کسب و کار

چطور در کانادا کسب و کار خانگی راه بی اندازیم

داشتن یک کسب و کار خانگی با بودجه کم میتواند حسابی به اقتصاد خانواده در این کشور کمک کند، در ادامه با ایده هایی در این مورد همراه شما خواهیم بود.

22 مهر 1401

راه اندازی کسب و کارهای کوچک در کانادا

اگر قصد راه اندازی کسب و کاری کوچک در کانادا دارید این نکات را مرور نمایید.

22 مهر 1401

آشنایی به مراکز خرید سائو پائولو برزیل

مراکز خرید سائو پائولو حسابی خستگی یک گردش ساحالی را از تنتان بیرون میکنند، در ادامه همراه ما باشید.

11 مرداد 1401

با ویزای توریستی کانادا میتوان کار یا تحصیل نمود؟

اینکه با ویزای توریستی کانادا میتوان کار یا تحصیل نمود؟ سوالی هست که در ادامه به ان پاسخ خواهیم داد.

4 اردیبهشت 1401

در مصر باستان، بانوان چه شغل هایی داشتند؟

با اینکه محتوای زیادی از مصر باستان بر جای مانده است، باز دانشمندان هنوز اطلاعات کافی برای روایت زندگی روزمره این مردم ندارند، یکی از مساول مبهم در تاریخ مصر باستان، شغلهای افراد از جمله خانم ها هست که در ادامه برخی تحقیقات را مرور خواهیم کرد.

9 آذر 1400

فرانچایز های برتر کانادا و هزینه فرانشیز برندهای کانادایی

اگر به دنبال بهترین فرانچایز های کانادا که در همین کشور تاسیس شده و به بار نشسته اند هستید، به لیست فرانشیز های کانادا که شامل 15 شرکت زیر است نگاهی بیندازید.

4 آبان 1400

آیا بدون سوابق شغلی هم میتوان در کانادا کاری دست و پا کرد؟

خب شاید در خاطرتان این باشد که همه جا برای همه کارها نیاز به سوابق قبلی شغلی میباشد، در اکثر مشاغل اینطور است اما در بعضی کارها میتواند در کانادا بدون سابقه شغلی هم استخدام شوید.

9 شهریور 1400

چه مشاغلی در کانادا در دوران کرونا رشد داشته اند؟

درست که بسیاری از مشاغل در دوران کرونا حسابی متضرر شده اند و یا حتی محو شده اند، اما برخی دیگر در این شرایط با فرصتهایی روبرو شدند و رشدهایی را تجربه کرده اند در ادامه مشاغلی را در کانادا با کد NOC معرفی خواهیم کرد که در دوران کرونا رشد داشته اند.

11 مرداد 1400

چطور میتوان در کانادا پزشک شد؟

اگر مایلید شغل سودمند با درآمد بالا و امنیت شغلی مناسب داشته باشید، پزشکی گزینه فوق العاده­ ای خواهد بود. پزشکان کانادایی علاوه بر کمک به دیگران و عملاً نجات دادن جان آنها، سالانه به طور متوسط 339.000 دلار درآمد دارند. پزشک شدن در کانادا طی فرایندی طولانی...

5 مرداد 1400

تورنتو دومین شهر برتر آینده در آمریکای شمالی خواهد بود

شهر تورنتو به لطف شهرت بین المللی روزافزون خود در زمینه سرمایه گذاری، تجارت و نوآوری، به طور رسمی دومین شهر برتر «آینده» در امریکا نامگذاری شد.

2 مرداد 1400

چه کسانی در کانادا بیشترین درآمد را دارند

اینکه چه شغلی را انتخاب کنیم تا در آن درآمد بیشتری داشته باشیم خودش میتواند انگیزه ای مناسب در تعیین مسر شغلی از ابتدا باشد، کانادا از جمله کشورهایی است که آمار تحصیل کرده ها در رشته های مختلف بالایی دارد، اما سوال ما این است که کدام رشته شغلی بیشترین...

1 مرداد 1400

برنامه مالکیت کسب و کار برای سرمایه گذاران خارجی برای اقامت دائم در کانادا

برنامه مالک/گرداننده کسب و کار برای سرمایه گذاران خارجی: سرمایه گذاران خارجی می­توانند در کانادا کسب و کار خریداری کنند، مجوز کار بگیرند و بعداً اجازه اقامت دائم در کانادا را نیز کسب کنند.

22 تیر 1400

این شهرهای کانادا با سرعت بیشتری در حال رشد هستند و مهاجران زیادی را در خود میپذیرد

ساندرا برایانت در 40 سال کار در املاک و مستغلات هالیفاکس، هرگز به اندازه سال 2020 خریدار ندیده بود.

7 تیر 1400

راهنمای ضروری برای شروع یک تجارت در کانادا

ایده خوبی برای یک تجارت در کانادا دارید و تصمیم گرفته اید که کار خود را برای کارآفرینی شروع کنید، این خبر خوبی است ، اما از کجا شروع می کنید؟

3 تیر 1400

بنای Integral House شاهکار معماری مدرن کانادا فروخته شد

بنای Integral House ، یکی از مهمترین دستاوردهای معماری کانادا که با هزینه 34 میلیون دلار ساخته شده بود، سرانجام پس از 18 ماه حضور در بازار خریدار پیدا کرد. 

2 تیر 1400

مجوز کسب و کار بزرگ در مقابل همکاری در کانادا

 یکی از سوالات متداول کارآفرینان جدید این است که "تفاوت بین مجوز Master Business و Company Incorporated چیست؟" شروع یک کسب و کار جدید در کانادا می تواند یک تلاش طاقت فرسا باشد. 

15 خرداد 1400

شروع گام به گام کسب و کار در کانادا (راه اندازی مشاغل کوچک در کانادا)

راه اندازی  کسب و کار در کانادا ممکن است در ابتدا طاقت فرسا  و سخت به نظر برسد. چند مرحله برای این فرآیند وجود دارد ، بنابراین کمک می کند تا شروع تجارت شما مرحله به مرحله انجام شود. این راهنما برای کمک به شما در تحقق رویای کارآفرین شدن در کانادا طراحی شده...

13 خرداد 1400

درباره خرید خانه در کانادا بدانیم

مشخص کنید که تا چقدر می توانید از پس هزینه های خرید یک خانه برآیید، مالکیت خانه می تواند بسیار هیجان انگیز باشد ، اما همیشه بهترین گزینه برای همه نیست. قبل از تصمیم به خرید خانه ، مطمئن شوید که هزینه های آن را با دقت در نظر گرفته اید.

12 خرداد 1400

آشنایی با مشاغل پر درآمد در کانادا

کانادا در جذب مشاغل بسیار فعال است و هر سال برنامه های مختلفی را برای جذب نیروی کار ماهر در نظر میگیرد، اگر در فکر این هستید که برای خودتان شغلی در کانادا پیدا کنید اما نمیدانید که در این کشور متوسط درآمد در رشته شما چقدر است، در ادامه با ما همراه باشید.

5 خرداد 1400

بهترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها

آمریکا به بهشت استارتاپ ها معروف است، جایی که غول های فناوری در ان جمع شده اند و شهرهای مختلف آن برایجذب سرمایه گذاران و نیروهای متخصص و خلاق با هم رقابت دارند، در ادامه معروفترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها را مرور خواهیم کرد.

4 خرداد 1400
تعداد: (44)