خوشگذاری در ارتفاعات ونکوور کانادا

برخی جاذبه های گردشگری ونکوور از آن مقاصد گردشگری هایی است که دل و جرات هم میخواهد، برخی از مسافران برای تماشای شنای نهنگ های قاتل در آبهای مه آلود و یا دوچرخه سواری در مسیرهای پر برگ در پارک استنلی به ونکوور می روند. ونکوور منطقه ای خطرناک و هیجان انگیز زیاد دارد که توسط افراد بی باک و ماجراجو مورد بازدید قرار میگیرد، بسیاری از این مخاطرات در مکانهای مرتفع است. می توانید روی پل های معلق تاب بخورید، یا سوار  تله‌کابین شوید در حالی که از کنار کوه بالا میرود یا در یک پیاده روی شیشه ای که از یک صخره بلند عبور میکند قدم بزنید.

برخی از این تجربیات یک تجربه شبیه مرگ هستند که البته ونکووریها آن را سرگرم کننده می نامند!!

خوشگذاری در ارتفاعات ونکوور کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: جولیا گرانت، نماینده Grouse Mountain Resort میگوید: ما مطمئناً فعالیت هایی را داریم که ممکن است برخی آنها زا ترسناک تلقی کنند ، اما من فکر می کنم عبارت "هیجان انگیز " راه خوبی برای توصیف آنها است. به وسیله تله کابین Skyride Surf می توانید در فاصله 3،300 پا به بالای کوه برسید در حالی که رو سقف و نه در داخل تله کابین هستید.

یکی از کسانی که سوار این تله کابین شده بود میگوید:من وقتی سوار این وسیله شدم شانس آوردم که یک طوفان ناگهانی باران ما را مجبور کرد به داخل تله کابین برگردیم و من را فوق العاده خوشحال کرد. من ارتفاعات را دوست دارم اما این تله کابین حسابی مرا میتراسند و فکر نمی کنم که من هراسی غیر منطقی درباره آن داشته باشم. حفظ تعادل ان بالا بسیار سخت است. من نمی دانم چرا داوطلب شدم سوار این دستگاه شوم و انگار دچار نوعی خودآزاری شده بودم و اما اوضاع وقتی بدتر شد که متوجه شدم عکاس که با او کار میکنم هم از این ارتفاع میترسد.

براساس یک مطالعه در مجله علوم اعصاب ، حدود یکی از هر سه نفر می گویند که در معرض ارتفاعا ، ناراحتی یا پریشانی را تجربه می کنند.

اما این هیچ دلیلی برای جلوگیری از جاذبه های چالش برانگیز ونکوور نیست.

انتشار: 11 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 75

به "خوشگذاری در ارتفاعات ونکوور کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "خوشگذاری در ارتفاعات ونکوور کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوشگذاری در ارتفاعات ونکوور کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید