سفر به Icefields Parkway را با رانندگی تجربه کنید

منطقه Icefields Parkway کانادا محیطی طبیعی همچون بهشت است که شما را با زیباییهایش شگفت زده خواهد کرد، بهتر است این مسیر را با جاده های زیبایش تجربه کنید.

سفر به Icefields Parkway را با رانندگی تجربه کنید

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: اگر فرصت سفر کردن دارید به شما پیشنهاد می کنیم خودرو خود را سوار شده و به Icefiels Parkway بروید. شاید بنظر شما سفر جاده ای خسته کننده باشد اما این تجربه بدون شک نظرتان را تغییر خواهد داد.

این مسیر 232 کیلومتری از جسپر تا دریاچه لوییز کشیده شده و در طول آن جاذبه های طبیعی چشم نواز، مسیرهای کوهنوردی خارق العاده و منظره ها بی نظیر کوهستانی انتظارتان را می کشند.

Icefiels Parkway کجاست؟

بزرگراه Icefields Parkway از دریاچه لوییز در جنوب تا جسپر در شمال کشیده شده است. این جاده از قله های برف گرفته کوهستان راکی، جنگل ها و رودخانه های پارک ملی جسپر و پارک ملی بنف عبور می نماید. تردد در این جاده تنها با مجوز پارک های ملی کانادا امکان پذیر خواهد بود که امکان سفارش آن از اینجا یا خرید مجوز هنگام ورود به پارک های ملی بنف و جسپر وجود دارد.

چگونه خود را به Icefiels Parkway برسانیم؟

چنانچه از کلگری حرکت می کنید باید وارد بزرگراه شماره 1 شده و به سمت دریاچه لوییز در غرب بروید. پس از آن خود را به بزرگراه 93 برسانید.

اگر ساکن ادمونتون هستید کافیست به سمت جنوب رانندگی نموده تا به جسپر برسید و سپس تا دریاچه لوییز به حرکت خود ادامه دهید.

جاذبه های Icefields Parkway

بازدیدکنندگان در طول مسیر می توانند بیش از 100 یخچال طبیعی، آبشارهای حیرت انگیز، دریاچه های زیبا، جنگل های وسیع و سرسبز و جاذبه های طبیعی دیگر را دیدن نمایند. همچنین می توان مسیرهای پیاده روی و کوهنوردی متعدد با درجات سختی گوناگون را پیمود، در نقاط مختلف چادر زد و از دیدنی منظره ها زیبا نهایت لذت را برد.

چنانچه تصمیم دارید طی فصل زمستان در این مسیر زیبا رانندگی کنید باید خودرو خود را به تایرهای زمستانی مجهز نموده یا از زنجیر چرخ بهره ببرید. به این ترتیب امکان سفر بین ماه های نوامبر تا مارچ هم وجود خواهد داشت.

هیچگاه اثری از خود در طبیعت بر جای نگذارید، از مسیرهای تعیین شده خارج نشوید و به حیوانات وحشی غذا ندهید. به هیچ عنوان در مکان های خطرناک و حادثه خیز عکس سلفی نگرفته و جان خود را به خطر نیاندازید.

منبع: dailyhive.com
انتشار: 29 مهر 1401 بروزرسانی: 23 آبان 1401 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 1144

به "سفر به Icefields Parkway را با رانندگی تجربه کنید" امتیاز دهید

1 کاربر به "سفر به Icefields Parkway را با رانندگی تجربه کنید" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به Icefields Parkway را با رانندگی تجربه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید