دیدنی های کلگری که نباید در سفرتان آنها را از دست بدهید

کلگری از نظر جاذبه های گردشگری دست پری دارد، از قطار هیجان انگیز کوه های راکی تا موزه ها و پارک های تفریحی که حسابی وقتتان را دل انگیز میکند.

دیدنی های کلگری که نباید در سفرتان آنها را از دست بدهید

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: در ادامه با لیست دیدنی های کلگری همراه ما باشید.

سفر ریلی به کوه های راکی (Rocky Mountaineer Rail Journey)

قطار لوکس و خصوصی متعلق به Rocky Mountaineer بین کلگری یا جاسپر و ونکوور حرکت می نماید و از میان خط ساحلی باستانی اقیانوس آرام در کانادا و کوه های مرتفع راکی که همچون دیواری بلند منطقه را در بر گرفته اند عبور می نماید. در طول جهت اگر هوای منطقه Canmore خوب باشد می توانید قله های پوشیده شده به نام سه خواهر را ببینید. چندین دریاچه، قله و گذرگاه زیبای فوق العاده دیدینی هم در جهت عبور قطار است.

باغ های دوونین (Devonian Gardens)

اگر خرید در مرکز خرید کر را در برنامه سفر خود قرار دهید هنگام رسیدن به طبقه چهارم حسابی شکه خواهید شد چرا که ناگهان باغی مملو از گل در مقابلتان پدیدار می شود. در مساحتی سرباز به وسعت یک هکتار باغ های گرجهتی دوست داشتنی، مجسمه های، حوضچه های ماهی و فواره ها قرار دارند. حدود 10000 گیاه این جا نگهداری می شود در فصل زمستان به خاطر حفاظت از آن ها سقف را با شیشه می پوشانند.

برج کلگری (Calgary Tower)

برج کلگری 191 ارتفاع دارد و از فراز آن می توان چشم انداز ای تماشایی از شهر را دید یا در رستوران گردان آن زمانی را سپری کرد. تا سال 1984 این مورد از جاذبه های کلگری اسم مرتفع ترین برج شهر را داشت که اگر چه آن را از دست داده است اما هنوز هم ایستادن در بالای آن چشم انداز ای فوق العاده از شهر و کوه ها را به همراه دارد.

باغ وحش کالگری و پارک ماقبل تاریخ

در سال 1912، این مورد از جاذبه های کالگری در جزیره سنت جورج کنار رودخانه بوی آغاز به کار کرد. در این باغ وحش نمونه های زیادی از گونه های نادر و تهدید شده حیوانات و بعلاوه باغ گیاه شناسی نگهداری می شوند. پیشنهاد می کنیم فصل بهار از باغ وحش تماشا کنید چرا که حیوانات تازه متولد شده زیادی به جمعیت حیوانات اضافه می شوند.

پارک میراث باستانی (Heritage Park)

پارک میراث باستانی در واقع دهکده ای معمولی است که در دوران شکوه منطقه ساخته شده است. داخل این مورد از جاذبه های کلگری شما می توانید چندین ساختمان بازسازی شده را ببینید که در چهار دوره تاریخی مختلف ساخته شده اند و جمله قلعه ساخته شده در سال 1860 برای تجارت خز تا میدان شهر که در دهه 1930 میلادی احداث شده است. یک موتور بخار قدیمی حمل و نقل را در پارک فراهم می نماید، و موزه کوچه بنزین، تجربه ای تعاملی با وسایل نقلیه قدیمی است. این روستا در نزدیکی آب انبار گلنمور قرار گرفته است که در میان علاقه مندان به ماهی گیری، قایقرانی و علاقه مندان به پارو زدن معروفیت دارد.

پارک المپیک کانادا (Canada Olympic Park)

در کوه پایه های غربی شهر برج های عجیبی را می بینید که در برج های پارک المپیک کانادا هستند. در سال 1988 شهر کالگری میزبان پانزدهمین دوره المپیک زمستانی بود. امروز هنوز برای اسکی، اسنو برد، زیپ لاین و کوه نوردی در کوهستان از این منطقه استفاده می شود. بعلاوه اگر همت کنید و به بالای برج ها بروید می توانید چشم اندازی فوق العاده از شهر را در مقابل خود ببینید.

انتشار: 13 شهریور 1401 بروزرسانی: 22 شهریور 1401 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 698

به "دیدنی های کلگری که نباید در سفرتان آنها را از دست بدهید" امتیاز دهید

1 کاربر به "دیدنی های کلگری که نباید در سفرتان آنها را از دست بدهید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیدنی های کلگری که نباید در سفرتان آنها را از دست بدهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید