راهنمای تحصیل در کانادا

کشورهایی با بیشترین جمعیت تحصیل کرده

این کشورها دارای سیستم های آموزشی مجهز، دانشگاه های مشهور جهانی و متمرکز بر پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی هستند و به این ترتیب جمعیت تحصیل کرده بالایی را پرورش می دهند که مشارکت بالایی در اداره امور مختلف دارند.

19 آبان 1402

8 شهر برتر کانادا برای زندگی و مهاجرت

کانادا مدت‌هاست که به دلیل ارائه فرصت‌های شغلی بهتر، به عنوان انتخاب اول برای مهاجران بوده است. کانادا یک کشور پیشرفته است و شهروندان آن از کیفیت زندگی بالاتر، دسترسی به امکانات بهداشتی عالی، آموزش در سطح جهانی و اقتصادی قوی بهره می‌برند.

30 مهر 1402

بهترین شهرها برای تحصیل کانادا

کانادا یکی از بهترین کشورهای دنیا برای کار تحصیل و زندگی است. هر سال هزاران دانشجوی خارجی برای تحصیل به این سرزمین سفر می کنند. در این کشور پهناور شهرهای بسیاری برای انتخاب وجود دارند. می خواهیم برخی از بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

16 شهریور 1402

آشنایی با مدارس استان کبک کانادا

کانادا کشوری است که مهاجرین زیادی را پذیرا می‌گردد و هر استان آن سیستم آموزشی خود را دارد. استان کبک یکی از بزرگ ترین استان های کانادا است که سیستم آموزشی آن با سایر استان ها فرق دارد. مهاجرین تازه وارد به کانادا معمولا درباره سیستم آموزشی این استان سؤالاتی...

20 خرداد 1402

آشنایی با مقاطع تحصیلی در کانادا

شما قطعاً می دانید که کانادا به خاطر سطح بالای آموزش و تحصیلاتش در دنیا مشهور است. شاید برایتان عجیب باشد که بدانید که هزینه های برنامه های مختلف از جمله خدمات اجتماعی و آموزشی یا مراقبت های سلامت به وسیله مردم این کشور پرداخت می گردد. همه کانادایی ها...

19 خرداد 1402

مدیریت امور مالی دانشجویی در کانادا

به هزینه‌ها و درآمدهایت دقت کن. این اولین چیزی است که خانواده به شما در دوران دانشجویی می‌گوید. حال اگر در کانادا هستید، خبر خوب این است که تنها نیستید. هر سال، صدها هزار دانش آموز و دانشجو با امید و آرزوی فارغ التحصیلی از برترین مدارس و دانشگاه‌های...

10 خرداد 1402

بهترین مدارس کانادا و شرایط تحصیل و ویزای دانش آموزی برای فرزندان شما

مدارس کانادا همیشه بالاترین کیفیت را ارائه میدهند، اما از این میان میتوان بهترین مدارس کانادا را نیز لیست کرده که در ادامه برایتان خواهیم گفت.

3 اردیبهشت 1402

لیست بهترین دانشگاه های تحقیقاتی کانادا

بر اساس گزارش Research Infosource Inc که روز سه‌شنبه منتشر شد، لیستی از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی کانادا را ارائه کرده است و بیشتر آنها در انتاریو قرار دارند.

2 اردیبهشت 1402

ادمونتون (Edmonton) کجاست و شرایط زندگی در آن چگونه است؟

ادمونتون شهر جشنواره های کانادا و دروازه شمال، لقب گرفته است و جذابیت های این شهر برای مهاجرین جالب توجه است. در ادامه با شهر ادمونتون (Edmonton) آشنا واهیم شد. 

7 فروردین 1402

بیمه دانشجویی در کانادا شامل چه خدماتی میشود و شرایط دریافت چیست؟

یکی از مواردی که باید در خین تحصیل در هر کشور دیگری بدانید این است که بیمه خدمات درمانی در ان کشور را چطور تهیه کنیم، کانادا برای دانشجویان بین المللی بیمه خدمات درمانی را در نظر گرفته است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

19 دی 1401

معرفی بهترین دانشگاه های کانادا

قبل از گرفتن ویزای تحصیلی کانادا شما باید پذیرش خود را از یکی از دانشگاه های این کشور بگیرید. این کشور با دانشگاه های عالی پر شده است و در هر جایی شما می توانید دانشگاه هایی در سطوح برتر جهانی پیدا کنید. با این حال چند تا از دانشگاه های کانادا در بالاترین...

18 دی 1401

بهترین دانشگاه های استان انتاریو کانادا

دانشگاه های استان انتاریو از بهترین ها در میان دانشگاه های جهان هستند،

17 دی 1401

کار دانشجویی در کانادا (کار همزمان با تحصیل در کانادا)

کار دانشجویی در کانادا یا همان کار همزمان با تحصیل در کانادا، یکی از اصلی‌ترین مزیت‌های انتخاب این کشور به عنوان مقصدتان برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی است. البته چند نکته مهم وجود دارند که شما باید آنها را بدانید، قبل از این که بتوانید شروع به...

16 دی 1401

دلایل ریجکت ویزای تحصیلی کانادا چیست؟

بسیاری از افراد برای مهاجرت به کانادا مسیر تحصیل در این کشور را در پیش می گیرند و بعد از اتمام تحصیل، امکان پیدا کردن کار و دریافت اقامت دائم را خواهند داشت، اما ممکن است در همان مراحل ابتدایی درخواست آن ها برای اخذ ویزای تحصیلی رد یا ریجکت شود.

15 دی 1401

رشته های تحصیلی پولساز در کانادا

وقتی قرار است سالها وقت و هزینه را در یک رشته تحصیلی سرمایه‌گذاری کنید، بهتر است از قبل بدانید.

11 دی 1401

چطور فرزندانمان را برای تفاوت فرهنگی در مدارس کانادا آماده کنیم

یکی از نگرانی هایی که مهاجران در کانادا با آن روبرو هستند، تفاوت فرهنگی در مدارس کانادا است که باید با آن آشنا شوند.

17 آذر 1401

راهنمای تغییر نام در کانادا

تغییر نام در کانادا میتواند برای شما مزایایی داشته باشد که برایتان با راهنمای مرحله مرحله شرح خواهیم داد.

20 مهر 1401

تحصیل رشته مدیریت مالی (finance) در کانادا

برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت مالی در کشور کانادا بایست موارد و نکاتی را بدانید که در ادامه برایتان شرح خواهیم داد.

18 شهریور 1401

گردش در دانشگاه تورنتو (University of Toronto)

در سفرتان به کانادا سری به دانشگاه تورنتو (University of Toronto) هم بزنید، هم برای دیدن از زیبایی ها این دانشگاه هم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در کانادا برای مهاجرت به این کشور.

13 تیر 1401

تحصیل در رشته طراحی داخلی در کانادا

از جمله رشته هایی که در کانادا متقاضی دارد، رشته طراحی داخلی (Interior Design) این رشته از شاخه های هنر معماری به شمار میرود و با وجود سرمایه گذاری ای که در بخش مسکل کانادا شده است، این رشته هم برای تحصیل و هم برای کار در این کشور جذابیت دارد.

9 تیر 1401
تعداد: (84)