راهنمای سفر

در کانادا دریاچه های فوق العاده ای برای ماهیگیری از درون یخ (ice fishing) وجود دارد

در کانادا بی نهایت دریاچه‌های زیبا وجود دارد. در فصل زمستان بعضی از آنها اهمیت خاصی پیدا می‌کنند: شاید لزوماً از کلمه فوق العاده برای توصیف این منظره استفاده نکنیم (گرچه بدون شک فوق العاده است) اما می‌توان این کلمه را در توصیف ماهی‌هایی که از دریاچه...

12 آبان 1399

کانادا یا انگلیس؟ تورنتو یا لندن؟ کدام برای مهاجرت و زندگی گزینه بهتری است؟

همگی ما به دنبال فرصت های طلایی برای زندگی در رفاه هستیم، اما اگر در جایی که زندگی میکنیم فرصت های کافی وجود نداشته باشد، تصمیم به مهاجرت میگیریم، برای ما ایرانی ها، کشورهای کانادا و انگلیس هر کدام میتوانند انتخابی مناسب باشند، اما باید توجه کنیم که...

6 مهر 1399

کانادا یا استرالیا؟ تورنتو یا سیدنی؟ کدام برای مهاجرت و زندگی گزینه بهتری است؟

اگر قصد مهاجرت داری و در میان دو کشور عالی کانادا و استرالیا دو به شک مانده ای، نگران نباش! ما با یک چالش جذاب شهرهای مهم این دو کشور را با هم مقایسه کرده ایم. تورنتو یا سیدنی به نظر شما کدام برنده مقایسه ما می‌شوند؟

2 مهر 1399

در تابستان از کدام جاذبه های کانادا دیدن کنیم؟

تابستان زمانی عالی برای سفر است و چه سفری هیجان انگیزتر و خاطره انگیزتر از سفر به یکی از دوست داشتنی ترین کشورهای دنیا با داشتن ویزای توریستی 5 ساله کانادا. ویزای مولتی کانادا خود را که گرفتید، چمدان هایتان را ببندید و و یک سفر تابستانی عالی برای خودتان...

27 مرداد 1399

گشت تابستانی با ویزای مولتی کانادا

وقتی ویزای مولتی کانادا خود را دریافت کردید، می توانید برای سفر در فصل های مختلف سال برنامه ریزی کنید. همین قدرت انتخاب است که ویزای مولتی 5 ساله کانادا را این چنین محبوب کرده است. گردشگران می توانند در مدت اعتبار ویزایشان در فصل های مختلف سال به گشت و...

26 مرداد 1399

آشنایی با جاذبه های دیدنی کانادا

کانادا از مرفه‌ترین کشورهای دنیاست با شهرهایی مدرن و طبیعتی بکر و جذاب برای گردشگران. در ادامه جاذبه های شناخته شده کانادا را معرفی خواهیم کرد، این کشور فقط برف و سرما نیست و جذابیت های فراوانی را برای گردش دوستان در خود جای داده است.

11 مرداد 1399

بهترین رستوران های تورنتو را بشناسیم

خوراکی ها و رستورانها از مهمترین جذابیت هایی هستند که در سفر میتوانید به سراغ آنها بروید، در تورنتو رستورانها، کافه و استراحتگاه های متنوعی وجود دارد که به خاطر تنوع فرهنگی بالای این شهر است.

11 مرداد 1399

راهنمای سفر با تور کبک (Quebec) کانادا

سفر به شهرهای تور کانادا بسیار هیجان انگیز است مخصوصا اگر به شهری باشد که به پاریس کانادا مشهور است، در ادامه با تاریخ و ویژگی های کبک کانادا آشنا خواهیم شد.

11 مرداد 1399

معرفی شهر کلونا کانادا

کانادا شهرهای زیادی برای علاقه مندان به تحصیل در کانادا و یا مهاجرت دارد. یکی از بهترین ها کلونا است؛ این شهر نه چندان بزرگ جایی خوب برای تحصیل و زندگی است. در ادامه این شهر دوست داشتنی را بیشتر خواهیم شناخت.

26 خرداد 1399

بهترین شهرهای کوچک کانادا

همه مسافران تور کانادا شهرهای معروفی مانند تورنتو، ونکوور و کبک را می شناسند. اما در این کشور شهرهای نسبتا کوچکتر و کمتر معروف زیادی وجود دارند که هم برای بازدید در سفرهای تفریحی و هم برای اقامت دائمی عالی هستند.

25 خرداد 1399

با ایالت مانیتوبا در تور کانادا آشنا شویم

مانیتوبا از آن استان های کانادا است که شاید برای مسافران ایرانی کمتر شناخته شده باشد، اما اگر این منطقه را به خاطرات سفرتان اضافه کنید نقشی متفاوت را برای خود رقم زده اید، شهرهای زیبا و سرگرمی هایی که در انتظارتان است، بی نظیرند.

1 خرداد 1399

بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش یک)

کانادا کشور بسیار وسیعی است و بخش بزرگی از آن خالی از سکنه است. به جز چند شهر بزرگ باقی جمعیت کشور در شهرهای کوچک و روستاهایی پخش شده اند که هر کدام جذابیت های خاص خودشان را دارند. در نتیجه هر جا که در تور کانادا فرصت کردید از یکی از آنها دیدن کنید.

26 اردیبهشت 1399

سفرهای تفریحی به مونترال در تور کانادا

نمی گردد در تور کانادا فقط به دیدن آبشار نیاگارا اکتفا کرد و تفریح و گشت و گذار در شهر زیبای مونترال را از قلم انداخت، در ادامه بیشتر با این شهر آشنا خواهیم شد.

10 اردیبهشت 1399

چیزهایی که حتی کانادایی ها هم از کانادا نمی دانند

کانادا کشور شگفتی هاست، با رویدادها و ویژگی های منحصر به فرد که دانستن و شنیدن در مورد آنها برای خیلی از ما جذاب و شنیدنی است.

3 اردیبهشت 1399

از تورنتو کانادا بیشتر بدانیم

تورنتو شناخته شده ترین شهر کانادا میباشد، شهری زنده و پر جنب و جوش که جذابیت های فراوانی برای گردشگران سراسر دنیا دارد، البته تجار و فعالین اقتصادی هم تورنتو را به عنوان مرکز تجاری کانادا میشناسند، در این مقاله سعی در بیان کلیاتی از شهر تورنتو داریم.

17 فروردین 1399

در تور کانادا این کارها را انجام ندهید

کانادایی ها مردمانی صلح جو و بسیار دوست داشتنی هستند. اولین چیزی که در تور کانادا متوجه آن می شوید همین خون‌گرمی و مهمان‌نوازی آنها است. با این وجود مانند هر کشور دیگری در دنیا، مردمان این سرزمین هم نسبت به بعضی موضوع ها حساسیت بیشتری دارند که بهتر است...

20 اسفند 1398