دسترسی به آبشار نیاگارا و بهترین فصل سفر به نیاگارا

آبشار نیاگارا در کانادا واقع است پس انتظار سرمای شدید در فصول سرد سال را داشته باشید و البته بهتر است راحتترین مسیر را برای رسیدن به آبشار انتخاب کنید در ادامه همراه ما باشید.

دسترسی به آبشار نیاگارا و بهترین فصل سفر به نیاگارا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: بهترین فصل سفر به آشار نیاگارا

انتخاب بهترین زمان برای سفر به آبشار نیاگارا بستگی به سلایق شما دارد، که چه زمانی را بیشتر ترجیح دهید، اما حتما همگی اتفاق نظر دارید که آبشار پر از آب باشد و منطقه از هوای خوبی بر خوردار باشد، باهم آبشار نیاگارا را در ماه های گوناگون بررسی می کنیم.

  • بهار: تا پایان فروردین آبشار نیاگارا همچنان درگیر برف و سرماست اما از اردیبهشت ماه کم کم هوا رو به گرما می رود.
  • تابستان: تیر تا شهریور: این سه ماه آبشار نیاگارا بیشترین میزان گردشگران و بازدیدکنندگان را دارد، البته اگر قصد سفر به آبشار را در این ماه ها دارید باید از چند ماه قبل اقدام کنید تا بتوانید هتل خوب رزرو نمایید.
  • پاییز: هزینه های بازدید در این فصل به نسبت تابستان کمتر می شود، در پایان آذر ماه امکان دارد در این آبشار برف ببارد.
  • زمستان: در زمستان اگر علاقمند به برف و یخبندان هستید و با هوای سرد مشکلی ندارید می توانید در این فصل هم به دیدار آبشار نیاگارا بروید.

دسترسی به آبشار نیاگارا

یکی از آسان و پر طرفدار ترین راه هایی که برای رسیدن به آبشار نیاگارا مورد استفاده قرار می گیرد مسیر تورنتو به آبشار است.

تورنتو 140 کیلومتر با نیاگارا فاصله دارد که با راحتی با استفاده از اتوبوس می توان به دیدار آبشار نیاگارا رفت. در مسیر رسیدن به آبشار باید از دریاچه اونتاریو که در غرب ایالت نیویورک قرار دارد گذر کنید، اگر با دقت بنگرید در سمت دیگر دریاچه می توانید دهکده نیاگارا را تماشا نمایید، رودی که به این دریاچه می ریزد نیمی متعلق به کانادا و نیمی متعلق به آمریکا می باشد. کم کم به شهر نیاگارا می رسید و می توانید آبشار معروف نیاگارا را از نزدیک ببینید.

اگر این راه را برای رسیدن به آبشار انتخاب کنید ابتدا با آبشار نعل اسبی مواجه می شوید، آبشاری که قبل از رسیدن به آن با صدای غرش مانندش به استقبالتان می آید، 53 متر ارتفاع برای فرو ریختن آب ارتفاع بسیار زیادی است.

انتشار: 22 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 99

به "دسترسی به آبشار نیاگارا و بهترین فصل سفر به نیاگارا" امتیاز دهید

1 کاربر به "دسترسی به آبشار نیاگارا و بهترین فصل سفر به نیاگارا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دسترسی به آبشار نیاگارا و بهترین فصل سفر به نیاگارا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید