در تور کانادا این کارها را انجام ندهید

به گزارش مجری سفرهای گردشگری و تجاری، کانادایی ها مردمانی صلح جو و بسیار دوست داشتنی هستند. اولین چیزی که در تور کانادا متوجه آن می شوید همین خون‌گرمی و مهمان‌نوازی آنها است. با این وجود مانند هر کشور دیگری در دنیا، مردمان این سرزمین هم نسبت به بعضی موضوع ها حساسیت بیشتری دارند که بهتر است قبل از سفرتان در مورد آنها اطلاعاتی داشته باشید.

در تور کانادا این کارها را انجام ندهید

اگر به کانادایی ها بگویید که شبیه به آمریکایی‌ها هستند، آنها واکنش نشان می‌دهند. کانادایی ها خود را از همسایه جنوبیشان جدا می‌دانند و معتقد هستند که یک هویت مستقل از آمریکایی‌ها دارند. ممکن است بعضی از آنها با لهجه آمریکایی صحبت کنند اما کانادایی‌ها یک تاریخ، سیاست و اقتصاد جداگانه از ایالات متحده را برای خودشان در نظر می گیرند و به آن افتخار می‌کنند. پس بهتر است در تور کانادا خود به این موضوع اشاره ای نکنید.

تصویر ملکه بریتانیا بر روی تمام سکه‌ها و اسکناس های 20 دلاری کانادایی نقش بسته است. اگر چه کانادایی‌ها به طور عمومی وفاداری خود را نسبت به سلطنت بریتانیا بیان نمی‌کنند، اما واقعیت این است که ملکه الیزابت، ملکه این کشور است. پس در مورد تصویر ملکه بر روی سکه‌های آن‌ها، اظهار نظر نکنید.

تیم هورتونز یک رستوران زنجیره‌ای کانادایی است که بیشتر از 4000 شعبه در جهان دارد. این فست فود توسط بازیکن هاکی روی یخ معروف یعنی تیم هورتون راه اندازی شده است. قهوه و دونات‌های این رستوران هم در بین مردم محلی و هم مسافران تور ارزان کانادا بسیار محبوب است. شاید یکی از دلایل خوردن بسیار زیاد دونات توسط مردم این سرزمین، وجود تیم هورتونز باشد. حتی اگر از قهوه یا دونات این رستوران خوشتان نیامد، به هیچ وجه به این نماد فرهنگی کانادا توهین نکنید.

شاید کلیشه‌ای باشد اما مردم کانادا خیلی از کلمه متاسفم استفاده می‌کنند. جای تعجب ندارد، چون مردم این سرزمین به مودب بودن، شهره هستند. اگر در تور کانادا شخصی به غیر عمد به شما تنه زد و گفت متاسفم، شما هم در جواب این کلمه را تکرار کنید، حتی اگر شما به هیچ وجه مقصر نباشید. اگر این گونه رفتار نکنید، در نظر دیگران فردی بی‌ادب تلقی می شوید.

در تور کانادا خود و هنگام سوار شدن اتوبوس، قطار و هر وسیله عمومی دیگر، کنار بایستید و اجازه دهید اول افراد داخل پیاده شوند و بعد شما سوار شوید. این قانون بیشتر در شهر ونکوور، تورنتو و مونترال که ازدحام جمعیت زیاد است، اعمال می‌شود. البته کلمه متاسفم را آماده نگه دارید که اگر مبادا به شخصی برخورد کردید، بیان کنید.

انتشار: 20 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 52

به "در تور کانادا این کارها را انجام ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در تور کانادا این کارها را انجام ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید