بهترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها

آمریکا به بهشت استارتاپ ها معروف است، جایی که غول های فناوری در ان جمع شده اند و شهرهای مختلف آن برایجذب سرمایه گذاران و نیروهای متخصص و خلاق با هم رقابت دارند، در ادامه معروفترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها را مرور خواهیم کرد.

بهترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: سیلیکون ولی برای دهه های متمادی بر فضای استارتاپی آمریکا سلطه داشته است.

با وجود تلاش های زیاد، فقط در چند شهر خارج از سیلیکون ولی (نیویورک و بوستون) دارای بودجه، شبکه و استعداد برای راه اندازی استارتاپ و تامین آن بودند. رتبه بندی بهترین شهرهای مناسب برای استارت آپ مدت هاست که این حقیقت را منعکس و بیان می کند.

اما امروزه این موضوع کم رنگ تر شده است، زیرا تعداد بیشتری از کارآفرینان راه خود را در آمریکا پیدا می کنند.

اکنون بسیاری از مناطق با زیرساخت های در حال رشد و نیروی کار ماهر وجود دارد که می توانند از استارت آپ های فناوری پشتیبانی کنند.

به طور فزاینده ای، این مناطق به طور منظم در رتبه بندی بهترین شهرهای آمریکا برای شرکت های نوپا و کارآفرین قرار میگیرند.

خبر خوب این است که قیمت این مراکز جدید به طور قابل توجهی کمتر از سیلیکون ولی یا ساحل شرقی است.

آستین تگزاس

مرکز تگزاس اخیراً از طرف CNBC به عنوان رتبه 1 در آمریکا برای شروع تجارت انتخاب شده است.

طبق شاخص کارآفرینی رشد Kauffman 2016، آستین با رشد 81.2 درصدی استارت آپ های خود سریعتر از هر شهر دیگری (به جز واشنگتن دی سی) رشد کرد. این میزان رشد استثنایی است

در بیشتر موارد به دلیل تأثیر دانشگاه تگزاس در آستین و سایر دانشگاه ها، آستین به داشتن نیروی کار تحصیل کرده مشهور است.

آستین کاملاً بازار داغی شده است. کارفرمایان و افراد علاقه مند به صنایع به انرژی نیروی جوان و هوشمند رو آورده اند.

William Hurley، بنیانگذار Honest Dollar، ارائه دهنده برنامه های مربوط بازنشستگی به مشاغل کوچک در آستین، می گوید استعدادهای خلاق بسیار زیاد هستند:

در این شهر استخدام افرادی که می خواهند محدودیت ها را کنار بزنند بسیار آسان است. این شهر فوق العاده پتانسیل بالا در زمینه نوآوری دارد.

آستین همچنین از نظر مقرون به صرفه بودن معروف است. بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک، که غالباً در سطح فردی مالیات می پردازند، از این حقیقت که دولت مالیات بر درآمد شخصی ندارد، استقبال می کنند.در این ایالت همچنین نرخ مالیات شرکت ها صفر است. در مجموع، صاحبان مشاغل برای سرمایه گذاری در مشاغل خود دستشان بازتر است.

آستین به دلیل حمایت از جامعه کسب و کارهای کوچک مشهور است. این موضوع برای فرهنگ منحصر به فرد و شکوفایی جامعه تجاری بسیار جذاب است و بسیاری از استارت آپ های جدید به شهر هجوم می آورند تا این فرصت را تجربه کنند

بولدر کلرادو

بولدر ممکن است به خاطر جمعیت غیر متنوع خود شناخته شده باشد، اما این شهرت ماهیت واقعی آن را به عنوان یک نیروگاه کارآفرین نفی نمی کند.

در سال 2015 Nerdwallet.com آن را به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای راه اندازی یک کسب و کار و همچنین شهر شماره 1 برای زنان کارآفرین انتخاب کرد و به همین دلیل در میان 20 تولید کننده برتر قرار گرفت مناطق مترو از نظر تولید ناخالص داخلی معروف هستند. جای تعجب نیست که بسیاری از کارآفرینان فعالیت خود را در بولدر راه اندازی کنند.

تعدادی از شرکت های مشهور در بولدر هستند، از جمله Celestial Seasoning، Ball Aerospace و شتاب دهنده TechStars.

سیستم کارآفرینی بولدر توسط تعدادی از شرکت های سرمایه گذاری محلی، از جمله گروه Foundry، تقویت می شود.

بولدر با ترکیبی متمرکز از شرکتهای نوپا، مشاغل مستقر و سرمایه ها، از کلیه عناصر تأمین کننده رشد اقتصادی پایدار برخوردار است. بنیانگذار گروه Foundry، Brad Feld، اظهار داشت:

کارآفرینان در اینجا با ذهنیت "ببخش قبل از اینکه دریافت کنی" کار میکنند. ما مایل به کمک به هر کسی هستیم بدون اینکه انتظار داشته باشیم در کوتاه مدت چه چیزی را قرار است دریافت کنیم. این، پویایی طولانی مدت قدرتمندی را ایجاد می کند.

بولدر یک نیروی کارآفرینانه و موهبت طبیعت است. در سال 2010، این شهر شش برابر بیشتر از میانگین کل کشور دارای استارت آپ با فن آوری بالا بود. فرهنگ پویای آن اقتصاد مرفه بولدر را تشویق می کند، مردم را به خود جلب می کند و انگیزه عالی برای ماندن را برای آنها فراهم می کند.

میامی، فلوریدا

اجازه ندهید شن و ماسه، آفتاب و گردشگری ساحل جنوبی شما را از اعتبار میامی به عنوان مکانی عالی برای مشاغل جدید منحرف کند. شاخص Kauffman اخیراً میامی را به عنوان دومین شهر کارآفرین در آمریکا معرفی کرده است که بالاترین تراکم شرکت در این کشور یعنی 247.6 شرکت تازه تأسیس در هر 100000 نفر را دارد.

این شهر فقط محل کسب و کارهای جدید نیست. شرکت های بزرگی مانند گوگل، توییتر، فیس بوک و اپل در این کشور دفاتر دارند و همچنین 139 شرکت در فهرست 5000 شرکت با سریعترین رشد قرار دارند.

روابط نزدیک میامی با آمریکای لاتین جذابیت آن را تقویت کرده است. Laura González-Estéfani، مدیر مشارکت و Mobile LatAm برای فیس بوک، می گوید:

در اینجا استعداد های زیادی وجود دارد، حمایت از طرف نهادها برای تقویت نوآوری و علاقه مندی فزاینده VC ها و کسب و کارهایی برای برای پروژه های نوآورانه نیز فراهم است.

Brian Brackeen، مدیر عامل شرکت Kairos مستقر در میامی نیز میامی را در برابر مقاومت سخت میداند:

ما در حال جستجو در جاهایی مانند AngelList، GitHub، وب سایت های مختلف ایالتی بودیم، سپس همه داده ها را به دست آوردیم و میامی در بالای لیست در هر گروه مهم قرار گرفت… برای کارمندان ما ارزانترین ایالت، و برای شرکت و کارگران ما بهترین وضعیت مالیاتی را دارد

همچنین جمعیت متنوع، ماهر، محیط کارآفرینانه قوی و پلی بی بدیل به آمریکای لاتین: این شهر" میتواند انتخابی عالی برای کارآفرینانی باشد که به دنبال مکانی برای شکوفایی تجارت خود هستند.

لس آنجلس؛ کالیفرنیا

لس آنجلس به خورشید، ستاره ها و موج سواری معروف است و اکنون می توانید استارت آپ ها را هم به این لیست اضافه کنید.

این شهر به عنوان مرکزی برای کارآفرینی در زمینه فناوری شناخته شده است. علاوه بر اینکه سومین مرکز بزرگ استارتاپ در آمریکا (پشت سیلیکون ولی و نیویورک) است، شهر گل و آفتاب یکی از بزرگترین جاهایی است که فارغ التحصیلان مهندسی در کشور در ان متمرکز هستند.

همچنین لس انجلس به طور فزاینده ای سرمایه و سرمایه گذاران بیشتر را به خود جلب کرده است.

همه این موارد به کنار، یکی از بزرگترین جاذبه های اینجا همین است: سیلیکون ولی.

این یکی از دلایلی بود که کارآفرین Justin Yoshimura (بنیانگذار استارتاپ 500friends) به آنجا راه پیدا کرد:

بخصوص در مقایسه با سانفرانسیسکو، بسیار ارزان است. Santa Monica یکی از محله های بسیار مطلوب در لس آنجلس است و من حیاطی با استخر و یک خانه زیبا با هزینه ای کمتر از آنچه برای یک خانه به همان اندازه در سانفرانسیسکو باید پرداخت، دارم.

این شهر برای شرکت های مطرح نیز چیزی کم ندارد، زیرا Snapchat، SpaceX، VR trailblazer Oculus و Riot Games، خالق League of Legends، لس آنجلس را به عنوان خانه خود انتخاب کرده اند. به دلیل تنوع، هوای معتدل و فضای آرام، جامعه کارآفرینان حفظ و گسترده شده است

کارآفرین Adam Pokornicky این جامعه را الهام بخش دانست:

من الگوهای سازگاری زیادی مانند خوش بینی، کنجکاوی و دور هم بودن را در اینجا می بینم، این نوع انرژی و انگیزه فوق العاده ای به همراه دارد.

بنیانگذار Psyop، Todd Mueller، با جلب توجه به آمیختگی و تنوع پتانسیل شهر، موافقت کرد:

ونیز به خودی خود بستر زمینه ها و جهان بینی های مختلف و افراد متنوع است، اما آنها با یک کنجکاوی مشترک روبرو هستند که وقتی آن را برای یک هدف مشترک مانند ساختن یک شرکت در پیش بگیرید، بسیار قدرتمند خواهید شد.

سانفرانسیسکو، کالیفرنیا

دوران مشهور بودن سانفرانسیسکو به دلیل وجود ماشین های برقی، Rice-A-Roni، و پناهگاهی برای هنرمندان و بوهمیان گذشته است.

خوب یا بد، اکنون این شهر مترادف با کارآفرینی و رهبری فکری با فن آوری پیشرفته است.

استارت آپ ها، به خصوص استارت آپ های فنی در شهر متنوع هستند. می توانید Twitter را در کنار Square و Uber و Dropbox، Pinterest و Zynga را در کنار هم پیدا کنید.

در این شهر، سرمایه ها در استارت آپ ها جذب می شوند، و سرمایه های بیشتری جذب می کنند. اگر تورهای گردشگری شرکت های نوپا برقرار باشد، نام مستعار این منطقه را میتوان " Hollywood of Technology " گذاشت.

منطقی است که شرکت ها و کارآفرینان بخواهند در اینجا باشند. علاوه بر در دسترس بودن بودجه و منابع لازم برای استارتاپ، تعداد زیادی از نیروهای ماهر و مدارس معتبر که به آموزش آنها کمک می کنند هم وجود دارند و بی نظیر هستند.

Paul Kantner، موسیقیدان، یک بار گفت که سانفرانسیسکو "49 مایل مربع است که توسط واقعیت احاطه شده است." ممکن است در مورد فرصت های کسب و کارهای نوپا و کارآفرینان درست باشد، اما واقعیت در مورد فشارهای کلان و مشاغل بزرگ نیز پابرجاست. قیمت مسکن و اجاره باور نکردنی است و مشکلات مربوط به چنین هزینه های زندگی رو به افزایش است.

در تمام این موارد گفته شده، مشاهده کردید که مزایای کارآفرینانی که در شهر و سیلیکون ولی یافت می شوند بسیار زیاد است و برای برخی، میزان پتانسیل نوآوری که در اینجا یافت می شود غیر قابل چشم پوشی است.

انتشار: 4 خرداد 1400 بروزرسانی: 4 خرداد 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 555

به "بهترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها" امتیاز دهید

2 کاربر به "بهترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها" امتیاز داده اند | 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین شهرهای آمریکا برای استارتاپ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید