هزینه زندگی دانشجویی در کانادا (مسکن)

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، کسانی که با ویزای تحصیلی کانادا وارد این کشور می شوند تنها اجازه کار به صورت محدود را دارند، در نتیجه مهم است که در تمام دوران تحصیل خود بر هزینه هایشان مدیریت داشته باشند و آن را به حداقل برسانند. یکی از بخش های مهم هزینه زندگی دانشجویی در کانادا هزینه مسکن است.

هزینه زندگی دانشجویی در کانادا (مسکن)

اقامت سهم عمده‌ای از هزینه های تحصیل در کانادا را شامل می شود و بیش از دیگر جوانب زندگی خرج دارد؛ به خصوص با این واقعیت که هزینه خرید و اجاره مسکن هر ساله رشد قابل توجهی دارد. با این وجود در این میان همواره راه هایی وجود دارند که می‌توانند شما را با هزینه کم‌تر از آن‌چه پیش‌بینی می‌کنید به هدفتان برسانند.

آخرین آمارها نشان می‌دهند که اجاره خانه در کانادا، بخش بسیار بزرگی از هزینه تحصیل در کانادا را شامل می‌شود. در این مورد به واسطه گوناگونی عوامل اثرگذار در قیمت مسکن، هیچ رقم دقیقی در دسترس نیست، اما آن چه از گشت و گذار فراوان در میان خانه‌های اجاره ای به دست آمده، نشان می دهند این عدد بالا است. بسیاری اجاره مسکن را به اقامت‌هایی از جنس دیگر ترجیح می‌دهند. آرامش، امنیت و راحتی در یک خانه شخصی بسیار ارزشمند است و با هیچ چیز قابل عوض شدن نیست. اگر دوست دارید یک خانه شخصی اجاره کنید، می توانید از وبسایت های مختلف برای پیدا کردن یک مورد مناسب استفاده کنید.

اما برای دارندگان ویزای تحصیلی کانادا اجاره خانه تنها راه اسکان در کانادا نیست؛ گزینه های مقرون به صرفه‌تری نیز وجود دارند که می‌توانند هزینه‌های زندگی دانشجویی در کانادا را کم‌تر کنند؛ اقامتگاه‌های استانداردی که علاوه بر مهیا ساختن زمینه‌های امنیت و آرامش، ارزان‌تر هستند.

هم‌خانه شدن با دانشجویان بین‌المللی با شرایط مشابه خودتان، شما را از تنهایی غربت بیرون می‌آورد و هزینه‌های دانشجویی در کانادا را کاهش می‌دهد. اغلب دانشگاه‌ها دانشجویان غیربومی خود را در یک مجموعه اقامتی اسکان می‌دهند. این مجموعه‌های اقامتی در نزدیکی دانشگاه قرار دارند و دسترسی به دانشگاه از محل آنها راحت است. قیمت‌شان نیز مناسب است و امکانات تفریحی دارند. خوابگاه‌های دانشجویی یک فرصت بی‌نظیر برای هم‌زیستی با دانشجویانی هستند که از دغدغه‌های مشترکی برخوردار هستند.

انتشار: 17 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 46

به "هزینه زندگی دانشجویی در کانادا (مسکن)" امتیاز دهید

2 کاربر به "هزینه زندگی دانشجویی در کانادا (مسکن)" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه زندگی دانشجویی در کانادا (مسکن)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید