راه اندازی کسب و کار در کانادا و مهاجرت تجاری به کانادا

تجربه و دانش شما در زمینه کسب و کار سرمایه های بسیار ارزشمندی است که می تواند به شما کمک کند در آینده در اقتصاد سریع و متنوع کانادا سرمایه گذاری کنید.

 همین حالا شروع کنید: 

دولت کانادا به دنبال سرمایه گذاران، مدیران بازرگانی و کارآفرینان از هر شکل و اندازه ای است که علاقه مند به سکونت و جستجوی فرصت های جدید در کانادا هستند تا بتوانند در طیف گسترده ای از برنامه های مهاجرت تجاری مشارکت کنند.

راه اندازی کسب و کار در کانادا و مهاجرت تجاری به کانادا
به گزارش مجری سفرهای گردشگری:

برای دریافت خدمات انواع ویزای کانادا با ما در تماس باشید.

برنامه های مهاجرت تجاری فدرال

این که آیا شما در فکرخود اشتغالی هستید، می خواهید در کانادا رشد کنید یا کسب و کار خود را شروع کنید، یا به سادگی می خواهید از ارزش خالص سرمایه شخصی خود برای تقویت اقتصاد کانادا استفاده کنید، چندین برنامه مهاجرت تجاری فدرال وجود دارد که متناسب هستند با مهارت و تجربه افراد تجاری موفق که می خواهند در هر استانی به جز کبک مستقر شوند.

برنامه های مهاجرت تجاری استان کبک

کبک از همه مهاجران تجاری دعوت می کند تا از مجموعه برنامه های مهاجرت خود اشتغالی، سرمایه گذاری و کارآفرینی استفاده کنند. برنامه های منحصر به فرد مهاجرت تجاری کبک که برای تقویت رشد اقتصادی و ایجاد فرصت های شغلی در سطح استان طراحی شده است، گزینه خوبی برای تازه واردان بالقوه است که به دنبال تنوع کارآفرینی و سرمایه گذاری هستند.

برنامه های پیشنهادی استانی برای تجارت

هر استانی برنامه پیشنهادی (PNP ) خود را اجرا می کند، که بسیاری از آنها به متقاضیان با تجربه ی کارآفرینی یا مدیریتی ارائه می شوند . معیارهای واجد شرایط بودن و روش درخواست برای هر گروهی متفاوت است، این پیشنهادهای استانی به طور کلی به متقاضی اجازه می دهند تا درخواست اقامت دائم در سطح فدرال را ارائه دهد.

چه فعالیت های تجاری یا سرمایه گذاری من را واجد شرایط برنامه ی سرمایه گذاری خطر پذیر می کند؟

اگر حداقل 10 میلیون دلار CAD سرمایه ی خالص داشته باشید که از طریق فعالیت های قانونی سرمایه گذاری در مشاغلی مانند فعالیت های تجاری، مالی یا خصوصی به دست آورده اید، می توانید برای برنامه ی آزمایشی سرمایه گذاری، سرمایه گذار واجد شرایط باشید.

آیا لازم است با پول خود برای ویزای سرمایه گذاری در کانادا سرمایه گذاری کرد؟

بله. بیشتر جریان های مهاجرت کاری و تجاری  به کانادا نیاز به سرمایه گذاری از طریق دارایی شخصی شما دارند. برنامه های استارت آپ ویزای فدرال و برنامه های خود اشتغالی تنها جریاناتی هستند که به نوعی سرمایه گذاری اولیه نیاز ندارند.

در صورت شکست سرمایه گذاری، ویزای من تحت تأثیر قرار می گیرد؟

خیر، در صورت عدم موفقیت در تجارت، اقامت دائم شما به خطر نمی افتد.

حداقل سرمایه گذاری لازم که برای تأمین ویزای کارآفرینی برای شروع به کار نیاز هست، چقدر است؟

کارآفرینانی که می خواهند با ویزای کارآفرینی Start Up به کانادا مهاجرت کنند باید حداقل 200000 دلار از یک سازمان تأیید شده یا حداقل 75000 دلار از یک سرمایه گذار تایید شده سرمایه گذاری کنند.

 اگر با برنامه خود اشتغالی می توان به کانادا رفت؟

بله . اگر حداقل به عنوان یک صنعتگر، یک ورزشکار حرفه ای یا کشاورز حداقل دو سال سابقه مرتبط داشته باشید، می توانید با ویزای خود اشتغالی به کانادا بیایید.

انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 548

به "راه اندازی کسب و کار در کانادا و مهاجرت تجاری به کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "راه اندازی کسب و کار در کانادا و مهاجرت تجاری به کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی کسب و کار در کانادا و مهاجرت تجاری به کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید