امنیت مالی و اقتصاد کانادا

کانادا از جمله کشورهایی است که در شاخص های اقتصادی جهان همیشه در رده های بالا طبقه بندی میشود، تولید ناخالص ملی کانادا به دلیل داشتن منابع معدنی و تولیدکنندگان و کارآفرینان که همواره مورد حمایت برنامه های مختلف دولتی هم هستند، در رده های بالای جهان میباشد، همچنین دولت کانادا از طریق کارآفرینی و استارتاپ ها نیز به جذب مهاجرین از سراسر دنیا پرداخته که منجر به تقویت اقتصادی این کشور نیز شده است.

امنیت مالی و اقتصاد کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: کشور کانادا از دسته ثروتمندترین کشورهای جهان به شمار میرود، این کشور دارای منابع عظیم نفت و گاز است و در زمینه صادرات مواد معدنی نیز حرف اول را در دنیا می‌زند یکی از دلایل موفقیت اقتصاد در کشور کانادا تنوع روند اقتصادی است که توانسته به نوبه خود بسیار ارزشمند باشد.

کشور کانادا در زمینه اورانیوم و روی رتبه اول در دنیا و در زمینه آلومینیوم، طلا و سرب رتبه سوم در دنیا را به خود اختصاص داده است دارای یک پنجم آب‌های شیرین در جهان است که رقم قابل قبولی است. در آخرین آماری که به دست ما رسیده است کشور کانادا در لیست ده کشور برتر تولیدکننده در دنیا قرار گرفته. بیشترین شرکت‌های تولید این کشور در دو استان کبک و انتاریو قرار دارد. در استان کبک شرکت‌های مواد غذایی و چوب بسیار قدرتمند ظاهر شده‌اند و استان انتاریو در زمینه کاغذ و مواد صنعتی شیمیایی به رشد بالای 22 درصد رسیده است. این کشور به نوبه خود در زمینه اقتصاد رشد بسیار خوبی را شامل می‌شود به طوری که هر بخش آن از بخش دیگر مجزا میباشد. کشور کانادا در زمینه نفت و گاز طبیعی و همینطور فلزات توانسته رتبه خوب صادراتی را شامل شود. این کشور در زمینه آهن و فولاد و همینطور پلاستیک و پنبه در سال2020 رتبه اول را کسب کرده است. خرید خانه در کشور کانادا با توجه به میزان بودجه شما تعیین می‌شود.

امنیت مالی و اقتصادی کانادا را بر اساس هر استان مورد بررسی قرار می‌دهیم. بریتیش کلمبیا در کشور کانادا از نظر تولید ناخالص داخلی رتبه سوم را دارد اما یکی از دلایلی که ما در ابتدا این استان را مورد ارزیابی قرار دادیم فضای کاری بسیار مدرن آن است و در واقع در این استان اگر شما درصد کمی هم از یک فن سر در آورید از امنیت درآمدزایی برخوردار خواهید شد تنوع درآمدزایی در این استان بسیار زیاد است.

استان کبک در کشور کانادا بالاترین امنیت مالی اقتصادی در سال 2020 را به خود اختصاص داده و رتبه اول را دارد علت آن نیز مشخص است در این استان به طور کلی تا چشم کار می‌کند شرکت‌های تولیدی در زمینه‌های مختلف است استان کبک برای کار یک انتخاب هوشمندانه است اما برای زندگی کمی کسل کننده به نظر می‌رسد متوسط درآمدزایی در این استان 18 درصد بیش از سایر استان‌های کشور کانادا است و این رقم نشان از امنیت اقتصادی بالای استان کبک است. انتاریو از سال 2016 تا به امروز در لیست استان‌های مشهور درآمدزایی در کشور کانادا قرار گرفته است به طوری که در زمینه کاغذ و منسوجات به رتبه بالایی رسیده است و اینطور که آمارها نشان می‌دهد در سال 2019 و 2020 این استان رتبه اول را به خود اختصاص خواهد داد. در نظر داشته باشید که تجهیزات صنعتی مخابراتی در کشور کانادا نیز از نظر درآمدزایی در وضعیت بسیار عالی قرار دارد و اینطور که شواهد نشان می‌دهد این کشور به نوبه خود توانسته روند افزایشی اقتصادی را رقم بزند.

انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 121

به "امنیت مالی و اقتصاد کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "امنیت مالی و اقتصاد کانادا" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امنیت مالی و اقتصاد کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید