شرایط اخذ ویزای کار کانادا برای هنرمندان

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، برای این که یک هنرمند بتواند ویزای کار کانادا را از مسیر خوداشتغالی دریافت کند، باید ویژگی هایی داشته باشد. در حقیقت در زمان درخواست ویزای کاری شما با ارائه مدارک و برنامه هایتان امتیازهای مختلفی را در زمینه های گوناگون به دست می آورید. مجموع این امتیازها نشان می دهند که آیا شما می توانید وارد این کشور شوید یا نه.

شرایط اخذ ویزای کار کانادا برای هنرمندان

شما برای مهاجرت خوداشتغالی به کانادا و اخذ ویزای کار این کشور، باید از جنبه های مختلف امتیازات لازم را به دست آورید. دولت کانادا معیارهایی را برای بررسی صلاحیت مهاجران دارد و برای هر یک امتیازاتی را در نظر می‌گیرد که جمع‌شان 100 امتیاز است. متقاضی اخذ ویزای کانادا باید 35 امتیاز از این 100 امتیاز را به دست آورد تا بتواند به عنوان یکی از مهاجران خوداشتغال، کار و زندگیش را به کانادا ببرد.

برای دریافت اجازه اقامت و ویزای کاری کانادا شما باید در رشته خود حداقل یک سال سابقه کاری داشته باشید و یا از چهره‌های شناخته شده هنر و صنعت خود در سطح جهان به حساب بیایید. از طرفی باید تا پیش از ارسال درخواست مهاجرت، حداقل 2 سال خوداشتغال بوده باشید؛ در غیر این صورت درخواست شما برای مهاجرت خوداشتغالی رد خواهد شد. سابقه کار یکی از ویژگی های بسیار مهم برای مهاجرت به کانادا است و 35 امتیاز دارد. در واقع اگر این امتیاز را به طور کامل کسب کنید، قطعا با درخواست ویزای کانادا شما موافقت خواهد شد.

مدارک تحصیلی به عنوان معیاری برای سنجش دانش شما در حرفه خودتان مورد بررسی قرار می‌گیرند. این بخش 25 امتیاز دارد. این خود تصویر دقیقی از اهمیت تحصیلات در کسب مجوز برای مهاجرت هنرمندان به کانادا را نشان می دهد. اگر مدرک دکترا داشته باشید، امتیاز کامل را کسب خواهید کرد و اگر تنها تا دیپلم درس خوانده‌اید، از این همه امتیاز تنها پنج امتیاز از آن شما خواهد بود.

سن یکی از آن پارامترهایی است که به مسئولان کانادایی می‌گوید شما تا چه اندازه برای راه‌اندازی یک کسب و کار جدید آمادگی دارید و آیا از پس اداره و رشد و توسعه‌اش بر می‌آیید یا نه. با این وجود سن در میان معیارهای دیگر تنها 10 امتیاز سهم دارد. اگر زیر 21 سال سن دارید، به ازای هر سال، 2 امتیاز از 10 امتیاز شما کم خواهد شد و همین‌طور اگر بیش از 49 سال عمر کردید، به ازای هر سال بیش‌تر، 2 امتیاز از دست خواهید داد.

تسلط به یکی از زبان‌های فراگیر کانادا (انگلیسی یا فرانسوی)، پا به پای آیتم سطح تحصیلات، در مهاجرت هنرمندان به کانادا و اخذ ویزای کانادا اهمیت ویژه‌ای دارد و 25 امتیاز سهم دارد. بهتر است قبل از شروع هر کاری یکی از این دو زبان را به طور کامل فرا گرفته و با ارائه مدرک آیلتس امتیاز این بخش را دریافت کنید.

انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 39

به "شرایط اخذ ویزای کار کانادا برای هنرمندان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط اخذ ویزای کار کانادا برای هنرمندان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید