تماشایی ترین رنگ های پاییز کانادا در پارک آلگون کویین

کانادا در هر فصلی به اندازه کافی شگفت انگیز است که می توانید حتی یک پاییز سرسبز و زنده را نیز در آن تجربه کنید و تنها چند ساعت که از تورنتو فاصله بگیرید می توانید شکوه و عظمت یک پاییز انتاریو را تجربه کنید، از جمله مزرعه های کدو تنبل، سیب و ذرت را با کلی رنگ ببینید.

تماشایی ترین رنگ های پاییز کانادا در پارک آلگون کویین

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: پارک آلگون کویین یک از الهام بخشترین ها در کانادا است و یکی از مکان های دیدنی برای دیدن رنگ های پاییز کانادا میباشد. می توانید در جنگلهای بزرگ قدم بزنید، یا گستره وسیعی از شاخ و برگهای پاییز را از منظرها و دریاچه های مختلف مشاهده کنید. این یک ماجراجویی تمام روزه است ، بنابراین وسایل یک پیک نیک کوچک را همراه داشته باشید و چکمه های پیاده روی راحت بپوشید.

جستجوی رنگهای پاییزی در اینجا چنان فعالیتی پر طرفدار است که در وب سایت پارک تغییر رنگ درختان در سراسر پارک را با بروزرسانی های زنده میتوانید دنبال می کند. آلگون کویین گسترده است و ارزش دیدن پیاده روی برای دیدن برگ ها را دارد.

برای رسیدن به آلگونوکین یک رانندگی 3 ساعته از تورنتو لازم است، و توجه داشته باشید که هیچ اتوبوسی وجود ندارد که مستقیم از پارک به شهر برود، اما می توانید یک تور روزانه پارک را که توسط شرکت های مختلف تور ارائه می شود، بگیرید.

انتشار: 16 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 78

به "تماشایی ترین رنگ های پاییز کانادا در پارک آلگون کویین" امتیاز دهید

2 کاربر به "تماشایی ترین رنگ های پاییز کانادا در پارک آلگون کویین" امتیاز داده اند | 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماشایی ترین رنگ های پاییز کانادا در پارک آلگون کویین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید