فستیوال کلگری استمپید (Calgary Stampede) کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری و تجاری، مردم شاد کانادا بارها در طول سال خود را سرگرم فستیوال ها و جشنواره ها میکنند، فستیوال کلگری استمپید (Calgary Stampede) از آن جمله جشنواره های فرهنگی است که علوه بر تفریح و سرگرمی به معرفی فرهنگ های مختلف کانادا در گذر زمیان میپردازد.

فستیوال کلگری استمپید (Calgary Stampede) کانادا

کلگری استمپید جشنواره‌ای است که هر ساله در ماه جولای به مدت 10 روز در کلگری برگزار می‌شود و آن را به یک شهر وسترن واقعی تبدیل می‌کند، مردم شهر با پوشیدن چکمه‌های کابوی در خیابان‌ها می‌چرخند و جوامع مختلف با نمایش فرهنگ بومی خود در این فستیوال شرکت می‌کنند.

استمپید یکی از معروف‌ترین مسابقات گاوبازی رودیو (Rodeo) در جهان است و مبدأ آن به غرب وحشی در اواخر قرن 19 تا اوایل قرن 20 باز می‌گردد. این فستیوال به فرهنگ گاوچرانی آمریکای شمالی مربوط می‌شود و تمرکز آن بر قسمت های مختلفی از جمله رام کردن اسب‌ها و گاوهای وحشی، راندن ارابه (دلیجان) و گرفتن گاو های وحشی رانده شده است. در سال های اخیر استمپید رشد بسیاری داشته است و بهترین گاو بازان جهان برای جایزه 2 میلیون دلاری آن رقابت می‌کنند. در بازه جشنواره استمپید، فعالیت های دیگر شامل کنسرت های زنده (به خصوص در سبک کانتری)، فستیوال غذایی و کارناوال رقص برگزار می‌شود. 4 کیلومتر رژه در فضای باز از دیگر فعالیت های کلگری استمپید است که آن را بزرگترین نمایش فضای باز در جهان می‌نامند.

اگر می‌خواهید تور کانادا خود را انتخاب کنید همزمانی تور با تعدادی از جشن ها و فستیوالهای سالیانه کانادا می‌تواند سفر شما را بهتر و جذاب تر کند.

انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 110

به "فستیوال کلگری استمپید (Calgary Stampede) کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "فستیوال کلگری استمپید (Calgary Stampede) کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فستیوال کلگری استمپید (Calgary Stampede) کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید