ویزای کاری کانادا برای ورزشکاران

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، یکی از مسیرهای باز برای افراد حرفه ای در رشته های ورزشی مختلف برای گرفتن اقامت دائم کانادا، تقاضای ویزای کاری کانادا است. این ورزشکاران می توانند با تقاضای ویزای خود اشتغالی و نشان دادن مهارت و تجربه خود در رشته ورزشی شان ویزای کاری دریافت کرده و با شروع زندگی در یک کشور جدید آینده روشن را برای خودشان رقم بزنند.

ویزای کاری کانادا برای ورزشکاران

در قوانین کانادا، خوداشتغالی به راه‌اندازی کسب و کارهای فردی و گروهی اطلاق می‌شود. متقاضیان ویزای کاری و مهاجرت خوداشتغالی به کانادا در حقیقت با ارائه مجموعه‌ای از سوابق کاری و شرایط زیستی لازم و همچنین یک برنامه کسب و کار نو و دقیق، راهی این کشور پیشرفته می‌شوند تا بتوانند  ایده‌های کسب و کاری خود را عملی کرده و آن را رشد و گسترش دهند.

اگر کسی تنها چند سال در باشگاه ورزشی محله اش ورزش کرده‌ و از برنامه‌های غذایی خاصی پیروی می‌کند و در یک یا دو مسابقه ورزشی حضور یافته، باید دقت داشته باشد هنوز تا دریافت ویزای کاری کانادا راه زیادی در پیش رو دارد. ویزای خوداشتغالی به هر ورزشکاری داده نمی شود. قانون مهاجرت کانادا برای تشخیص صلاحیت فرد متقاضی معیارهای خاصی را در نظر گرفته است. متقاضیان ویزای خوداشتغالی باید افسر مهاجرت را متقاعد سازند که از همه شرایط برای کسب ویزای خوداشتغالی کانادا بهره‌مند هستند؛ شرایطی مانند سابقه کار، فعالیت در سطوح بین‌المللی، خوداشتغالی در زمینه ورزشی، دانش و آگاهی، میزان سازگاری با جامعه کانادا و تسلط به زبان رسمی این کشور.

دولت کانادا برای یک ورزشکار حرفه‌ای معیارهای خاصی در نظر دارد. یک ورزشکار حرفه‌ای که برای  کسب ویزای کاری کانادا درخواست می دهد باید مشمول یکی از شرایط زیر باشد:

  1. دو سال سابقه فعالیت خوداشتغالی ورزشی
  2. دو سال فعالیت ورزشی در سطح بین المللی
  3. یک سال تمام اشتغالی ورزشی به اضافه یک سال فعالیت های ورزشی در سطح بین المللی

سابقه کار یکی از آیتم‌های بسیار مهم برای مهاجرت به کانادا است و 35 امتیاز دارد. در واقع اگر ورزشکاری این شرط را تمام و کمال داشته باشد، قطعا با ویزای کاری او موافقت خواهد شد، اما اگر از این امتیاز هیچ بهره‌ای نبرد، کارش برای مهاجرت خوداشتغالی سخت خواهد شد. سن و سال مهم است. سن و سال یکی از آن پارامترهایی است که به مسئولان کانادایی می‌گوید متقاضی اخذ ویزای کاری کانادا تا چه اندازه برای راه‌اندازی یک کسب و کار جدید آمادگی دارد و از پس اداره و رشد و توسعه‌اش بر می‌آید.

انتشار: 24 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 48

به "ویزای کاری کانادا برای ورزشکاران" امتیاز دهید

2 کاربر به "ویزای کاری کانادا برای ورزشکاران" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کاری کانادا برای ورزشکاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید