز برای دیدن ونکوور وقت دارید در ادامه برایتان میگوییم که بهتر است کدام تجربیات را امتحان کنید.

12 تیر 1401

برنامه سفر تنهایی به سائوپائولو

تنهایی به مسافرت رفتن میتواند یک ماجراجویی به یادماندنی باشد مخصوصا اگر قصد سفر به سائوپائولو داشته باشید.

10 تیر 1401

برنامه سفر 4 روزه به ونکوور (Vancouver)

ونکوور کانادا خانه تیم هاکی Canucks، جایی که در آنجا طولانی ترین پل معلق جهان و غذایی خوشمزه تر از آنچه در طول زندگی می توانستید بخورید منتظر شماست. اگر نمیتوانید یک عمر در در ونکوور بمانید ، سفری 4 روز وقت کافی برای آشنایی با شهر میتواند باشد.

7 تیر 1401

برنامه سفر 4 روزه به کارولینای جنوبی

4 روز زمان مناسبی برای دیدن همه جاهای جذاب و جالب کارولینای جنوبی است. برنامه سفرهای خود را در اطراف چارلستون ترتیب دهید. این شهر بندری درست در ساحل واقع شده است و خیابان های سنگفرش آن شما را به گذشته ی آمریکا قبل از جنگ داخلی می برد.

6 تیر 1401

راهنمای سفر ارزان به ریودوژانیرو

برزیل را بدون دیدن از ریودوژانیرو نمیتوان ترک کرد، اما این شهر توریستی بوده پس اگر ندانید که چطور سفرتان مدیریت کنید حسابی برایتان خرج خواهد تراشید در ادامه راهنمای سفر ارزان به ریودوژانیرو را مرور خواهیم کرد.

6 تیر 1401

7 مورد از بهترین تجربه ها در حیات وحش بریتیش کلمبیا

برای گردش و بازدید از حیات وحش، در کانادا جایی بهتر از بریتیش کلمبیا وجود ندارد. از ماهی های قزل آلا و نهنگ ها گرفته تا گاومیش کوهان دار، خرس ها. در اینجا برای شما بهترین تجربه هایی که در حیات وحش میتوانید داشته باشید را آورده ایم.

5 تیر 1401

برنامه سفر 4 روزه به تورنتو

تورنتو شهری عظیم است بنابراین توصیه می کنم حداقل 2 روز را در تورنتو بگذرانید. بهتر است برنامه ای برای گذراندن 3 روز در تورنتو یا حتی 4 روز برای انجام کارهای بیشتر احتصاص دهید. تورنتو در یک روز واقعاً قابل گشتن نیست اما اگر آمدید حتما غذاهای زیادی نوش جان...

5 تیر 1401
تعداد: (113)