دولت کانادا در دوران کرونا به داد دانشجویان هم رسید

دولت کانادا میخواهد به دانشجویان در حال تحصیل در کانادا تسهیلات اقتصادی ارائه دهد.

دولت کانادا در دوران کرونا به داد دانشجویان هم رسید

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: ترودو گفت: طبق این طرح که باید به تصویب مجلس برسد، همه دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان از ماه می تا اوت، مشمول دریافت 1250 دلار خواهند بود. همچنین دانش آموزان و دانشجویان دارای محدودیت های جسمی یا آنهایی که از بیماری مراقبت می نمایند، 1750 دلار در ماه خواهند گرفت. برای این منظور 9 میلیارد دلار در نظر گرفته شده است و دانشجویان می توانند برای پرداخت اجاره و خرید روزانه بدون دغدغه از آن بهره مند گردند.

ترودو گفت: دانشجویانی که بتوانند شغل تابستانی پیدا نمایند اما درآمد آنها زیر هزار دلار باشد همچنان مشمول دریافت یاری اضطراری خواهند شد. این در حالی است که به دانشجویانی که درخصوص نیازهای کشور در رابطه با همه گیری کووید19 کار داوطلبانه انجام دهند بستگی به حجم کارشان بین هزار تا پنج هزار دلار پرداخت می گردد. این یاری اقتصادی برای دانشجویان فعلی یا آنهایی است که بعد از دسامبر 2019 (طی پنج ماه اخیر) فارغ التحصیل شده اند.

دولت تا 76 هزار شغل تابستانی مرتبط با همه گیری ایجاد خواهد نمود و همچنین بودجه بورس دانشجویانی که مشغول پژوهش هستند تا 291 میلیون دلار افزایش می یابد تا دانشجویان بتوانند مدت زمان تحقیق خود را سه تا چهار ماه بیشتر تمدید نمایند. پرداخت ها به وسیله Canada Revenue Agency خواهد بود.

انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 160

به "دولت کانادا در دوران کرونا به داد دانشجویان هم رسید" امتیاز دهید

1 کاربر به "دولت کانادا در دوران کرونا به داد دانشجویان هم رسید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت کانادا در دوران کرونا به داد دانشجویان هم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید