توصیه های کوتاه: چه زمانی به کانادا سفر کنیم؟

از آنجایی که کانادا چنین کشور بزرگی است، آب و هوا و دما از ساحل به ساحل به شدت تغییر می کنند. کانادا فصول مشخصی دارد و زمستان در بعضی از نقاط ممکن است سخت و طولانی باشد. به عنوان مثال، زمستان ها در سرزمین های شمالی زود شروع می شود و دیر پایان می یابد و مکان هایی مانند نیوفاندلند و لابرادور می توانند برف را تا اواخر ماه مه تجربه کنند.

توصیه های کوتاه: چه زمانی به کانادا سفر کنیم؟

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: از سوی دیگر، زمستان در کوههای راکی ​​کانادا فوق العاده است و مردم از سراسر جهان به کلمبیا و آلبرتا می روند تا دامنه های اطراف ویستلر، بنف و ریولستوک را ببینند. خود را برای تغییر دمای هوا آماده کنید. در بعضی از نقاط، مانند چمنزارها، می تواند تا 40- درجه فارنهایت (-40 درجه سانتیگراد) سرد شود.

تابستان در کانادا فصل زیبایی است، اما همچنین شلوغ ترین زمان سال است. ماه ژوئن تا پایان سپتامبر فصل شلوغ برای گردشگری است، بنابراین با قیمت های بالا و جمعیت زیادی را مواجه خواهید کرد. از طرف دیگر، دما مطلوب است، غالباً در دمای بالای 70 درجه فارنهایت (20 درجه سانتیگراد). جشنواره های موسیقی برگزار می شود و همه شهرها پایان زمستان را جشن می گیرند. زمان خوبی برای پیاده روی، دوچرخه سواری است. فصل پاییز نیز فرصتی خارق العاده برای سفر به کانادا است، اگرچه بهار (مارس-ژوئن) می تواند بسیار مرطوب باشد. پاییز (سپتامبر-دسامبر) بسیار پیشنهاد می شود، زیرا درجه حرارت هنوز بالا است و شاخ و برگ های پاییز واقعاً زیبایی خاصی دارند. کبک و استانهای آتلانتیک ارزش یک سفر پاییزی را دارند.

انتشار: 7 فروردین 1400 بروزرسانی: 7 فروردین 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 454

به "توصیه های کوتاه: چه زمانی به کانادا سفر کنیم؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "توصیه های کوتاه: چه زمانی به کانادا سفر کنیم؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه های کوتاه: چه زمانی به کانادا سفر کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید