ویزای کار کانادا برای مهاجرت هنرمندان

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، یکی از راه ها برای مهاجرت و اقامت دائم در کانادا، اخذ ویزای کار این کشور است. هنرمندان با ارائه برنامه کاری خود به عنوان فعالیتی خوداشتغالی می توانند ویزای کانادا خود را بگیرند، اما این کار شرایط خاصی دارد که ساده هم نیستند. در اینجا می خواهیم این نوع روش برای گرفتن ویزا را معرفی کنیم.

ویزای کار کانادا برای مهاجرت هنرمندان

مهاجرت به کانادا از طریق خوداشتغالی، یکی از هموارترین راه‌ها برای مهاجرت هنرمندان به این کشور است. کانادا یکی از برجسته‌ترین کشورهای دینا است و همواره آغوشش را به روی کسب و کارهای نو باز نگه می‌دارد. در چارچوب قوانین این کشور، خوداشتغالی، به راه‌اندازی کسب و کارهای فردی و گروهی گفته می‌شود. متقاضیان مهاجرت خوداشتغالی به کانادا با سابقه کاری خود و همچنین یک بیزنس پلن نو و دقیق می توانند به این کشور پیشرفته وارد شوند تا ایده‌های کسب و کار خود را به حقیقت تبدیل کرده و آن را رشد و گسترش دهند. اما پیش از آن باید دولت این کشور را از جانب خود مطمئن کنید و ویزای کاری کانادا را بگیرید.

متقاضی اخذ ویزای کانادا باید ثابت کند که در حرفه اش سابقه کاری دارد و می‌تواند به اقتصاد و فرهنگ جامعه کانادا کمک کند. مهاجرانی از این دست به دولت کانادا اطمینان خواهند داد که خوداشتغالی خود را در آن کشور نیز ادامه خواهند داد. همچنین باید نشان دهند می‌توانند با این خوداشتغالی هزینه زندگی خود در کانادا را تامین کنند.

درآمد هنرمندان در کانادا چقدر است؟

این یکی از رایج ترین سوالاتی است که بسیاری از متقاضیان هنرمند اخذ ویزای کانادا می پرسند. آن‌ها می‌خواهند بدانند هنرشان در کانادا چقدر خریدار دارد و سقف پیشرفت‌شان تا کجا است؟ این از آن پرسش‌هایی است که لزوما پاسخ منطقی ندارد. بعید است حتی هنرمندان شاغل در کشور کانادا نیز بتوانند پاسخ مشخصی به این سوال بدهند. با این وجود می توان گفت درآمد هنرمندان نسبت به هنری که در آن فعالیت می‌کنند، شهری که برای زندگی برگزیده‌اند و همچنین کیفیت فردی و میزان مهارتشان در بازاریابی متفاوت است.

در وب‌سایت‌های گوناگون و مقالاتی پیرامون مهاجرت هنرمندان به کانادا گاه با ارقامی روبه‌رو می‌شوید که ممکن است شما را شاداب و قاطع و یا سرخورده و مایوس کنند. به این نکته توجه کنید که هیچ‌کدام از این ارقام مبنای دقیقی ندارند و چیزی جز حدس و گمان نیستند. پس آن‌ها را زیاد جدی نگیرید و برنامه آینده خود را بر آن مبنا طراحی نکنید.

انتشار: 27 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 38

به "ویزای کار کانادا برای مهاجرت هنرمندان" امتیاز دهید

1 کاربر به "ویزای کار کانادا برای مهاجرت هنرمندان" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کار کانادا برای مهاجرت هنرمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید