پارک بیکن هیل در ویکتوریا کانادا را بشناسیم

شاید شهر ویکتوریا کانادا را کمتر در پکیج های مسافرتی دیده باشید اما شهر باغ های کانادا سال هاست با زیبایی های طبیعی که دارد میزبان گردشگران فراوانی در سراسر دنیاست، کسانی که دیدن حیوانات، گیاهان و پرندگان را دوست دارند باغ های ویکتوریا را بهشتی میابند که دوست ندارند از آن هبوط کنند.

پارک بیکن هیل در ویکتوریا کانادا را بشناسیم

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: شهر ویکتوریا با آب و هوای معتدلی که دارد، باعث ظهور باغ هایی زیبا و افسونگر با شهرت جهانی در این شهر شده است. در سال 2015 شبکه بین‌المللی گردشگری باغ‌ها، ویکتوریا را مقصد باغی بین‌المللی سال اعلام کرد. مطمئناً شما هم با گردشی در پارک بیکن هیل (Beacon Hill) علت این انتخاب را درک خواهید نمود! پارک بیکن هیل یکی از جاذبه‌های رایگان و عالی شهر ویکتوریا بوده و برای آن دسته افرادی که شهر را باپیاده روی گردش می کنند بسیار مناسب است. این پارک در فاصله کمی از لنگرگاه داخلی، بخش خرید مرکز شهر، خیابان دالاس و بسیاری از جاذبه های اصلی شهر قرار دارد.

پارک بیکن هیل در ایالت بریتیش کلمبیای کانادا واقع شده اینجا پارکی با انواع تفریحات، رویدادها، باغ ها، استخرها، مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری، محوطه های مناسب پیک نیک و غیره بوده و بسیاری افراد هر ساله به آنجا سفر میکنند تا از زیبایی های طبیعی آن لذت ببرند. نام این پارک از دو چراغ دریایی بالای کوه بیکن گرفته شده است. چراغ غربی مثلثی آبی و دیگری مربعی سبز داشت. اگر دریانوردی می توانست مربع را از میان مثلث ببیند، این به معنی دردسر بود.

از سال 1882 بیکن هیل بخش ثابتی از نقاط مهم گردشگری افرادی شده که به دیدن شهر ویکتوریا می‌آیند. برخی برای استراحت و برخی دیگر برای لذت بردن از امکاناتی مانند دوچرخه سواری، اسکیت، پیاده روی، تماشای پرندگان در زیستگاه طبیعی و یا پیک نیک به سمت آن جذب می شوند. برای بسیاری از افراد منطقه، پارک بیکن هیل مکانی زیبا و جذاب برای برگزاری مراسم‌های مختلفی مانند عروسی و دورهمی های خانوادگی به شمار می رود.

پارک ویکتوریا بیش از 81 هکتار مساحت دارد. در زمان گشت و گذار در آن می‌توانید از مسیرهایی که از میان جنگل های افرا، بلوط، آربیوتس، صنوبر و سدر قرمز غربی عبور می کنند لذت ببرید. این مسیرها به خوبی طراحی شده‌اند و بازدیدکنندگان را به زمین های بازی، حوضچه های مختلف تماشای پرندگان، مناطق مختص پیک نیک، نیمکت ها، باغ های گل و آبنماها می رسانند. اکثر این مسیرها سنگفرش شده و اغلب برای عبور کالسکه کودک و ویلچر مناسب هستند.

گوداکر (Goodacre) و دریاچه‌های آبنما، واقع در پارک بیکن هیل، قسمت‌های اصلی گردهمایی ها در میان درختان به شمار رفته و پرندگان آبی مانند اردک ها، طاووس ها، مرغ ماهیخوار آبی و پرندگان شکاری مانند عقاب ها نیز در آن ها زیاد جمع می‌شوند. یک مزرعه بچه ها با باغ وحشی مناسب نوازش حیوانات نیز در بیکن هیل وجود دارد. این مزرعه تمام تلاش خود را می‌کند تا تجربه‌ای جذاب از تعامل با حیوانات را برایبچه ها و بزرگسالان رقم بزند. در اینجا سرگرمی های گوناگونی در قالب آموزش برای کل خانواده طراحی شده است. این پارک بزرگ ویکتوریا همچنین یک مقصد بسیار محبوب برای رویدادها و جشنواره های گوناگون به شمار می رود. سن بزرگی به نام کمرون بند شِل (Cameron Bandshell) مخصوص اجراهای موسیقی و زمین های چمن روباز متعدد از دیگر امکانات اینجا هستند. همزمانی که از پیک نیک و یا یک رویداد عمومی لذت می برید، می توانید سوار یکی از ارابه های اسب شده و از تورهای گردشی نیز بهره ببرید.

کمی بیشتر در مورد پارک بدانیم

شهر ویکتوریا که سال ها به نام شهر باغ ها شناخته می شد، با آب و هوای معتدلی که دارد، باغبانی را تبدیل به امری ممکن در کل سال نموده که همین موضوع باعث ظهور باغ هایی زیبا و افسونگر با معروفیت دنیای در این شهر شده است. در سال 2015 شبکه بین المللی گردشگری باغ ها، ویکتوریا را مقصد باغی بین المللی سال خاطرنشان کرد. مطمئناً شما هم با گردشی در پارک بیکن هیل (Beacon Hill) دلیل این انتخاب را درک خواهید کرد! پارک بیکن هیل یکی از جاذبه های رایگان و عالی شهر ویکتوریا بوده و برای آن دسته افرادی که شهر را با پای پیاده گردش می نمایند بسیار مناسب است. این پارک در فاصله اندکی از لنگرگاه داخلی، بخش خرید مرکز شهر، خیابان دالاس و بسیاری از جاذبه های اصلی شهر قرار گرفته است.

پارک بیکن هیل در استان بریتیش کلمبیای کانادا واقع شده است. اینجا پارکی با انواع تفریحات، رویدادها، باغ ها، استخرها، مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری، محوطه های مناسب پیک نیک و غیره بوده و بسیاری افراد هر ساله به سمت آن سرازیر می شوند تا از زیبایی های طبیعی آن لذت ببرند. نام این پارک از دو چراغ دریایی بالای کوه بیکن گرفته شده است. چراغ غربی مثلثی آبی و دیگری مربعی سبز داشت. اگر دریانوردی می توانست مربع را از میان مثلث ببیند، این به معنی دردسر بود.

از سال 1882 بیکن هیل بخش ثابتی از نقاط مهم گردشگری افرادی شده که به تماشا شهر ویکتوریا می آیند. بعضی برای استراحت و بعضی دیگر برای لذت بردن از امکاناتی مانند دوچرخه سواری، اسکیت، پیاده روی، تماشای پرندگان در زیستگاه طبیعی و یا پیک نیک به سمت آن جذب می شوند. برای بسیاری از افراد منطقه، پارک بیکن هیل مکانی زیبا و مجذوب کننده برای برگزاری مراسم های مختلفی مانند عروسی و دورهمی های خانوادگی به شمار می رود.

پارک ویکتوریا بیش از 81 هکتار مساحت دارد. در زمان گشت و گذار در آن می توانید از مسیرهایی که از میان جنگل های افرا، بلوط، آربیوتس، صنوبر و سدر قرمز غربی عبور می نمایند لذت ببرید. این مسیرها به خوبی طراحی شده اند و بازتماشامایندگان را به زمین های بازی، حوضچه های مختلف تماشای پرندگان، منطقه ها مختص پیک نیک، نیمکت ها، باغ های گل و آبنماها می رسانند. بیشتر این مسیرها سنگفرش شده و اغلب برای عبور کالسکه کودک و ویلچر مناسب هستند.

گوداکر (Goodacre) و دریاچه های آبنما، واقع در پارک بیکن هیل، قسمت های اصلی گردهمایی ها در میان درختان به شمار رفته و پرندگان آبی مانند اردک ها، طاووس ها، مرغ ماهیخوار آبی و پرندگان شکاری مانند عقاب ها نیز در آن ها زیاد جمع می شوند. یک مزرعه بچه ها با باغ وحشی مناسب نوازش حیوانات نیز در بیکن هیل وجود دارد. این مزرعه تمام کوشش خود را می نماید تا تجربه ای مجذوب کننده از تعامل با حیوانات را برای بچه ها و بزرگسالان رقم بزند. در اینجا تفریح های گوناگونی در قالب آموزش برای کل خانواده طراحی شده است. این پارک بزرگ ویکتوریا بعلاوه یک مقصد بسیار محبوب برای رویدادها و جشنواره های گوناگون به شمار می رود. سن بزرگی به نام کمرون بند شِل (Cameron Bandshell) مخصوص اجراهای موسیقی و زمین های چمن روباز متعدد از دیگر امکانات اینجا هستند. همزمانی که از پیک نیک و یا یک رویداد عمومی لذت می برید، می توانید سوار یکی از ارابه های اسب شده و از تورهای گردشی نیز استفاده کنید.

ستون توتِم، یک سازه 39 متری برجسته است که چهارمین ستون توتم بلند دنیا به شمار میرود. این ستون در سال 1956 در پارک نصب شد و در زمان نصب بلندترینِ نوع خود در دنیا به شمار می رفت. ستون های توتم، ستون های بلندی هستند که با نقاشی و نقش برجسته های نمادین بومیان آمریکای شمالی تزئین می شدند. ساختمانی که در بالای بیکن هیل قرار داشت و تحت عنوان چکرز پاویلیون (Checkers Pavilion) شناخته می شد در نوامبر 2016 تخریب شده و قرار است در محوطه آن اولین خانه بومی آمریکای شمالی را بسازند. این خانه برای فعالیت های آموزشی و فرهنگی استفاده خواهد شد.

انتشار: 11 مهر 1401 بروزرسانی: 23 آبان 1401 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 114

به "پارک بیکن هیل در ویکتوریا کانادا را بشناسیم" امتیاز دهید

2 کاربر به "پارک بیکن هیل در ویکتوریا کانادا را بشناسیم" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک بیکن هیل در ویکتوریا کانادا را بشناسیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید