مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

بله شما از طریق ازدواج با یک شهروند کانادایی مجرد هم میتوانید به کانادا مهاجرت کنید. البته این مورد مقدمات و قواعدی دارد که بهتر است به خوبی از آن مطلع باشید.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: نام دیگری که بر روی مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج از سوی اداره مهاجرت کانادا گذاشته می‌شود "اسپانسر کردن همسر" است. در نظر داشته باشید که فرض اصلی این روش این است که ازدواج شما واقعی است و در زمان ازدواج با فرد کانادایی مجرد هستیدتوجه داشته باشید که یک سری شرایط برای مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مطرح است که باید بررسی شود:

  1. فرد تنها در صورتی می‌تواند اقدام به اقامت دائم نماید که به مدت دو سال پیوسته با همسر کانادایی خود زندگی کرده باشد.
  2. آخرین آماری که در زمینه سن ازدواج مطرح شده است 18 سال تمام است و وی نباید زندانی، ورشکسته و یا تحت پیگرد قانونی باشد.
  3. باید پیش از مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج مشخص شود که فرد غیر کانادایی از پس هزینه‌های خود می‌آید یا خیر در صورتی که پاسخ مثبت باشد نیاز به نامه‌های گردش مالی با مهر و امضا است و اگر غیر این باشد باید فرد کانادایی نامه‌ای ارائه دهد تا مشخص شود از پس هزینه‌های زندگی برخواهد آمد. در نظر داشته باشید که هزینه‌های زندگی شامل خوراک و پوشاک، مسکن و اگر وی دانشجو است هزینه‌های تحصیلی را نیز در بر می‌گیرد. در نظر داشته باشید که مراقبت‌های پزشکی و بهداشتی نیز در این مسیر دیده می‌شود که بسیار مهم است.

دو نکته مهم در این زمینه وجود دارد اول اینکه اگر تفاوت سنی دو شخص بسیار زیاد باشد روند مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج کندتر می‌شود. تفاوت زبانی شدید در طول دو سال زندگی به طوری که فرد هیچ تلاشی برای یادگیری زبان نکرده باشد به این معنی که ازدواج در وضعیت صوری قرار دارد. در برخی از بررسی‌ها دیده شده است که متفاوت بودن دین دو نفر نیز می‌تواند مشکل ساز باشد.

انتشار: 29 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 124

به "مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج" امتیاز دهید

1 کاربر به "مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید