قیمت بعضی از اقلام مصرفی در کانادا

به گزارش تورهای برتر کانادا، در ادامه مباحث هزینه های زندگی در کانادا سعی داریم با اشاره به قیمت تقریبی بعضی از اقلام مصرفی در کانادا، فضای ذهنی شما را به هزین های جاری زندگی در کانادا آشنا کنیم.

قیمت بعضی از اقلام مصرفی در کانادا

هزینه زندگی در کشور کانادا و قیمت روز برخی از کالای ضروری زندگی را مورد بررسی دقیق قرار می‌دهیم:

  • شیر به ازای هر لیتر 2 دلار
  • کره مارگارین 250 گرمی 3 دلار
  • پنیر خامه ای 250 گرمی 3 دلار
  • ماست به ازای هر کیلوگرم 4 دلار
  • بستنی دو لیتری 5 دلار
  • مربای نیم کیلویی 6 دلار
  • مرغ 8 دلار
  • تن ماهی 250 گرمی 6 دلار
  • ماکارونی 900 گرمی 3 دلار
  • برنج هر کیلو 2 دلار
  • کاهو هر عدد 2 دلار
  • عسل به ازای هر یک کیلو 16 دلار
  • قند و شکر هر کیلو 2 الی 4 دلار
  • نان تست در بسته 650 گرمی بین 2 الی 3 دلار
  • نان معمولی مشابه لواش 3 دلار
  • تخم مرغ شانه 12 عددی 4 دلار
  • روغن مایع 2 الی 3 دلار
  • گوشت گوساله هر کیلوگرم 12 دلار
  • سیب زمینی به ازای هر یک کیلوگرم 3 دلار

ارقام نوشته شده در این بخش به صورت تقریبی بوده و با دلار کانادا میباشد.

انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 119

به "قیمت بعضی از اقلام مصرفی در کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "قیمت بعضی از اقلام مصرفی در کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بعضی از اقلام مصرفی در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید