بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش یک)

کانادا کشور بسیار وسیعی است و بخش بزرگی از آن خالی از سکنه است. به جز چند شهر بزرگ باقی جمعیت کشور در شهرهای کوچک و روستاهایی پخش شده اند که هر کدام جذابیت های خاص خودشان را دارند. در نتیجه هر جا که در تور کانادا فرصت کردید از یکی از آنها دیدن کنید.

بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش یک)

به گزارش مجری سفرهای گردشگری و تجاری: یکی از شهرهای کوچک این کشور که در تور کانادا باید در برنامه سفر خود قرار دهید آلما است. این شهر در خلیج فاندی قرار دارد و مکانی عالی برای گشت و گذار در پارک ملی فاندی است. جالب توجه است بدانید خلیج فاندی بزرگترین جزر و مد در جهان را دارد. تفاوت بین جزر و مد می تواند به بیش از 15 متر برسد. تماشای این جزر و مد یکی از تجربه هایی است که سخت می توان از خیر آن گذشت.

پارک ملی فاندی مکانی مناسب برای پیاده روی و گشت و گذار در میان نهرهای جنگلی، آبشارها و دریاچه ها است. اگر در تور کانادا خوش شانس باشید حتی ممکن است یک سگ آبی یا گوزن هم ببینید. آلما شاید کوچک باشد، اما یک بندر ماهیگیری شلوغ دارد. رستوران های زیادی در این شهر وجود دارند که خرچنگ تازه را با قیمت های بسیار ارزان ارائه می دهند. بهترین زمان برای بازدید از آلما تابستان است  زمانی که میانگین دمای هوا در حدود 20 درجه سلسیوس است و روزهای بارانی کم هستند.

یکی دیگر از شهرهای کوچک این کشور که جذابیت زیادی برای بازدید در تور کانادا دارد بادیک است. این شهر نزدیک دریاچه براس دور قرار دارد. در اینجا می توانید به دور از هیاهوی شهرهای بزرگ حیوانات غیر اهلی را در آن مشاهده کنید. یکی از دلایل دیدنی بودن این منطقه تجربه فرهنگ جزیره کیپ برتون است.

شهر داوسون، یکی از جالب ترین شهرهای کوچک کانادا است. هنگامی که طلا در سال 1896 در یک نهر نزدیک این شهر پیدا شد، این شهر کوچک و دور افتاده به شهری پر رونق مبدل شد. هیجان روزهای اول کشف طلا هنوز هم در این شهر حس می شود چرا که ظاهر شهر تفاوت چندانی نکرده است. ساختمان های قدیمی و خیابان های خاکی هنوز به چشم می خورند و حال و هوای آن روزها را زنده نگه داشته اند. در تور کانادا در این شهر می توانید از یک سایت ملی تاریخی بازدید کنید و به شنا در رودخانه یوکان بپردازید.

انتشار: 26 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 177

به "بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش یک)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از شهرهای کوچک در تور کانادا (بخش یک)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید