راهنمای تحصیل در کانادا

کمک مالی دولت کانادا به دانشجویان در سال 2021

کمک مالی دولت کانادا به دانشجویان از اول آگوست 2021، تا جولای 2023 تمدید شد. این کمک ها از 25000 دلار شروع می‌شود و قرار است به 40 هزار دلار برسد.

11 مرداد 1400

آیا در کانادا موسیقی بخوانیم؟

جواب این سوال به این برمیگرده که اولا هزینه تحصیل در رشته موسیقی در کانادا چقدر برامون تموم میشه، یا اینکه بعدش قراره کار در کانادا گیرمون بیاد یا نه؟

5 مرداد 1400

چطور میتوان در کانادا پزشک شد؟

اگر مایلید شغل سودمند با درآمد بالا و امنیت شغلی مناسب داشته باشید، پزشکی گزینه فوق العاده­ ای خواهد بود. پزشکان کانادایی علاوه بر کمک به دیگران و عملاً نجات دادن جان آنها، سالانه به طور متوسط 339.000 دلار درآمد دارند. پزشک شدن در کانادا طی فرایندی طولانی...

5 مرداد 1400

در کدام دانشگاه های کانادا میتوانید موسیقی تحصیل کنید

خب جواب این سوال میتواند به راحتی اکثر دانشگاه های کانادا باشد، زیرا این رشته در کانادا بسیار پرطرفدار است، ولی خب برای جزئیات بیشتر همراه ما باشید.

5 مرداد 1400

بهترین دانشگاه های تحصیل رشته MBA در کانادا

قدرت موسسه های آموزشی کانادا در ارائه رشته های تخصصی دانشگاهی در میان دانشگاه های جهان در حال افزایش است و رشته MBA نیز با توجه به نیاز کسب و کارهای داخلی کانادا و شرکتهای موفقش در عرصه بین المللی، به خوبی توسعه یافته است، از این جهت فهرستی از بهترین برنامه...

5 مرداد 1400

آیا دانش آموزان واکسینه نشده در کانادا میتوانند در کلاسهای حضوری شرکت کنند؟

با واکسینه شدن عده زیادی از اهالی کانادا این انتظار میرود که کلاسهای حضوری نیز مجدد دایر شوند، اما سوال این است که تکلیف دانش آموزانی که هنوز واکسینه نشده اند چه میشود؟

5 مرداد 1400

برنامه آموزش زبان برای تازه واردان به کانادا (LINC) چیست؟

LINC یک برنامه رایگان آموزش زبان است که برای فراگیران بزرگسال و واجد شرایط ارائه شده است. برنامه LINC توسط سازمان مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا (IRCC) تاسیس شده است. شرکت در کلاس­های LINC رایگان می­باشد. اگر به مهارت­های زبانی خاصی نیاز داشته باشید، می­توانید...

4 مرداد 1400

بهترین دانشگاه های آنلاین کانادا، لیست سال 2021

جهان و تمام عناصر آن به سرعت در حال رشد هستند. اخیراً تحصیلات آنلاین (به خصوص در کشورهای توسعه یافته ­ای مانند کانادا) نیز از توسعه و محبوبیت بالاتری برخوردار شده اند. پیشرفت در تکنولوژی باعث شده کار کسانی که می­خواهند از خانه تحصیل کنند یا به صورت آنلاین...

3 مرداد 1400

فرایند ثبت درخواست در دانشگاه های انتاریو

چطور باید درخواست ثبت کرد؟ همه درخواست­های تحصیل در دانشگاه ­های اُنتاریو، از طریق یک مرکز درخواست عمومی (OUAC؛ مرکز درخواست دانشگاه ­های انتاریو) ثبت می­شوند. همه دانشجویان یک درخواست آنلاین ثبت می­کنند و این درخواست، برای هر دانشگاهی که متقاضی مدنظر...

29 تیر 1400

آمادگی برای دانشکده دندانپزشکی در کانادا

قبل از اینکه برای دانشکده دندانپزشکی در کانادا درخواست ارسال کنید باید بدانید آیا این رشته برای شما مناسب است یا خیر، شرایط تحصیلی و آموزشی شامل چه مواردی می­باشند و خارج از حیطه امور عملی، مدرک دندانپزشکی می­تواند چه فرصت­هایی برای شما ایجاد کند.

28 تیر 1400

گرفتن پذیرش از دانشگاه های کانادا چه مراحلی دارد؟

پس از اینکه تصمیم­تان برای تحصیل به کانادا قطعی شد، باید چه کنید؟

23 تیر 1400

دانشجویان حین تحصیل در کانادا کجا ساکن شوند؟

یکی از دغدغه های یک دانشجو محل اقامتش میباشد، در کانادا شما گزینه های مختلفی را در پیش رو دارید که در تناسب با بودجه میتوانید در آنجا ساکن شوید.

8 تیر 1400

کدوم شهرهای کانادا برای درس خوندن بهتره؟

دولت کانادا از نظر توزیع سطح رفاه و منابع بسیار کارآمد عمل کرده است، به همین دلیل تحصیل در اکثر دانشگاه های این کشور شرایط نزدیک به هم دارند، اما در میان همه شهرهای دانشجوپذیر کانادا این 5 شهر بهترین هستند.

6 تیر 1400

قوانین بیمه دانشجویی در استان های مختلف کانادا

همانطور که میدانید در کانادا که به صورت ایالتی اداره میشود، علاوه بر قوانین عمومی کشور، قوانین هر ایالت نیز حکم قانون در محدوده آن ایالت را دارد، در مودر بیمه دانشجویی هم ممکن است قوانین و شرایط بین دو ایالت مختلف، متفاوت باشد، پس قبل از اقدام راجع این...

5 تیر 1400

بیمه دانشجویی در کانادا شامل چه خدماتی میشود و شرایط دریافت چیست؟

یکی از مواردی که باید در خین تحصیل در هر کشور دیگری بدانید این است که بیمه خدمات درمانی در ان کشور را چطور تهیه کنیم، کانادا برای دانشجویان بین المللی بیمه خدمات درمانی را در نظر گرفته است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

5 تیر 1400

گرفتن پذیرش از دانشگاه ها بدون نیاز به آیلتس در کانادا

اگر داشتن مدرک زبان انگلیسی آیلتس برای شما مقدور نیست اما میخواهید در داشنگاه های کانادا پذیرش بگیرید، میتوانید داشنگاه های زیر را برای این موضوع انتخاب کنید.

3 تیر 1400

آیا بدون آیلتس (IELTS) هم میتوان در کانادا تحصیل کرد؟

اگر سوال شما هم این است که میتوان بدون مدرک زبانک انگلیسی آیلتس (IELTS) هم در کانادا تحصیل نمود؟ در ادامه با ما همراه باشید.

3 تیر 1400

راهنمای تحصیل در رشته مهندسی برق در کانادا

اهمیت دادن دولت کانادا به انرژی های نو و تجدید پذیر برای جایگزینی با سوخت های فسیلی فصل جدیدی برای محصلین و متخصصین رشته برق گشوده است، رشته تحصیلی مهندسی برق در کانادا در دانشگاه های زیادی ارائه میشود و شما به راحتی در تناسب با علاقه خود میتوانید در...

7 خرداد 1400

تحصیل در رشته طراحی داخلی در کانادا

از جمله رشته هایی که در کانادا متقاضی دارد، رشته طراحی داخلی (Interior Design) این رشته از شاخه های هنر معماری به شمار میرود و با وجود سرمایه گذاری ای که در بخش مسکل کانادا شده است، این رشته هم برای تحصیل و هم برای کار در این کشور جذابیت دارد.

7 خرداد 1400

تحصیل در کالج های کانادا چه ویژگی های دارد

کالج های در کانادا به دو گروه خصوصی و دولتی تقسیم میشوند که هر یک مزایا و کاستی هایی دارند.

7 خرداد 1400
تعداد: (61)