خوراکی هایی که در کریسمس های کبک کانادا میتوانیم امتحان کنیم

اگر از ان گردشگرانی هستید که خوراک در اولویت سفرتان است، کبک را برای سفر در ایام کریسمس و ماه ژانویه انتخاب کنید، این شهر خوراکی های خوشمزه ای را برای این ایام تدارک میبیند.

خوراکی هایی که در کریسمس های کبک کانادا میتوانیم امتحان کنیم

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: غذاهای خوشمزه و سنتی کبک را در کریسمس از دست ندهید. با بعضی از بهترین رستوران های این شهر آشنا شوید تا مزه خوش این غذاها تا مدت ها در کامتان بماند.

Le Chic Shack

این رستوران بهترین همبرگرهای Le du fort burger و گاهی بهترین پوتین های La fumée poutine کبک را برای شما سرو می نماید.

بستنی افرا

این محل بهترین مکان برای خوردن انواع بستنی به خصوص بستنی افرا و بستنی وانیلی کانادایی است.

لو کروکومبوش

لو کروکومبوش Le Crocumbouche نانوایی با فاصله کمی از منطقه قدیمی شهر کبک در محله سن روش است. این نانوایی صبح ها بسیار شلوغ است. اما کارمندان آن با سرعت بسیار بالایی کار می نمایند و زیاد منتظر نمی مانید. می توانید نان های که با توت فرنگی یا شکلات پر شده اند را برای صبحانه سفارش دهید.

پوتینوی

پوتینوی Poutineville تقریباً کمی پایین تر از لو کروکومبوش قرار گرفته است که در آن معروف ترین غذای کبکی به نام پوتین سرو می گردد. این غذای فرانسوی شامل سیب زمینی سرخ نموده و پنیر است. در پوتینوی بسته به سلیقه شما به این غذا گوشت، جگر و پنیرهای مختلف هم اضافه می نمایند.

Aux Anciens Canadien

غذاهای سنتی کبک را می توانید در این رستوران قدیمی امتحان کنید. در کریسمس انواع غذاهای سنتی مثل پای گوشت، اردک، کاربیو و کیک پای شربت افرا در Aux Anciens Canadien سرو می شوند.

تافی شربت افرا

تافی شربت افرا به عنوان یک سنت در شهر کبک در ایام کریسمس به فروش می رسد. سینی های عظیم پر از برف در کنار خیابان قرارگرفته اند. شربت های غلیظ و داغ افرا را روی میله های روی سینی می ریزند این شربت ها پس از سرد شدن حالت تافی به خود می گیرد. این خوردنی کانادایی واقعا دل چسب است.

کریسمس در کدام رستوران های کبک غذا بخوریم

هر سال دو ماه قبل از کریسمس هیئت توریستی کبک لیست رستوران هایی را که در روز و شب کریسمس باز هستند، ارائه می دهد. بیشتر رستوران ها در شب کریسمس تا حدود 6 غروب باز هستند. اما در روز کریسمس پیدا کردن رستوران کمی سخت تر است. رستوران هایی مانند Au Anciens Canadiens، Chateau Frontenac و Le Continental و … در روز کریسمس باز هستند ولی برای این که بتوانید در آنها نهار بخورید حتما باید از قبل رزو انجام دهید.

انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 170

به "خوراکی هایی که در کریسمس های کبک کانادا میتوانیم امتحان کنیم" امتیاز دهید

1 کاربر به "خوراکی هایی که در کریسمس های کبک کانادا میتوانیم امتحان کنیم" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوراکی هایی که در کریسمس های کبک کانادا میتوانیم امتحان کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید