زندگی در شهرهای کوچک کانادا

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، کسانی که برای تحصیل به کانادا می روند یا قصد مهاجرت به این کشور را دارند با شهرهای بزرگ و معروف کانادا آشنا هستند؛ شهرهایی مانند تورنتو، مونترال، کبک و ونکوور. اما زندگی برای مهاجران محدود به این شهرهای بزرگ نیست؛ شهرهای کوچک این کشور هم مقصدهایی عالی برای زندگی هستند.

زندگی در شهرهای کوچک کانادا

یکی از مهم ترین نیازهای مهاجران پیدا کردن شغل مناسب است. شهرهای بزرگ کانادا موقعیت های کاری زیادی دارند اما شهرهای کوچک هم فرصت های شغلی زیادی برای ارائه دارند. در بعضی موارد می توان گفت که با جستجوی خوب می توان موقعیت شغلی بهتری در شهرهای کوچک پیدا کرد. برای این که بدانیم بازار کار کانادا در چه وضعیتی قرار دارد بهتر است نگاهی بیاندازیم به نرخ بیکاری. نرخ بیکاری در تورنتو 5.6 درصد، در مونترال 6، در کلگری حدود 7 و در ونکوور 4.8 درصد است. در شهرهای کوچک نرخ بیکاری بین 3.4 تا 5.7 درصد است.

کیفیت زندگی در شهرهای کوچک هم بالا است. برای مثال ترافیک کمتر است. فعالیت های فرهنگی و تفریحی در شهرهای کوچک هم مانند شهرهای بزرگ در جریان هستند. نزدیکی به سواحل و دسترسی راحت به پیست های اسکی از مزایای دیگر شهرهای کوچک است. در شهرهای کوچک زودتر با مردم ارتباط برقرار خواهید کرد و می توانید دوستان خوبی پیدا کنید.

یکی از مهم ترین موضوع ها برای مهاجران پس از ورود به کانادا، اجاره خانه است. این موضوع برای کسانی که به دنبال ویزای تحصیلی کانادا هستند هم اهمیت زیادی دارد. زندگی در شهرهای بزرگ کانادا هزینه بیشتری دارد. متوسط هزینه اجاره در تورنتو حدود 1600 دلار برای یک آپارتمان دو خوابه است. اجاره خانه دو خوابه در ونکوور حدود 1800 دلار در ماه است. میانگین اجاره خانه در شهرهای کوچک به مراتب پایین تر است.

انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 220

به "زندگی در شهرهای کوچک کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "زندگی در شهرهای کوچک کانادا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زندگی در شهرهای کوچک کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید