کانادا به خانواده جان باختگان هواپیما 25 هزار دلار پرداخت می نماید ، ایران زودتر به خانواده داغداران غرامت بدهد

نخست وزیر کانادا از دولت ایران خواست به خانواده داغداران سانحه هواپیمایی اوکراینی غرامت پرداخت کند.

کانادا به خانواده جان باختگان هواپیما 25 هزار دلار پرداخت می نماید ، ایران زودتر به خانواده داغداران غرامت بدهد

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: به نقل از ایسنا، جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا روز آدینه از پرداخت 25 هزار دلار به خانواده جان باختگان پرواز تهران کی یف اطلاع داد و از ایران خواست تا هرچه زودتر به خانواده داغ داران غرامت بپردازد.

وی در این خصوص گفت: این شرایطی خاص و پیش بینی نشده است چراکه تحریم هایی بین المللی علیه ایران وضع شده است و این خانواده ها در شرایط سختی قرار دارند. این خانواده ها در شرایطی خاص عزیزانشان را از دست داده اند.

ترودو در ادامه اظهار کرد: بگذارید صریح باشم. ما از ایران انتظار داریم تا به این خانواده ها غرامت بپردازد. من با این خانواده ها ملاقات کردم و آن ها نمی توانند هفته ها صبر نمایند. حال باید از آن ها حمایت گردد. من نمی دانیم غرامت کاملی که ایران پرداخت می نماید چقدر خواهد بود اما این پول مستقیم به حساب خانواده جانباختگان واریز خواهد شد. این پول به حساب دولت کانادا نخواهد رفت.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 آذر 1398 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1401 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 27

به "کانادا به خانواده جان باختگان هواپیما 25 هزار دلار پرداخت می نماید ، ایران زودتر به خانواده داغداران غرامت بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کانادا به خانواده جان باختگان هواپیما 25 هزار دلار پرداخت می نماید ، ایران زودتر به خانواده داغداران غرامت بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید