آشنایی با مرکز خرید یورک ویل تورنتو

امروز با مرکز خرید یورک ویل در تورنتو آشنا خواهیم شد.

آشنایی با مرکز خرید یورک ویل تورنتو

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: مرکز خرید یورک ویل واقع در محله ای به همین نام در مرکز شهر تورنتو، بعضی از برترین برندهای مد و سبک زندگی را به همراه یک فود کورت عالی و باشگاه سلامتی فوق العاده کنار هم گرد آورده تا مشتریان خود را بیش از پیش راضی کند.

مرکز خرید معروف هیزلتون لینز (Hazelton Lanes) از 25 ژانویه سال 2016 دوباره تحت برند یورک ویل ویلج (Yorkville Villlage) خود را بازسازی کرد. این مرکز خرید به تازگی کاملاً پیشرفته و یک تجربه نو از خرید، غذا خوری و سبک زندگی را به مشتریان خود هدیه می نماید. یکی از مجذوب کننده ترین بخش های مهم این توسعه مجدد، در اختیار گرفتن شماره های 136 و 138 خیابان یورک ویل بود که تبدیل به ورودی های زیبایی شدند.

این مرکز خرید که به عنوان یکی از مراکز خرید لوکس شناخته می گردد، بعضی از فروشگاه ها و برندهای معتبر و شناخته شده را جذب نموده است. البته مسئولین اینجا هرگز ادعایی برای تمرکز بر لوکس بودن نداشته اند. در گذشته نیز برندهای بسیار مطرحی در این مرکز خرید بزرگ حضور داشتند اما در دوران رکود اقتصاد و افت معروفیت آن، یک به یک مغازه های خود را تعطیل کردند. امروزه برندهایی چون ایو سن لوران، گیونچی، گوچی و بسیاری برندهای شناخته شده جهانی دیگر را می توانید در یورک ویل پیدا کنید. طی فرآیند توسعه، یک باشگاه به نام ایکوئیناکس (Equinox) به مجموعه اضافه شد که درهای خود را در فوریه همان سال 2016 به روی مردم گگردد. این باشگاه در ابتدا در طبقه همکف بود اما پس از آن به طبقه سوم انتقال یافته و حدود 1858 متر مربع فضای سابق اداری را اشغال می نماید. این باشگاه ورزشی با شیشه هایی بزرگ رو به خیابان، جایی دلچسب برای تمرینات ورزشی و سلامتی خواهد بود. علاوه بر این یک سر در ورودی نو شیشه ای هم به مرکز اضافه کردند.

آن دسته افرادی که از ورودی نو خیابان یورک ویل وارد این مرکز خرید می شوند، در واقع وارد انتهای جنوبی مجموعه شده اند. در قسمت ورودی یک کافه وجود دارد و پس از آن با سالنی متشکل از فروشگاه ها و با سقفی شیشه ای روبه رو می شوید. این سالن در زمانی که نور خورشید به داخل آن می تابد فضایی گرم، پر نور و وسوسه انگیز را برای خرید مشتریان فراهم می نماید. کف پوش مرمری با انعکاس نورها این زیبایی را دو چندان می نماید.

اگر در پی جاذبه های گردشگری دیگری در نزدیکی این مرکز خرید بزرگ و مجذوب کننده بودید، موزه گاردینر (Gardiner) با نمایشگاه هایی از آثار سرامیکی، موزه سلطنتی اونتاریو با گستره وسیعی از اقلام به نمایش درآمده از فرهنگ و طبیعت، موزه کفش باتا (Bata) با نمایشگاه هایی از کفش و مجموعه ای درباره تاریخ کفش، کازالوما (Casa Loma) قلعه ای با باغ های چهار فصل و موزه شهری اسپادینا (Spadina) درباره زندگی روزمره مردم شهر از جاذبه های فرهنگی تاریخی بوده و علاوه بر این موارد می توانید از سینما و تئاترهای این حوالی نیز بهره ببرید.

انتشار: 9 تیر 1402 بروزرسانی: 23 تیر 1402 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 936

به "آشنایی با مرکز خرید یورک ویل تورنتو" امتیاز دهید

1 کاربر به "آشنایی با مرکز خرید یورک ویل تورنتو" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آشنایی با مرکز خرید یورک ویل تورنتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید