25 تا بهترین جاذبه های رایگان در لس آنجلس

لس آنجلس می تواند یک مقصد گران قیمت برای بازدید باشد ، اما اگر بودجه ی زیادی هم نداشته باشید جاذبه های رایگان زیادی در این شهر وجود دارد. خوشبختانه برای بازدیدکنندگان، بسیاری از مشهورترین مکانهای دیدنی شهر هزینه ورودی ندارند. به محض اضافه کردن ساحل  های رایگان و خیره کننده شهر، باغ های عمومی بیشمار و گزینه های تفریحی بی شمار دیگر به فهرست گشت و گذارتان، به راحتی می توان درک کرد که چگونه می توانید بدون صرف هزینه ای، از شهر فرشتگان دیدن کنید.

گاهی اوقات هزینه های پارکینگ در لس آنجلس بالا می باشد، بنابراین Metro Day Pass را در نظر بگیرید تا در صورت محدود بودن بودجه ، دسترسی شما را به برخی از این مکانها آسانتر کند.

25 تا بهترین جاذبه های رایگان در لس آنجلس

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: بازدید از چرخ و فلک در اسکله سانتا مونیکا

لذت بردن از جاذبه های پارک اقیانوس آرام. پارک تفریحی در اسکله سانتا مونیکا ممکن است هزینه داشته باشد، اما بازدید از اسکله رایگان است و ارزش بازدید را دارد حتی اگر سوار چرخ و فلک نشوید. اسکله سانتا مونیکا مانند قطعه ای نمادین از لس آنجلس است که واقعاً نمی توانید از آن چشم پوشی کنید، به علاوه در حد فاصل پیاده روی از دیگر جاذبه های برتر مانند مرکز سانتا مونیکا و ساحل ونیز قرار دارد. نه تنها مکانی عالی برای افرادی که دوستدار تماشا کردن و عکاسی هستند، بلکه اسکله سانتا مونیکا پایانه غربی مشهورترین مسیر جاده ای آمریکا، مسیر 66 است.

در بلوار غروب آفتاب (Sun Set) رانندگی کنید

خواه طرفدار سینمای کلاسیک باشید و یا فقط می خواهید از مشهورترین گذر گاه لس آنجلس عبور کنید، بلوار 22مایلی Sunset Boulevard جاده ای زیبا است که از محله Pacific Palisades در امتداد ساحل تا مرکز شهر لس آنجلس امتداد دارد. از مسیر بورلی هیلز و غرب هالیوود که اکثر مردم می خواهند آنرا ببینند، با درختان نخل و ویلاهی شیک، اگر تصمیم به رانندگی در این بلوار زیبا را دارید، لازم است ابتدا شرایط ترافیک را بررسی کنید زیرا بلوار غروب آفتاب می تواند به سرعت پر از ماشین شود و ترافیک سنگینی را پیش رو داشته باشید.

آرامگاه افراد مشهور را در گورستان Hollywood Forever جستجو کنید

گورستان Hollywood Forever آخرین مکان استراحت برای بسیاری از ستارگان بزرگ صنعت فیلم و سینما، به ویژه ستاره های طلایی هالیوود است. در اینجا می توانید مقبره ستارگانی مانند جودی گارلند، سیسیل بی دمیل، فی وری و جورج هریسون را مشاهده کنید. همچنین یک لوح یادبود کار هتی مک دانیل، ستاره برنده جایزه اسکار برای فیلم "بر باد رفته" وجود دارد که خواستار دفن وی در قبرستان شد اما در آن زمان به دلیل قوانین تفکیکی اجازه اینکار به بازماندگان او داده نشد. علاوه بر بازدید ازآرامگاههای مشاهیر سینما، از این محوطه به عنوان یک مرکز فرهنگی برای برگزاری مجموعه ای از رویدادها در طول تابستان نیز استفاده می شود.

بر بالای ناقوس دوستی کره بادبادک هوا کنید

ناقوس دوستی کره در آلاچیقی زیبا و مشرف به آب در محله سان پدرو در لس آنجلس در پارک آنجلس گیت قرار دارد. این یک کپی از ناقوسی در کره به نام Emille Bell است که در سال 771 ساخته شده و هنوز هم یکی از بزرگترین ناقوسهای موجود است. این نسخه در لس آنجلس هدیه ای از طرف دولت کره جنوبی به دولت ایالات متحده بوده و به عنوان بنای تاریخی شناخته شده است.این آلاچیق و پارک اطراف مکان های عالی برای پیک نیک، هوا کردن بادبادک و لذت بردن از یک روز گرم آفتابی است. اگر به طو اتفاقی روز شنبه اول هر ماه آن نزدیکیها هستید، ظهر خود را به آنجا برسانید تا صدای ناقوس را بشنوید.

بازدید از موزه هنرهای معاصر (MOCA)

دو تا از مهمترین موزه های هنر معاصر کالیفرنیا دردو سوی خیابان در مقابل یکدیگر واقع شده اند و بازدید و لذت بردن از هر دو آنها رایگان است. مجموعه اصلی آن، موزه هنرهای معاصر یا MOCA است که از سال 1979 جز اصلی مجموعه هنری لس آنجلس به شمار می رود.

از موزه هنرهای معاصر برود (Broad) بازدید کنید

برود، موزه هنرهای معاصر، توسط دو نیکوکار بنامهای الی و ادیث برود برای نگهداری مجموعه ای گسترده و بازدید از نمایشگاه های آنها ایجاد شد. در مرکز شهر لس آنجلس در کنار سالن کنسرت دیزنی و روبروی موزه هنرهای معاصر MOCA) ) واقع شده است، بازدید از Broad کاملا رایگان است. با این حال، با توجه به محبوبیت آن، ممکن است بخواهید بلیط رایگان خود را از قبل رزرو کنید، به ویژه اگر می خواهید محبوب ترین نمایشگاه دائمی موزه، The Souls of Millions of Years Years Away که توسط هنرمند ژاپنی Yayoi Kusama برپا شده است را ببینید. این نمایشگاه مشهور در اینستاگرام فقط به تعداد محدودی از افراد در روز اجازه بازدید می دهد، بنابراین سعی کنیدالو وقت وارد شوید تا مطمئن شوید که می توانید آنرا بازدید کنید.

گذراندن یک روز آفتابی در ساحل

گذراندن یک روز آفتابی در ساحل شاید یکی از اصلی ترین فعالیت های جنوب کالیفرنیا و یکی از محبوب ترین کارهایی است که می توانید در لس آنجلس انجام دهید. بیش از 70 مایل ساحل در منطقه لس آنجلس وجود دارد و به لطف آب و هوای دلپذیر در طول سال در این منطقه، افرادی را می بینید که حتی در اواسط ژانویه نیز روی شن و ماسه نشسته اند.

در حالی که این ساحلها همیشه رایگان هستند، گاهی اوقات شرایط برای پارک ماشین شما اینگونه نیست. حتی اگر یک پارکینگ رایگان وجود داشته باشد، باید زودتر برای رسیدن به

آن اقدام کنید، زیرا بسیاری از آنها قبل از ظهر حتی در روزهای هفته نیز پر هستند. Will Rogers State Beach و Point Dume State Beach هر دو علاوه بر پارکینگهای پرداختی در نزدیکی همانجا پارکینگ رایگان نیز دارند. اگر می خواهید اتومبیل را به طور تکان ندهید، ناوگان حمل و نقل عمومی لس آنجلس مسافران را مستقیماً به مرکز شهر سانتا مونیکا می رساند که از ساحل معروف سانتا مونیکا و ساحل ونیز کمی فاصله دارد.

به رصدخانه گریفیت در پارک گریفیت بروید

رصدخانه گریفیت، واقع در پارک گریفیت، دارای یک موزه نجوم رایگان است و از طریق تلسکوپ فوق العاده زایس خود یک نگاه اجمالی رایگان به جهان را به بازدید کنندگان ارائه می دهد. اگر می خواهید آسمان شب را تماشا کنید، پیش از تاریک شدن هوا در صف نوبت بگیرید. به خصوص در تابستان، از آنجا که صف را به تعداد معینی از افراد می بندند. حتی اگر علاقه خاصی به خود موزه ندارید، رصدخانه گریفیت یکی از بهترین مکانها در کل لس آنجلس به حساب می آید، اینجا با ارائه منظره ای از کل شهر در زیر پاهای شما یکی از بهترین مکانهاست. اگر می خواهید و می توانید زمان خود را درست تنظیم کنید، تا برای تماشای منظره ای بی نظیر به غروب آفتاب برسید.

در پیاده روی ساحل (ونیز بیچ) قدم بزنید

به پایین پیاده روی ونیز بیچ بروید و از بازیگران نمایشهای خیابانی، بدنهای ورزیده و عضلانی شده در باشگاه بدنسازی و شخصیت ه و افراد جالب سرگردان در تابستان و آخر هفته دیدن کنید. هزینه پارکینگ در این منطقه بسته به تعداد و زمان سال از 3 تا 15 دلار متغیر است، اما اگر حوصله گشتن برای جا پارک را داشته باشید برخی از پارکینگ های خیابانی رایگان در اطراف محله در دسترس هستند. اگرچه این منطقه کمی توریستی است، اما یکی از مکانهای دیدنی در کل لس آنجلس است و از توقفگاه های توصیه شده برای هر بازدید کننده که برای اولین بار به لس آنجلس می آید.

تماشای نمایش تلویزیونی

اگر تا به حال آرزو داشته باشید که در یک ضبط مستقیم از یک برنامه محبوب، نمایش، گفتگوی شو یا واقعیت شو شرکت کنید، سفر به لس آنجلس فرصتی برای تحقق این رویا است. بسیاری از مشهورترین برنامه های تلویزیونی در لس آنجلس فیلمبرداری می شوند و تقریباً همه موارد ضبط شده رایگان است، به شرطی که بتوانید بلیط تهیه کنید. روند رزرو بلیط به نمایش فردی بستگی دارد، برخی از بلیط ها حداکثر 30 روز قبل از طریق اینترنت در دسترس قرار می گیرند، در حالی که بقیه در روز ضبط ارائه می شوند. حتی اگر نمایشی باشد که هرگز از آن نشنیده باشید، دیدن روند پخش مستقیم زنده و نزدیک شدن به افراد مشهور یک تجربه بی نظیر است.

در پیاده روی مشاهیر هالیوود قدم بزنید

در طول پیاده روی مشاهیر هالیوود قدم بزنید تا ستاره ها و مشاهیر مورد علاقه خود را پیدا کنید. Walk of Fame از شرق به غرب در بلوار هالیوود از خیابان Gower به خیابان La Brea و شمال به جنوب در خیابان Vine، از خیابان یوکا به بلوار Sunset ادامه دارد. بیش از 2600 ستاره در پیاده روی مشاهیر وجود دارد، بنابراین یافتن فرد مشهور و خاص مورد نظر شما می تواند کمی سخت و پیچیده باشد.

از مجموعه ای از فسیل های پیش از تاریخ دیدن کنید

گودالهای Tar La Brea در پارک هنکوک در کنار موزه هنر شهر لس آنجلس مهمترین مرکز فسیل های پیش از تاریخ قرار دارد که تاکنون کاوش شده است. بسیاری از این فسیل ها به موزه های جهان راه پیدا کرده اند، اما بزرگترین مجموعه در این موزه قابل بازدید است. گشت و گذار در پارک و تماشای گودالهای تار و نمایشگاه های فضای باز رایگان است، جایی که می توانید ببینید که چطور دیرینه شناسان به طور فعال برای کشف حقایق بیشتر تلاش می کنند.

از بنای تاریخی El Pueblo در لس آنجلس دیدن کنید

در بازار مکزیکی در بنای تاریخی El Pueblo de Los Angeles در خیابان اولورا گردش کنید. کل بلوک بناهای تاریخی همانند قدم گذاشتن در یک شهر مکزیکی است، اما این بازار یک بخش از خیابان اولورا است که بزرگترین مکان برای بازدید کنندگان و مردم محلی است. در اینجا می توانید صنایع دستی و سوغاتی از سراسر مکزیک را در غرفه های خیابان های بیرونی تهیه کنید. بدون شک گرسنه خواهید شد، زیرا مقاومت در برابر بوی کارنا گریل کبابی، ذرت به سبک مکزیکی، یا کلوچه های تازه سرخ شده که روی آنها شکر و دارچین پاشیده اند تقریباً غیرممکن است. برای اینکه مروری کامل بر تاریخچه خیابان اولورا و فرهنگ مکزیک در لس آنجلس داشته باشید، برای تکمیل بازدید خود به یک تور پیاده روی رایگان بپیوندید.

در رده جهانی، هنر را در مرکز گتی مشاهده کنید

مرکز گتی، قلعه ای مدرن در بالای تپه در برنتوود که مردم محلی آن را "گتی" می نامند، یکی از بهترین مجموعه های هنری در جهان را در خود جای داده و باغ هایی با منظره ای خیره کننده از شهر را دارا می باشد. حتی اگر علاقه مند به هنر نیستید، معماری ساختمان و نمای پانوراما از شهر ارزش بازدید این مکان را دارد. در حالی که این موزه رایگان است، هزینه پارکینگ می تواند کمی گران باشد و هزینه آن برای هر وسیله نقلیه حداکثر 20 دلار است، اگرچه، اگر با اتوبوس شهری از شهر لس آنجلس وارد این منطقه بشوید در دروازه آن پیاده خواهید شد.

تور بازدید از ویلای گتی

ویلای گتی خانه دائمی مجموعه هنری یونانی و رومی موزه جی پل گتی است که در عمارت مالیبو واقع شده است و پس از مرمت با الهام از ویلای دی پاپیری در ایتالیا بازسازی شده است. این موزه در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام در شمال بلوار سان ست واقع شده است، بازدید از آن رایگان است. بلیط هایی با زمان مقرر در دسترس قرار می گیرند، و هزینه پارکینگ برای هر وسیله نقلیه تا 20 دلار است.

مرکز علمی کالیفرنیا

بردن بچه ها به موزه در هنگام تعطیلات همیشه هیجان انگیز به نظر نمی رسد، اما مرکز علمی کالیفرنیا مانند هر موزه ای نیست. این موزه برجسته علمی که در Exhibition Park واقع شده است، برای همه سنین سرگرم کننده و آموزشی است، اما نمایشگاه های آموزشی به ویژه، بازدیدکنندگان جوان تر را بیشتر به خود جلب و علاقه مند تر می کنند. بچه ها قادر خواهند بود به جای اینکه فقط از روی برگه ها اطلاعات را بخوانند، موارد موجود در مرکز علوم را نیز لمس کنند، بازی کنند و با آنها درگیر شوند. برای علاقه مندان به فضای بیرونی، شاتل فضایی واقعی Endeavour در موزه به نمایش گذاشته شده است.

ورود عموم به این موزه رایگان است، اما تئاتر IMAX و برخی نمایشگاه های خاص هزینه ای را دریافت می کنند. صبح روزهای هفته به دلیل بازدید گروه های مدرسه ای شلوغ است، بنابراین بعد از ظهرها و آخر هفته ها بهتر ین زمان است تا از این مجموعه دیدن کنید.

تور سالن کنسرت باورنکردنی دیزنی

ممکن است اجراها در سالن کنسرت والت دیسنی گران باشند، اما نمای بیرونی و رویایی ساختمان به همان اندازه نمایش هایی که در داخل سالن اجرا می شوند چشمگیر است. شاهکار فلزی فرانک گری یکی از نمادین ترین بناها در کل لس آنجلس است و تورهای رایگان پیاده روی به بازدیدکنندگان اجازه می دهند تا در گوشه و کناری که گری برای کشف آنها طراحی کرده است قدم بزنند. شما می توانید یک تور هدایت شونده با راهنما یا یک تور صوتی خود هدایت شونده ترتیب دهید تا از داخل و خارج بنا دید کاملی از موزه داشته باشید. فراموش نکنید که از پلکان های خارج از ساختمان نیز برای داشتن یک چشم انداز عالی بالا بروید.

برای لذت از هنر به ایستگاه قطار برقی قدیمی مراجعه کنید

با وجود اینکه تعداد زیادی موزه هنری رایگان برای بازدید در اطراف لس آنجلس وجود دارد، اما بازدید از گالری های هنری چیزی منحصر به فرد دارد. آنها نه تنها از صمیمیت بیشتری برخوردارند، بلکه گاهی اوقات خود هنرمندان نیز در توضیح کار خود پیش قدم می شوند. در هیچ کجای لس آنجلس برای دیدن گالری های هنری بهتر از ایستگاه برگاموت، ایستگاه قطار برقی قبلی که در سانتا مونیکا واقع شده است وجود ندارد. ورود به تمام گالری ها همیشه رایگان است و حتی پارکینگ نیز رایگان است. اگر با حمل و نقل عمومی وارد این منطقه می شوید، گالری ها در مجاورت ایستگاه قطار به سبک مدرن امروزی، خیابان 26 / ایستگاه برگاموت قرار دارند.

گشت و گذار در تالار شهر لس آنجلس

یکی از معدود ساختمانهای کلاسیک در ساحل غربی این بنا می باشد. بازدید از تالار شهر لس آنجلس در ساعات کاری رایگان است. علاوه بر گنبدی که از طبقه سوم و چهارم می توانید ببینید، یک طبقه دیگر که طبقه 27 ام است نیز وجود دارد که بازدید از آن نیز رایگان است. گالری (پل) Bridge در تالار هنری برای اجرا و نمایش برنامه های مختلف شهری یا نمایشگاه های مربوط به جشن های مختلف هر ماه که میراث شهر را به نمایش می گذارد در نظر گرفته شده است.

به دیدن کتابها در یکی از کتابخانه های لس آنجلس بروید

دوستداران کتاب نمی توانند در مرکز شهر در برابر وسوسه دیدن کتابخانه مرکزی لس آنجلس مقاومت داشته باشند و برای دیدار از کتابهای این مرکز ارزشی در نظر نگیرند. به دلیل معماری، هنرهای عمومی، نمایش گالری ها و برنامه های خاصش این مکان قابل دیدن است. اما این کتابخانه تنها کتابخانه ارزشمند شهر در این اطراف نیست. کتابخانه وست هالیوود همچنین دارای جذابیتهای خاص و جالب توجهی است، از جمله نصب سقف چوبی قالب و نقاشی های دیواری متعدد توسط هنرمندان مشهور. آنها همچنین دارای یک تقویم کامل از برنامه های خانوادگی، شامل رویدادهای ادبی، موسیقی، نمایشها و تئاتر هستند.

یک کنسرت رایگان در Amoeba Music بشنوید

Amoeba Music در هالیوود، عبادتگاهی برای طرفدارانی که می خواهند در واقع موسیقی خریداری کنند، از سی دی گرفته تا کاست، به طور منظم کنسرت های رایگان فروشگاهی را برگزار می کند. فضا اینجا محدود است، بنابراین بهتر است که زودتر اقدام کنید. حتی اگر برای دیدن یک کنسرت به این مکان مراجعه نمی کنید، بدانید که Amoeba یک نماد فرهنگی در کالیفرنیا و یکی از معدود فروشگاه های ضبط موسیفی باقیمانده در عصر دیجیتال موسیقی است. غرق شدن در فضای فروشگاه به راحتی از طریق مرور خاطرات و گوش دادن به آهنگ ها در کیوسک ها محتمل است.

از یکی از بسیاری از باغ های عمومی رایگان در لس آنجلس دیدن کنید

بسیاری از زیباترین باغ های لس آنجلس برای بازدید ورودیه درخواست می کنند، اما باغ های زیادی نیز وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از آنها بازدید کنید. باغ رز در پارک Exhibition در نزدیکی مرکز شهر لس آنجلس مانند باغهای زیبای عمارت Greystone همیشه رایگان است. اینها متعلق به منطقه بورلی هیلز هستند و بازدید روزانه برای عموم آزاد است مگر اینکه برای یک مراسم خصوصی رزرو شده باشند.

باغ گیاه شناسی Mildred E. Mathias در UCLA یک باغ آموزشی است و بازدید از آن رایگان است. تورهای رایگان تحت هدایت متخصص در اولین شنبه ماه در ساعت 1 بعدازظهر ارائه می شوند و همچنین گاه به گاه از جمله کارگاه های طراحی فضای سبز نیز برنامه هایی برگزار می شود.

علاوه بر این، بازدید از باغ ژاپنی جیمز ایروین در مرکز فرهنگی و جامعه ژاپنی آمریکا JACCC) ) در توکیو کوچک رایگان است. JACCC همچنین نمایشگاه های رایگانی دارد که هنرمندان ژاپنی و ژاپنی-آمریکایی را معرفی می کنند تا سفر شما به باغ ها را سودمندتر کنند.

در یک نمایش کمدی رایگان بخندید

بسیاری از کلابهای کمدی در اطراف لس آنجلس نمایش های کمدی رایگان برگزار می کنند. بعضی از آنها، مانند فروشگاه کمدی، هنوز هم به حداقل خرید یک نوشیدنی در نمایش های رایگان احتیاج است، اما برخی دیگر، مانند تئاتر کمدی وستساید، این کار را نمی کنند. اگر وارد لیست های ایمیل آنها شوید یا آنها را در شبکه های اجتماعی، به ویژه توییتر دنبال کنید، آگهی های نمایش رایگان را دریافت خواهید کرد. برخی از آنها بلیط های پیش پرداخت رایگان دارند.

حتی کلوپ های طنز که هزینه ورودیه را می گیرند معمولاً فقط 5 دلار هزینه دارند، مگر اینکه یک کمدین مشهور در آنجا اجرا داشته باشد.

پیاده روی هنری رایگان در سراسر لس آنجلس

گالری ها و مراکز هنری زیادی در اطراف لس آنجلس وجود دارند که می توانید در هر زمان به صورت رایگان از آنها بازدید کرده و در آنها گشتی بزنید. اما در هنگام پیاده روی هنری ماهانه و سه ماهه، همه گالری ها همزمان پذیرایی می کنند، موسیقی و غذا به این ترکیب اضافه می شود و جمعیت زیادی بیرونی می آید تا لذت ببرد. لاگونا بیچ ماهانه خود را در اولین پنجشنبه هر ماه میزبانی می کند، در حالی که دیگران مانند ابا کینی در ونیز در اولین جمعه ماه برگزار می کند.

به دامنه نوردی بروید

با 4000 هکتار کوه و دره درست در وسط شهر، و چند رشته کوه بیشتر در اطراف منطقه لس آنجلس بزرگ، مکان هایی برای پیاده روی در لس آنجلس کم نیستند.

اگر وقت زیادی ندارید، مسیرهای شلوغ دره رانون در فاصله پیاده روی بلوار هالیوود قرار دارند. مسیرهای زیادی که در پارک گریفیت وجود دارد، از جمله پیاده روی تا تابلوی هالیوود، فقط با یک رانندگی با ماشین از هالیوود یا مرکز شهر لس آنجلس فاصله دارند و پارکینگ نیز رایگان است.

در آن سوی شهر، کوههای سانتا مونیکا و جنگل ملی آنجلس زمین ها و مسیرهای زیادی را برای پیاده روی و دامنه نوردی ارائه می دهند، اما بر خلاف پارک گریفیت، پارک جنگل های ملی و مناطق تفریحی آن رایگان نیست.

انتشار: 16 مرداد 1400 بروزرسانی: 16 مرداد 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 666

به "25 تا بهترین جاذبه های رایگان در لس آنجلس" امتیاز دهید

3 کاربر به "25 تا بهترین جاذبه های رایگان در لس آنجلس" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "25 تا بهترین جاذبه های رایگان در لس آنجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید