معرفی کشتی کروز سیویو (MSC Seaview Cruise)

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise) یکی از جدید برند MSC به شمار میرود، تجربه ای که در این سفر با این کشتی ارائه شده است، منحصر به فرد خواهد بود.

معرفی کشتی کروز سیویو (MSC Seaview Cruise)

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: کشتی کروز سیویو (MSC Seaview) یکی از نوآورانه ترین طرح ها را به کتاب طراحی کشتی های کروز اضافه نموده است؛ در تور کشتی کروز در کشتی Seaview شما اقیانوس را به گونه ای تجربه خواهید کرد که در هیچ کشتی دیگری امکان پذیر نیست. در طبقه هفتم کشتی یک پیاده راه منحصربه فرد دورتادور کشتی کشیده شده است. در طول این مسیر حدودا 800 متری شما به گزینه هایی عالی برای غذا خوردن، خرید کردن، شنا و آفتاب گرفتن دسترسی دارید، درست همچون یک گردشگاه ساحل در یک شهر ساحلی.

پیاده راه کشتی کروز سیویو، در نزدیک ترین موقعیت نسبت به سطح اقیانوس قرار گرفته و دور تا دور کشتی به طور کامل کشیده شده است. در طول این جهت دارای کف پوش چوبی، مسافران تور کشتی کروز می توانند به گستره متنوعی از رستوران ها و کافه ها دسترسی داشته باشند. از پل آه در طبقه 16ام مهمانان می توانند چشم انداز های خیره نماینده از دریا را از آن بالا ببینند.

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise)

استخر پانورامای کشتی کروز سیویو چشم انداز های نفس گیر از دریا را به شما ارائه می دهد. تخت های آفتاب گرفتن در کنار این استخر، به طور اختصاصی طراحی شده اند تا به مهمانان این امکان را دهند تا علاوه بر لذت بردن از آفتاب، تا جای ممکن به آب هم نزدیک باشند.

استخر سانست بیچ در سرانجامی کشتی و در جهت پیاده راه دورتادور کشتی قرار گرفته است و فرصتی عالی برای آفتاب گرفتن و بعلاوه تماشا چشم انداز ها خارق العاده از اقیانوس را به مهمانان می دهد. این استخر از طریق دو آسانسور پانورامیک به بالاترین طبقه کشتی متصل شده است.

میان تالار 4 طبقه کشتی، دیوارهای شیشه ای دارد و مکانی شگفت انگیز برای تماشا نمایش های زنده سرگرم نماینده است. دو جهت فضای باز با کف شیشه ای هم به مهمانان چشم انداز هایی تماشایی از اقیانوس را ارائه می دهند.

با اقامت در کابین های یات کلاب شما یک کشتی دیگر را داخل کشتی سیویو پیدا خواهید کرد. امکانات اختصاصی باشگاه MSC، شما را با چهره ای دیگر از تور کشتی کروز آشنا خواهد نمود. گستره متنوعی از امکانات رفاهی و سرگرم نماینده اختصاصی آماده اند تا تجربه ای متفاوت را برای مهمانان به ارمغان آورند.

اسپای آئوری در کشتی کروز سیویو، یک اسپای لوکس به سبک اسپاهای بالی است. در این اسپا گستره متنوعی از درمان ها برای جوان سازی روح و جسم شما ارائه می شوند. سالن آرایش، محوطه آب گرم درمانی و سالن زیبایی ناخن هم امکانات این اسپا را کامل می نمایند.

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise)

باشگاه بدنسازی کشتی سیویو به مسافران تور کشتی کروز مجموعه ای از دستگاه های به روز ورزشی از برند مشهور Technogym را ارائه می دهد، در نتیجه کسانی که ورزش بخشی از برنامه هر روز زندگی شان است، در این سفر از برنامه هایشان عقب نمی مانند.

بیشتر در خصوص کشتی

کشتی کروز سیویو (MSC Seaview Cruise) یکی از تازهترین اعضای خانواده بزرگ شرکت MSC است. این کشتی در واقع سومین کشتی از مجموع 13 کشتی غول پیکر و اقیانوس پیمایی است که قرار است از طریق این شرکت در مدت 8 سال معرفی شوند. امکانات بی نظیر این کشتی شامل گزینه های متعدد تفریح برای تمام اعضای خانواده، به همراه کابین های لوکس، مدرن و راحت، همگی آماده اند یک سفر فراموش نشدنی را برای تمام علاقه مندان به سفر و سیاحت فراهم آورند.

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise)

کشتی کروز سیویو 2066 کابین دارد و می تواند از 4052 نفر از مسافران تور کشتی کروز میزبانی کند. کابین های کشتی به هفت گروه مختلف تقسیم شده اند و از اتاق های ارزان داخلی و بدون پنجره تا سوئیت های بزرگ و کابین های خانوادگی را شامل می شوند. سوئیت های دو تخته کشتی، بزرگترین گزینه ها در بیرون از باشگاه اختصاصی یات کلاب هستند؛ این کابین های ویژه، دو سرویس بهداشتی و یک بالکن بزرگ دارند. در برخی از این سوئیت ها یک وان آبفشان هم وجود دارد. کابین بالکن دار یکی از محبوب ترین انتخاب ها در میان تمام مسافران است، جایی که می توانند از آفتاب گرفتن و تماشای اقیانوس بی سرانجام در پیش رویشان در حال خواندن یک کتاب و نوشیدن یک قهوه لذت ببرند.

علاقه مندان به خوراکی خود را آماده نمایند، چرا که در تور کشتی کروز همراه با کشتی سیویو قرار است یکی از برترین و به یادماندنی ترین تجربه های غذایی زندگیشان را داشته باشند. گزینه های موجود برای غذا خوردن در کشتی کروز سیویو متنوع بوده و شامل خوراکی هایی فوق العاده خوشمزه و لذیذ می شوند. این کشتی 6 رستوران عالی با غذاهای خاص و متفاوت را در خود جای داده است. در رستوران گریل تپانیاکی، سرآشپزها مزه های تازه را با تکنیک های خاص این روش پخت ژاپنی به مهمانان ارائه می دهند. در رستوران اوشن کِی، سرآشپز مشهور اسپانیایی و دارنده ستاره میشلن، انواع غذاهای دریای تازه و خاص را ارائه می دهد.

برای دسر به سراغ کافه شکلات ونچی بروید؛ کافه ای که شعبه ای از این شرکت 140 ساله شیرینی سازی ایتالیایی به شمار میرود. غیر از جلاتوهای خوشمزه ای که به صورت تازه در داخل کشتی آماده می شوند، شما می توانید انواع مختلف شیرینی و شکلات های عالی را هم در اینجا پیدا کنید. غیر از این ها، یک خانه استیک، یک رستوران فرانسوی و 3 رستوران بوفه هم در دسترس مسافران تور کشتی کروز قرار دارند. با این که غذاهای موجود در بوفه کشتی انواع غذاهای آشنای بین المللی مانند برگر و کباب را شامل می شوند، اما شما می توانید ریشه های ایتالیایی را به خوبی در غذاها پیدا کنید. لازم به ذکر است 20 محل ارائه نوشیدنی و کافه (درست خواندید، 20 تا) در این کشتی وجود دارد.

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise)

اسپای آئوری کشتی کروز سیویو 2500 متر مربع مساحت دارد. به جز دوجین اتاق های ماساژ، این اسپای بی نظیر یک محوطه گرمایی، چندین نوع سونا، اتاق نمک هیمالیایی، حمام های بخار و حتی یک اتاق یخ برای خنک شدن را در خود جای داده است. در سیویو، مسافران تور کشتی کروز به یک مرکز بسیار بزرگ ورزشی و بدن سازی دسترسی دارند، جایی که تازهترین و به روزترین دستگاه های ورزشی و بدنسازی از برند مشهور Technogym، کلاس های روزانه بدن سازی و محوطه هایی اختصاصی برای بازی تنیس و بسکتبال آماده اند مهمانان فعال و پر جنب و جوش را در تمام طول روز سرگرم نگه دارند.

کشتی کروز سیویو 13 حوضچه آبفشان عمومی و 4 استخر بزرگ دارد؛ شامل یک استخر مختص بزرگسالان در طبقه هفتم. آفتابی ترین منطقه ها برای علاقه مندان به برنزه شدن، استخر اصلی کشتی در بالاترین طبقه و بعلاوه استخر اختصاصی اعضای یات کلاب است. استخر جنگل عملا یک پارک آبی و محلی عالی برای بچه های کوچک برای آب بازی است. گزینه های تفریح فضای باز کشتی به استخرها محدود نمی شوند: مسافران می توانند طولانی ترین زیپ لاین روی دریا و یک قدم زدن هیجان آور بر روی پل شیشه ای را در کشتی سیویو تجربه نمایند.

امکانات تفریحی و تفریح فضاهای داخلی کشتی کروز سیویو هم فوق العاده مجذوب کننده و هیجان انگیز هستند. این کشتی به دو سالن بولینگ بزرگ، یک سینمای 5 بعدی تعاملی و یک شبیه ساز مسابقات فرمول وان مجهز شده است. 6 محوطه اختصاصی برای بچه ها هم در داخل کشتی وجود دارد. از اتاق های بازی ساخته شده با یاری شرکت لگو و شرکت ایتالیایی اسباب بازی سازی چیکو تا سالن مختص بازی های ویدئویی برای نوجوان، می توانید مطمئن باشید که بچه ها با هر سن و سالی در تور کشتی کروز اوقاتی خوش را سپری خواهند کرد. در عین حال بزرگترها هم می توانند از خرید در فروشگاه های کشتی و بعلاوه تماشا نمایش های مختلف در سالن بزرگ کشتی با گنجایش 934 جایگاه لذت ببرند. نباید فراموش کنید که در هر کدام از بندرها شما می توانید در تورهای انتخابی شرکت نموده و از جاذبه های شهرها و منطقه ها مختلف تماشا کنید.

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise)

شرکت MSC همواره یکی از پیشتازان استفاده از تکنولوژی های روز جهان برای ارتقای تجربه تور کشتی کروز بوده است. دستبندی که در هنگام ورود به مسافران داده می گردد می تواند به عنوان کیف پول، کلید اتاق ها و بعلاوه وسیله ای برای اطلاع از موقعیت مکانی بچه ها در کشتی استفاده گردد. تمام این قابلیت ها به لطف اپلیکیشن اختصاصی MSC for Me ممکن شده اند. 139 نمایشگر تعاملی در بخش های مختلف کشتی نصب شده اند و به مسافران این امکان را می دهند تا رستوران ها، نمایش ها و تورهای انتخابی بیرون از کشتی را برای خودشان رزرو نمایند. شرکت MSC بعلاوه دستیار دیجیتال هوشمند خود با نام زوئی را در داخل تمام کابین ها تعبیه نموده است. این دستیار مجازی به هفت زبان زنده جهان صحبت می نماید و آماده است در زمینه های مختلف مسافران را هدایت کند.

مشخصات کشتی MSC Seaview Cruise

  • ظرفیت مسافران: 5179 نفر
  • تعداد کابین: 2067 کابین
  • تعداد طبقات: 13 طبقه برای مسافران
  • تعداد خدمه: حدود 1413 نفر
  • وزن ناخالص: 160 هزار تن
  • طول / پهنا / ارتفاع: 323 متر طول / 72 متر ارتفاع
  • سرعت (حداکثر / میانگین): حداکثر سرعت 21.8 گره دریایی

کابین های کشتی MSC Seaview Cruise

کابین Inside

کابین های Interior در مرکز و دور از دیواره بیرونی کشتی قرار گرفته اند و پنجره ندارند. امکانات این کابین ها شامل تخت بزرگ دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس، سرویس بهداشتی با دوش، دو تخت دیواری برای نفرات سوم و چهارم، تلویزیون ال سی دی تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، مینی بار و گاوصندوق هستند. اینترنت بی سیم در این کابین با پرداخت هزینه قابل دسترس است. مساحت کابین بدون پنجره بین 14 تا 29 متر مربع است.

کابین Ocean View

کابین اوشن ویو در کشتی سیویو کابین پنجره داری است که حدود 18 متر مربع مساحت دارد. امکانات این کابین که گنجایش 4 نفر را دارد، شامل تخت بزرگ دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره)، کمد لباس، سرویس بهداشتی با دوش، محوطه نشیمن با یک مبل تخت شو دو نفره و یک تخت دیواری، تلویزیون تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، مینی بار، گاوصندوق و اینترنت بی سیم غیر رایگان می شوند.

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise)

کابین Balcony

تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، کمد لباس، سرویس بهداشتی با دوش یا وان، تلویزیون تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، مینی بار و گاوصندوق امکانات کابین بالکن دار در کشتی کروز سیویو هستند. بیشتر این نوع کابین ها مبل های قابل تبدیل به تخت، برای خواب نفرات سوم و چهارم دارند. اینترنت با پرداخت هزینه قابل دسترس است. مساحت این کابین ها و بالکن شان به ترتیب 16 تا 25 متر مربع و 9 متر مربع است.

کابین Yacht Club Deluxe Suite

سوئیت دلوکس یات کلاب یک تخت بزرگ دو نفره دارد که به درخواست مهمانان می تواند به دو تخت یک نفره تبدیل گردد. کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با یک دوش بزرگ، تلویزیون تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، دستگاه قهوه ساز، مینی بار، گاوصندوق و اینترنت بی سیم (شامل هزینه) امکانات دیگر کابین هستند. محوطه نشیمن این کابین یک مبل قابل تبدیل شدن به تخت دو نفره دارد؛ برخی کابین ها یک تخت تاشو دیواری هم دارند که می تواند برای خوابیدن نفر پنجم مورد استفاده قرار گیرد. این کابین حدود 25 متر مربع مساحت و یک بالکن 8 متر مربعی دارد.

کابین Yacht Club Royal Suite

رویال سوئیت یات کلاب در کشتی سیویو یک تخت بزرگ دارد؛ این تخت می تواند به دو تخت یک نفره تبدیل گردد. کمد لباس جادار، سرویس بهداشتی با وان و دوش و اتاق نشیمن جداگانه از جمله امکانات این کابین هستند. در محوطه نشیمن یک مبل وجود دارد که می تواند به یک تخت دو نفره تبدیل گردد تا نفرات سوم و چهارم روی آن بخوابند. تلویزیون تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، دستگاه اسپرسوساز، مینی بار و گاوصندوق از دیگر امکانات کابین هستند. اینترنت بی سیم (شامل هزینه) در این کابین در دسترس است. رویال سوئیت یات کلاب با حدود 62 متر مساحت ظرفیت میزبانی از 4 نفر را دارد. در بالکن 32 متر مربعی این کابین، یک میز غذاخوری و یک جکوزی اختصاصی تعبیه شده اند.

کابین Yacht Club Interior Suite

کابین داخلی یات کلاب یک تخت دو نفره بزرگ دارد که می تواند به دو تخت یک نفره تبدیل گردد. کمد لباس، سرویس بهداشتی با دوش، تلویزیون تعاملی، تهویه مطبوع، قهوه ساز، تلفن، گاوصندوق و مینی بار امکانات دیگر این کابین هستند. اینترنت بی سیم با پرداخت هزینه قابل دسترس است. کابین بدون پنجره در بخش یات کلاب حدود 20 متر مربع مساحت و 2 نفر ظرفیت دارد.

کشتی کروز سیویو (Seaview Cruise)

کابین Staterooms for Families

کابین های مخصوص خانواده ها در کشتی کروز سیویو از 2 یا 3 کابین بالکونی متصل به هم تشکیل شده اند. هر کدام از این کابین ها تخت بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره)، سرویس بهداشتی با دوش و بالکن مختص خودشان را دارند. تلویزیون تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، مینی بار و گاوصندوق از دیگر امکانات این کابین های متصل هستند. وای فای با پرداخت هزینه قابل دسترس است. خانواده های پر جمعیت با انتخاب این کابین ها (با گنجایش حداکثر 10 نفر)، می توانند تور کشتی کروز خود را در آرامش و آسایش به سرانجام برسانند.

کابین Two-Bedroom Grand Suite

سوئیت بزرگ دو خوابه در کشتی کروز سیویو، دو اتاق خواب و دو سرویس بهداشتی دارد. تنها 3 کابین گرند سوئیت در این کشتی در دسترس هستند: کابین های شماره 11001، 12001 و 14001. یکی از اتاق های خواب یک تخت بزرگ دو نفره و دیگری دو تخت تک نفره دارد. یکی از سرویس های بهداشتی وان و دیگری دوش دارد. تلویزیون هوشمند تهویه مطبوع، کمد لباس جادار، تلفن، مینی بار و گاوصندوق به اضافه اینترنت بی سیم (غیر رایگان) از دیگر امکانات این کابین به شمار می فرایند. کابین گرند سوئیت دو خوابه حدود 50 متر مربع مساحت و یک بالکن بزرگ با 18 متر مربع مساحت دارد. 5 مهمان می توانند در راحتی کامل در این کابین اقامت نمایند.

کابین Grand Suite

کابین نوع گرند سوئیت در کشتی سیویو یک کابین بزرگ است که یک بالکن و محوطه نشیمن جداگانه دارد. هر کدام از این سوئیت ها به تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ و جادار، تلویزیون ال سی دی تعاملی، تلفن، مینی بار و گاوصندوق مجهز شده اند و بین 32 تا 50 متر مربع مساحت دارند، به اضافه یک بالکن با حدود 20 متر مربع مساحت. تخت بزرگ، مبل تخت شو دو نفره و یک تخت دیواری در این سوئیت امکان خواب پنج نفر را فراهم می نمایند. تنها 9 کابین از این نوع در کشتی سیویو وجود دارد؛ سوئیت های 14002 و 14003 تنها 2 نفر ظرفیت دارند. اینترنت بی سیم با پرداخت هزینه قابل دسترس است. تخت بزرگ دو نفره در اینجا هم می تواند به درخواست مهمانان به دو تخت یک نفره تبدیل شد.

کابین Suite with Whirlpool Bath

تخت دو نفره در این کابین می تواند به دو تخت یک نفره تبدیل گردد. کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، محوطه نشیمن و یک بالکن خصوصی با جکوزی مهم ترین ویژگی های این کابین هستند. در برخی از این کابین ها مبل های تخت شو وجود دارند که می توانند برای خواب نفرات سوم و چهارم مورد استفاده قرار بگیرند. با وجود یک تخت دیواری این کابین ظرفیت 5 نفر را دارد. کابین سوئیت با وان آبفشان حدود 28 مربع مساحت دارد، بالکن آن هم 7 متر مربع مساحت دارد. تلوزیون تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، مینی بار، گاوصندوق و وای فای (با پرداخت هزینه) در دسترس هستند.

کابین Suite

در کابین سوئیت در کشتی کروز سیویو یک تخت دو نفره بزرگ (قابل تبدیل به دو تخت یک نفره با درخواست مهمانان)، کمد لباس، سرویس بهداشتی با دوش و بالکن در دسترس هستند. در برخی از کابین ها، مبل های محوطه نشیمن به تخت تبدیل می شوند. تلویزیون تعاملی، تهویه مطبوع، تلفن، مینی بار و گاوصندوق و وای فای (شامل هزینه) دیگر امکانات این کابین هستند. این کابین ها بین 18 تا 29 متر مربع مساحت دارند، به اضافه یک بالکن 16 متری. بالکن کابین های شماره 9002 و 9003 حدود 40 متر مربع مساحت دارد.

انتشار: 11 فروردین 1401 بروزرسانی: 11 فروردین 1401 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 944

به "معرفی کشتی کروز سیویو (MSC Seaview Cruise)" امتیاز دهید

2 کاربر به "معرفی کشتی کروز سیویو (MSC Seaview Cruise)" امتیاز داده اند | 3.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی کشتی کروز سیویو (MSC Seaview Cruise)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید