توصیه های سفر: پیشنهاد گردش در کانادا با هزینه کم

بازدید از کانادا چقدر هزینه دارد؟ پاسخ به این سوال کمی سخت است. هزینه روزانه شما به این بستگی دارد که کجای کانادا اقامت خواهید داشت. مثلاً بزرگ­ترین شهرهای کانادا مثل تورنتو، اوتاوا و ونکوور به طور قابل توجهی گرانقیمت­تر از شهرهای کوچک (مانند هالیفاکس، سنت جان و کبک) هستند. نواحی روستایی ارزانقیمت­تر هستند اما حمل و نقل در این نواحی گران­تر تمام می­شود.

توصیه های سفر: پیشنهاد گردش در کانادا با هزینه کم

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: برای سفر با هزینه پایین بهتر است برای هزینه 70 تا 80 دلار کانادا (52 تا 60 دلار امریکا) برنامه ریزی کنید. در این بودجه فرض بر این است که در خوابگاه هتل اقامت می­کنید، اکثراً غذای خود را می­پزید و گاهی فست فود می­خورید، از حمل و نقل عمومی استفاده می­کنید و در فعالیت­های اساسی مثل بازدید از موزه شرکت می­کنید.

در بودجه متوسط (180 دلار کانادا برابر 133 دلار امریکا) در هر روز می­توانید در هتل­های معمولی اقامت کنید، برای حمل و نقل سوار اتوبوس شوید، فست فود بخورید و از جاهای دیگری هم بازدید کنید.

با بودجه مرفه (بیشتر از 470 دلار کانادا برابر 345 دلار امریکا) در روز می­توانید در هتل­های شیک (و لژهایی با منظره زیبا) اقامت کنید، اتومبیل کرایه کنید، با تورهای همراه راهنما گردش کنید و هر وعده غذایی را در رستوران صرف کنید.

انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 462

به "توصیه های سفر: پیشنهاد گردش در کانادا با هزینه کم" امتیاز دهید

2 کاربر به "توصیه های سفر: پیشنهاد گردش در کانادا با هزینه کم" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه های سفر: پیشنهاد گردش در کانادا با هزینه کم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید