تجربه اسکی در یک تور ارزان کانادا

بسیاری از مسافران تور ارزان قیمت کانادا دوست دارند در این کشور برفی ورزش محبوب اسکی را تجربه کنند، اما بیشتر مواقع هزینه های بالای خرید یا اجاره وسایل اسکی آنها را از این کار منصرف می کند. اما در یکی از پیست های اسکی این کشور مسافران تورهای ارزان کانادا این فرصت را دارند تا این ورزش مفرح را تجربه کنند.

تجربه اسکی در یک تور ارزان کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: شعار پیست اسکی کوه نورکوای بانف این است: در وقت و پول صرفه جویی کنید. در سال 1995 این اقامتگاه تفریحی طرح اسکی ساعتی را معرفی کرد که در نهایت مشخص شد یک روش قیمت گذاری موفقیت آمیز است. این تفریحگاه تصمیم گرفت با فروش یک بلیت دو ساعته برای روزهای میانی هفته موقعیت خود را بسنجد. واکنش ها نسبت به این بلیت بسیار مثبت بود و اسکی بازانی که هرگز به نورکوای سفر نکرده بودند، از جمله تعداد زیادی از مسافران تور ارزان کانادا، به دنبال چند ساعت اسکی به این پیست مراجعه کردند.

اسکی ساعتی یک بازار جدید را به وجود آورد، بنابراین پیست نورکوای تصمیم گرفت این ایده را با عرضه بلیت های 2، 3، 4 و 5 ساعته برای هفت روز هفته گسترش دهد. رابرت کوته، مدیر بازاریابی مجموعه می گوید ما متوجه شدیم که این ایده کسب و کار موجود را مختل نکرد. مردم محلی و مسافران تور ارزان کانادا یک بلیت دو ساعته می خریدند، زیرا تنها قصد داشتند برای دو ساعت اسکی کنند.

به گفته کوته، اسکی ساعتی تمام موانع و مشکلات اسکی را که معمولا باعث می شوند افراد محلی و مسافران تورهای ارزان کانادا اسکی نکنند، از بین می برد. اگر شخصی قصد داشت صبح اسکی کند، باید یک بلیت تله کابین یک روزه را می خرید و اگر بلیت نیم روزه را می خواست، باید تا روز دوشنبه صبر می کرد. در این حالت مشتریان کنترل اوقات روز خودشان را در اختیار خواهند داشت.

نزدیکی نورکوای به شهر بانف باعث شده مسافران تور کانادا ارزان قیمت، در روز ورود به شهر یا در روز خروج از شهر چند ساعتی را اسکی کنند و یا پس از خرید یا گذراندن بعدازظهری در چشمه های آب گرم، نیمی از روز را به اسکی کردن اختصاص دهند. تله کابین طوری در این جا تعبیه شده است که می توانید در مدت زمان 2 ساعت به اندازه کافی اسکی کنید. در سایر اقامتگاه های تفریحی به دلیل زیادی فاصله ها این امکان وجود ندارد.

انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 63

به "تجربه اسکی در یک تور ارزان کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "تجربه اسکی در یک تور ارزان کانادا" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه اسکی در یک تور ارزان کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید