مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، راه های زیادی برای مهاجرت به کانادا وجود دارند؛ برخی از افراد از طریق تحصیل در کانادا این مسیر را طی می کنند و برخی دیگر از طریق پیدا کردن کار. روش های مهاجرت کاری بسیار متنوع هستند و از ویزای استارتاپ تا ویزای کارگر ماهر را شامل می شوند.

مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر

اگر در زمینه ای متخصص هستید و سابقه کار دارید می توانید از راه ویزای کارگر ماهر (Skilled Worker) برای مهاجرت به کانادا اقدام کنید. مهارت شغلی در این نوع ویزا حرف اول را می زند. دولت کانادا راه های زیادی برای جذب مهاجران فعال و با استعداد دارد. در این مورد کانادا می خواهد از افراد دارای مهارت در زمینه های شغلی مورد نیاز خود بهره ببرد. مانند دیگر برنامه های مهاجرتی کانادا، این برنامه هم یک وضعیت برد برد است. در این برنامه جذب مهاجر، هم به وضعیت اقتصادی کانادا کمک می شود و هم موقعیت بسیار مناسبی برای شخص متقاضی به وجود می آید.

ویزای کاری کانادا اسکیل ورکر چند نوع دارد (البته بعضی از استان ها هم برنامه های خاص خود را دارند):

  • اسکیل ورکر فدرال: این برنامه شامل تمام کسانی است که دارای مهارت هستند و می خواهند به استانی به جز کبک بروند.
  • اسکیل ورکر کبک: برای کسانی است که کبک را برای مهاجرت انتخاب کرده اند.
  • برنامه استانی PNP: تعداد زیادی از استان ها در کانادا برنامه های مخصوص خود را دارند که می تواند نتیجه سریع تری را برای متقاضی ویزای کانادا داشته باشد.

یکی از میانبرها برای موفقیت در کسب ویزای کاری اسکیل ورکر داشتن پیشنهاد کاری در کانادا است. شما باید مهارت و امتیازات لازم را داشته باشید و کارفرما هم هیچ فرد کانادایی را برای شغل مورد نیازش پیدا نکرده باشد.

برای دریافت ویزای کاری در پروفایل خود اطلاعات فردی و رزومه، تحصیلات و مدرک زبان را وارد کنید. در این مرحله وضعیت شما مورد ارزیابی قرار می گیرد و امتیازی به شما داده می شود. حداکثر امتیاز 100 است. کسی که بتواند حداقل امتیاز 67 را به دست آورد، وارد Pool می شود. وضعیتی که در آن افراد رد نشده اند ولی هنوز تایید نهایی هم نشده اند.

انتشار: 5 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 235

به "مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر" امتیاز دهید

1 کاربر به "مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرت به کانادا از طریق اسکیل ورکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید