چگونه در کانادا شغل پیدا کنید؟

اگر در حال فکر کردن به این هستید که چگونه در کانادا شغل پیدا کنید ، ولی مطمئن نیستید و راهش را نمی دانید که چطور؟ ، در جای مناسبی قرار دارید. با تمرکز و داشتن انگیزه ، یافتن شغل مناسب در کانادا برای شما امکان پذیر است. اما ، مهم این است که کاملاً برنامه ریزی کنید.

چگونه در کانادا شغل پیدا کنید؟

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: این نکات بر اساس تجربه ما و بازخورد بسیاری از همکاران وفادار ما برای شما گردآوری شده است. لطفا آنها را بخوانید ، درک کنید ، و  به آنها را عمل کنید ، بنابراین می توانید برای موفقیت برنامه ریزی کنید و در کانادا استخدام شوید.

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با ما در تماس باشید.

با  آشنایی با این موارد چگونگی نوشتن بهترین رزومه برای بازار کار کانادا را شروع کنید:

نحوه استخدام در کانادا: این کار با رزومه (یا CV شما شروع می شود)

قبل از ارسال رزومه به کارفرمایان در کانادا ، اطمینان حاصل کنید که قالب رزومه ما را در راهنمای کانادا به دقت مطالعه کرده اید. رزومه های نوشته شده ضعیف و همچنین رزومه هایی که وظایف را به جای موفقیت های شخصی یا تیمی ذکر می کنند  مانع آن  اثر بخشی لازم می شوند و شما را از دستیابی به کار در کانادا قبل از رسیدن به مرحله مصاحبه باز می دارند. این نکات را با دقت بخوانید ، اطمینان حاصل کنید که هدف را می فهمید و این مفاهیم ساده را برای کمک به  نوشتن رزومه کاری خود برای تحت تأثیر قرار دادن کارفرما به کار بگیرید. رزومه کاری شما اولین برداشت مهم از شما است ، بنابراین در هنگام اقدام برای کار در کانادا در این اولین قدم مهم کوتاهی نکنید.

انتخابی عمل کنید

در بسیاری از مشاغل ، جستجو در  آگهی های شغلی آنلاین روش موثری برای یافتن شغل در کانادا نیست. در جستجوی شغل خود انتخابی باشید. 30 شرکت را با رزومه و  نامه یکسان بمباران نکنید ، زیرا مدیران شرکت ها با یکدیگر صحبت می کنند. این یک اشتباه رایج است. شبکه سازی ، تماس تلفنی و مصاحبه های اطلاعاتی روش های بسیار موثرتری برای ارسال رزومه شما هستند.

راهنمای ایجاد برنامه های شغلی هدفمند را بررسی کنید.

مشتاق باشید

همیشه اطمینان حاصل کنید که برای  تماس از طرف شرکت در دسترس هستید و ظرف یک هفته از ارسال رزومه خود پیگیری کنید تا علاقه خود را نشان دهید. ایمیل های سپاسگزاری پس از مصاحبه شما را از سایر نامزدهای متقاضی کار در کانادا متمایز می کند. این نکات حاشیه ای می تواند منجر  به  دسترسی به کار در کانادا  شوند.

تأییدیه های محکم بگیرید

اگر مراجع قوی داشته باشید یافتن شغل در کانادا آسان تر است. سعی کنید از کارفرمایان قبلی در کشور خود یا سایر کشورهایی که در آنها کار کرده اید مدارک استخدامی دریافت کنید ، اما فقط در صورت مرتبط بودن با موقعیت مورد درخواست.

از ابزارهای موجود در دسترس خود استفاده کنید

اهرمLinkedIn . این ابزار در رسانه های اجتماعی برای حرفه ای ها به طور موثر رزومه آنلاین و شبکه کاری  است. استخدام کنندگان و کارفرمایان هر روز از این ابزار برای ارتباط با متقاضیان شغلی در کانادا استفاده می کنند.

نکات و ترفندهایی درباره چگونگی موفقیت در LinkedIn بیاموزید.

چگونگی شبکه سازی را بیاموزید

شبکه سازی موثر به شما امکان می دهد بینش مناسبی بدست آورید و ارتباطات لازم، چه از نظر اجتماعی و چه از نظر حرفه ای ، بدست آورید. در مورد رویدادهای شبکه ای برای کار خود تحقیق کنید یا از سایرین بپرسید که چگونه می توان با افراد بیشتری در زمینه کاری خود ملاقات کرد.

به یاد داشته باشید ، بیشتر مشاغل موجود در کانادا هرگز تبلیغ عمومی نمی شوند. این بازار به اصطلاح پنهان است . بنابراین در خانه منتظر نمانید تا آن شغل بیاید و شما را پیدا کند. شبکه سازی برای یافتن شغل در کانادا بسیار مهم است. مقاله یا نکاتی درباره شبکه سازی در کانادا یا نحوه استفاده از مصاحبه های اطلاعاتی برای گسترش مخاطبین خود را بخوانید. شما باید نام خود را در سراسر صنعت  مورد نظرخود پخش کنید تا وقتی شغلی پیش آمد ، در موقعیتی باشید که بتوانید فراخوانده شوید.

به تمام مخاطبین محلی که به دنبال کار  با آنها هستید این واژه را بیان کنید و همیشه به دنبال برقراری تماس جدید باشید زیرا این امر برای موفقیت شما در یک شهر جدید بسیار مهم است.

یکی از راه های گسترش شبکه ارتباطی محلی شما (و کسب تجربه مهم کاری کانادایی در رزومه خود) داوطلب شدن است. برای یافتن فرصت های داوطلبانه که می توانید با افراد مختلف در تمام بخش های جامعه ملاقات کنید ، از سایت GoVolunter.ca دیدن کنید.

برای کمک کردن آماده باشید

هنگام یافتن شغل در کانادا هرگز پیشنهاد کمک را رد نکنید. پیش قدم و مصمم باشید. برای تشکر از شخصی که به شما کمک یا راهنمایی کرده است ، ایمیل ارسال کنید یا  تماس تلفنی یرقرار کنید.

کسب اعتبار کنید

شغل شما ممکن است نیاز به تایید صلاحیت های خارجی شما در کانادا داشته باشد. مشاغلی مانند تدریس ، فیزیوتراپی ، پرستاری و کارهای اجتماعی و غیره معمولاً نیاز به اعتبار(تایید) بیشتر دارند. این روند ممکن است مدتی طول بکشد ، بنابراین آماده باشید.

اعتماد به نفس داشته باشید.آنچه لیاقتش دارید باشید.

مهاجرت به کشور جدید یک چالش است. یافتن مشاغل در کانادا هنگامی که مجبورید شبکه پشتیبانی خود را از ابتدا بسازید نیز مشکل است ، اما شما می توانید این کار را  انجام دهید!

مهم است که در طول  این مراحل به خود اعتماد داشته باشید  و اطمینان حاصل کنید که دیگران نیز می دانند شما نیز به خودتان اعتقاد دارید.

و در پایان ...

توصیه ما در مورد  اشتیاق به کمک  کردن را به خاطر می آورید؟ در کتابخانه محلی خود عضو شوید ، زیرا بسیاری از جلسات منظم با نکاتی در مورد مشاغل موجود در منطقه شما در آنجا برگزار می شود.

برای دریافت راهنمایی بیشتر می توانید همین حالا از آن بهره مند شوید.

کارگران خارجی  نیز می توانند در کانادا شغل پیدا کنند ، حتی گاهی پیش از ورود به کانادا.  این به تمرکز و انگیزه نیاز دارد . اما شما ، به عنوان کسی که به دنبال کار در کانادا در غالب کارگران خارجی است نیز می توانید به موفقیت برسید.

در اینجا چند منبع  برای کمک به شما در برنده شدن در مصاحبه و یافتن شغل در کانادا آورده شده است.

  • به انجمن مشاغل Moving2Canada مراجعه کنید.
  • سازگار شدن با غالب رزومه در کانادا
  • نحوه تسلط بر شبکه
  • بانک کار کانادا

همچنین به یاد داشته باشید که همه استخدام ها از طریق فرایندهای مصاحبه رسمی انجام نمی شوند. بیاموزید که چگونه از مصاحبه  ها ، اطلاعاتی  ابزاری برای توسعه شبکه خود در کانادا استفاده کنید.

شما به عنوان یک کارگر در کانادا ، حق دارید با شما منصفانه و با احترام رفتار شود. درباره حقوق خود به عنوان کارگر در کانادا بیشتر بدانید.

انتشار: 21 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 21 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 527

به "چگونه در کانادا شغل پیدا کنید؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "چگونه در کانادا شغل پیدا کنید؟" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه در کانادا شغل پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید