تفریحات ادمونتون برای مسافران تور کانادا

ادمونتون یکی از جذاب ترین شهرهای کانادا است. هر سال تعداد زیادی از مسافران تور کانادا از این شهر دوست داشتنی دیدن می کنند. اگر برنامه دارید در سفرتان به این شهر هم سر بزنید با ما همراه باشید، چرا که می خواهیم برخی از بهترین جاذبه های این شهر را به شما معرفی کنیم.

تفریحات ادمونتون برای مسافران تور کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: گالری هنر آلبرتا یک بنای زیبا و چشم نواز دارد. زیبایی این ساختمان می تواند شما را برای گرفتن چند عکس زیبا برای اینستاگرام تان در تور کانادا ترغیب کند. البته تمام زیبایی این گالری در بنای آن نیست، چرا که وقتی داخل آن گشت بزنید با بیش از 6 هزار قطعه هنری روبه رو خواهید شد. بیشترین تاکید در این گالری بر برقراری ارتباط بین آثار هنری، ایده ها و انسان ها است.

اگر در تور کانادا خود به دنبال به دست آوردن یک دید واقعی از فرهنگ بومی آلبرتا هستید، موزه سلطنتی آلبرتا را از دست ندهید. در این موزه می توانید از گالری حیات وحش دیدن کرده و بزرگ ترین موزه حشرات جهان را ببینید. شما همچنین می توانید از موزه صنایع هوانوردی آلبرتا دیدن کنید.

پدیده شگفت انگیز شفق قطبی در جاهای بسیار کمی قابل رویت است و ادمونتون کانادا یکی از این جاها است. برای دیدن شفق شمالی در تور کانادا بهتر است بعد از تاریکی هوا و قبل از نیمه شب از شهر خارج شده و به نقطه ای مناسب بروید. اگر در ماه هایی که شفق شمالی در آسمان دیده می شود در ادمونتون بودید، بازدید از آن را از دست ندهید چرا که پدیده ای بسیار نادر و زیبا است.

کوه های راکی از معروف ترین جاذبه های طبیعی کانادا هستند که شهرتی جهانی دارند. برای دیدن این کوه ها توصیه می کنیم از ادمونتون کانادا شروع کنید و شهر کوهستانی جسپر در غرب استان آلبرتا را ببینید. فاصله ی این شهر از ادمونتون تنها 4 ساعت است اما در آنجا به قدری تفاوت خواهید دید که گویی در دنیای دیگری هستید.

انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 203

به "تفریحات ادمونتون برای مسافران تور کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "تفریحات ادمونتون برای مسافران تور کانادا" امتیاز داده اند | 2.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفریحات ادمونتون برای مسافران تور کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید