کسب و کار

آیا بدون سوابق شغلی هم میتوان در کانادا کاری دست و پا کرد؟

خب شاید در خاطرتان این باشد که همه جا برای همه کارها نیاز به سوابق قبلی شغلی میباشد، در اکثر مشاغل اینطور است اما در بعضی کارها میتواند در کانادا بدون سابقه شغلی هم استخدام شوید.

9 شهریور 1400

چه مشاغلی در کانادا در دوران کرونا رشد داشته اند؟

درست که بسیاری از مشاغل در دوران کرونا حسابی متضرر شده اند و یا حتی محو شده اند، اما برخی دیگر در این شرایط با فرصتهایی روبرو شدند و رشدهایی را تجربه کرده اند در ادامه مشاغلی را در کانادا با کد NOC معرفی خواهیم کرد که در دوران کرونا رشد داشته اند.

11 مرداد 1400

چطور میتوان در کانادا پزشک شد؟

اگر مایلید شغل سودمند با درآمد بالا و امنیت شغلی مناسب داشته باشید، پزشکی گزینه فوق العاده­ ای خواهد بود. پزشکان کانادایی علاوه بر کمک به دیگران و عملاً نجات دادن جان آنها، سالانه به طور متوسط 339.000 دلار درآمد دارند. پزشک شدن در کانادا طی فرایندی طولانی...

5 مرداد 1400

تورنتو دومین شهر برتر آینده در آمریکای شمالی خواهد بود

شهر تورنتو به لطف شهرت بین المللی روزافزون خود در زمینه سرمایه گذاری، تجارت و نوآوری، به طور رسمی دومین شهر برتر «آینده» در امریکا نامگذاری شد.

2 مرداد 1400

چه کسانی در کانادا بیشترین درآمد را دارند

اینکه چه شغلی را انتخاب کنیم تا در آن درآمد بیشتری داشته باشیم خودش میتواند انگیزه ای مناسب در تعیین مسر شغلی از ابتدا باشد، کانادا از جمله کشورهایی است که آمار تحصیل کرده ها در رشته های مختلف بالایی دارد، اما سوال ما این است که کدام رشته شغلی بیشترین...

1 مرداد 1400

برنامه مالکیت کسب و کار برای سرمایه گذاران خارجی برای اقامت دائم در کانادا

برنامه مالک/گرداننده کسب و کار برای سرمایه گذاران خارجی: سرمایه گذاران خارجی می­توانند در کانادا کسب و کار خریداری کنند، مجوز کار بگیرند و بعداً اجازه اقامت دائم در کانادا را نیز کسب کنند.

22 تیر 1400

این شهرهای کانادا با سرعت بیشتری در حال رشد هستند و مهاجران زیادی را در خود میپذیرد

ساندرا برایانت در 40 سال کار در املاک و مستغلات هالیفاکس، هرگز به اندازه سال 2020 خریدار ندیده بود.

7 تیر 1400

راهنمای ضروری برای شروع یک تجارت در کانادا

ایده خوبی برای یک تجارت در کانادا دارید و تصمیم گرفته اید که کار خود را برای کارآفرینی شروع کنید، این خبر خوبی است ، اما از کجا شروع می کنید؟

3 تیر 1400

بنای Integral House شاهکار معماری مدرن کانادا فروخته شد

بنای Integral House ، یکی از مهمترین دستاوردهای معماری کانادا که با هزینه 34 میلیون دلار ساخته شده بود، سرانجام پس از 18 ماه حضور در بازار خریدار پیدا کرد. 

2 تیر 1400

مجوز کسب و کار بزرگ در مقابل همکاری در کانادا

 یکی از سوالات متداول کارآفرینان جدید این است که "تفاوت بین مجوز Master Business و Company Incorporated چیست؟" شروع یک کسب و کار جدید در کانادا می تواند یک تلاش طاقت فرسا باشد. 

15 خرداد 1400

شروع گام به گام کسب و کار در کانادا (راه اندازی مشاغل کوچک در کانادا)

راه اندازی  کسب و کار در کانادا ممکن است در ابتدا طاقت فرسا  و سخت به نظر برسد. چند مرحله برای این فرآیند وجود دارد ، بنابراین کمک می کند تا شروع تجارت شما مرحله به مرحله انجام شود. این راهنما برای کمک به شما در تحقق رویای کارآفرین شدن در کانادا طراحی شده...

13 خرداد 1400

درباره خرید خانه در کانادا بدانیم

مشخص کنید که تا چقدر می توانید از پس هزینه های خرید یک خانه برآیید، مالکیت خانه می تواند بسیار هیجان انگیز باشد ، اما همیشه بهترین گزینه برای همه نیست. قبل از تصمیم به خرید خانه ، مطمئن شوید که هزینه های آن را با دقت در نظر گرفته اید.

12 خرداد 1400

آشنایی با مشاغل پر درآمد در کانادا

کانادا در جذب مشاغل بسیار فعال است و هر سال برنامه های مختلفی را برای جذب نیروی کار ماهر در نظر میگیرد، اگر در فکر این هستید که برای خودتان شغلی در کانادا پیدا کنید اما نمیدانید که در این کشور متوسط درآمد در رشته شما چقدر است، در ادامه با ما همراه باشید.

5 خرداد 1400

بهترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها

آمریکا به بهشت استارتاپ ها معروف است، جایی که غول های فناوری در ان جمع شده اند و شهرهای مختلف آن برایجذب سرمایه گذاران و نیروهای متخصص و خلاق با هم رقابت دارند، در ادامه معروفترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها را مرور خواهیم کرد.

4 خرداد 1400

راه اندازی کسب و کار در کانادا و مهاجرت تجاری به کانادا

تجربه و دانش شما در زمینه کسب و کار سرمایه های بسیار ارزشمندی است که می تواند به شما کمک کند در آینده در اقتصاد سریع و متنوع کانادا سرمایه گذاری کنید. همین حالا شروع کنید: دولت کانادا به دنبال سرمایه گذاران، مدیران بازرگانی و کارآفرینان از هر شکل و اندازه...

1 خرداد 1400

چگونه در کانادا شغل پیدا کنید؟

اگر در حال فکر کردن به این هستید که چگونه در کانادا شغل پیدا کنید ، ولی مطمئن نیستید و راهش را نمی دانید که چطور؟ ، در جای مناسبی قرار دارید. با تمرکز و داشتن انگیزه ، یافتن شغل مناسب در کانادا برای شما امکان پذیر است. اما ، مهم این است که کاملاً برنامه ریزی...

21 اردیبهشت 1400

9 مرحله ضروری برای کمک به شما در آماده شدن جهت مصاحبه شغلی در کانادا

برای کسب یک موقعیت شغلی مناسب در کانادا بایست خود را برای یک مصاحبه شغلی نیز آماده کنید، ما برایتان نکات ضروری آماده شدن جهت مصاحبه شغلی در کانادا را فراهم کرده ایم.

21 اردیبهشت 1400

15 محله گران قیمت تورنتو

وقتی نوبت به زندگی در تورنتو می رسد، نمی توان منکر وجود برخی از مکان هایی شد که از قیمت مناسب تری نسبت به سایرین برخوردار هستند. با این وجود ، به دلیل رشد خارق العاده قیمت مسکن در چند سال گذشته، اکنون بزرگترین شهر کانادا به عنوان یکی از گران ترین شهرهای...

17 اردیبهشت 1400

4 راه برای پیگیری بعد از مصاحبه شغلی در کانادا

بعد از مصاحبه شغلی بهترین راه برای پیگیری چیست؟ ابتدا حداکثر یک روز بعد ، یک نامه تشکر برای مدیر استخدام بنویسید. آن را کوتاه و جذاب بنویسید ، اما یک نکته خاص را که در مورد سازمان آنها آموخته اید ذکر کنید.

14 اردیبهشت 1400

نحوه لباس پوشیدن برای مصاحبه شغلی در کانادا، برای مصاحبه رسمی یا عادی چه چیزی بپوشید؟

می دانید که ایجاد نخستین اثربخشی خوب در یک مصاحبه شغلی مهم است و انتخاب لباس مصاحبه شما قسمت عمده ای از آن است. اما لباس پوشیدن برای مصاحبه های شغلی بسیار پیچیده تر از گذشته است.

11 اردیبهشت 1400
تعداد: (40)