معرفی مکان های دیدنی اتاوا

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، وقتی ویزای مولتی کانادا خود را دریافت کردید، آماده اید که در فصل های مختلف سال به بخش های گوناگون این کشور بزرگ سفر کنید و از جاذبه های آن دیدن کنید. یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع شهر اتاوا است. این شهر دوست داشتنی با انبوهی از جاذبه های دیدنی پر شده است.

معرفی مکان های دیدنی اتاوا

کانال رید با 200 کیلومتر طول شهر اتاوا را به کینگستون در دریاچه انتاریو متصل می کند. این کانال برای مقاصد نظامی در هنگام جنگ بین کانادا و ایالات متحده در سال 1812 احداث شد و در آن زمان یک آبراه استراتژیک بین مونترال و دریاچه انتاریو به حساب می آمد. در زمستان کانال منجمد می شود و به مکانی تفریحی برای فستیوال ها و اسکیت روی یخ تبدیل می شود.

موزه جنگ در کنار رودخانه اتاوا، موزه ای مدرن است که تاریخ نظامی کانادا را معرفی می کند. در این موزه از جنگ های بین فرانسوی ها و بومیان کانادا در قرن شانزدهم تا مشارکت کانادا در جنگ های جهانی اول و دوم به نمایش گذاشته شده اند. مجموعه ماشین های نظامی شامل 50 تانک، جیپ، موتورسیکلت، ماشین های زرهی و حتی ماشین هیتلر بخشی است که مسافران دارای ویزای توریستی کانادا نباید بازدید از آن را از دست بدهند.

گالری ملی کانادا یک شاهکار معماری است. پیشرفت هنر کانادایی از آثار مذهبی تا سبک امپرسیونیسم اروپایی و نمایشگاه های موقت را می توانید در این گالری مشاهده کنید. هنر مردمان اینوئیت (اسکیموهای کانادا و گریلند) در طبقه پایینی تالار بزرگ شیشه ای قرار دارد. این ساختمان در نزدیکی سایر جاذبه های دیدنی و مراکز فرهنگی شهر قرار دارد.

برای مسافران دارای ویزای توریستی کانادا یک تجربه خاص خواهد بود، زمانی که نمایی کامل از شهر و جاذبه های دیدنیش را از بالای برج صلح مشاهده کنند. از آن بالا شما می توانید جاذبه های معروف شهر مانند تپه پارلمان، رودخانه، شهر گاتینو و تپه های شمالی را ببینید.

انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 277

به "معرفی مکان های دیدنی اتاوا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی مکان های دیدنی اتاوا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید