اخذ ویزای کانادا بدون داشتن ویزای شینگن

به گزارش مجری سفرهای گردشگری و تجاری، احتمالا شما هم بسیار شنیده اید که برای گرفتن ویزای توریستی کانادا باید سابقه سفر به کشورهای اروپایی عضو شنگن را داشته باشید. این سابقه سفر شاید جزئی از مدارک رسمی ارائه درخواست ویزا نباشد، اما شانس دریافت ویزای کانادا را برای شما افزایش می‌دهد.

اخذ ویزای کانادا بدون داشتن ویزای شینگن

بعد از این که شما مدارک خود را به سفارت کانادا ارائه دادید، افسر اداره مهاجرت طبق این مدارک تصمیم می گیرد که آیا شما می‎توانید وارد خاک کانادا شوید یا نه. یکی از مهم‎ترین نکته هایی که افسر به آن توجه می‎کند این است که آیا شما می‎توانید در مدت اقامت تان در کانادا، از پس هزینه اقامت خود و همراهان احتمالی‎تان بر بیایید یا نه؟ وجود یک گردش حساب خوب، سند ملکی و دیگر مدارکی که نشان دهنده تمکن مالی شما هستند، می‎توانند نظر افسر سفارت را در مورد شما مثبت کنند.

به یاد داشته باشید برای کسانی که قبل از اقدام برای اخذ ویزای توریستی کانادا، ویزای دیگری نگرفته اند؛ شرایط گرفتن ویزای کانادا کمی سخت تر است. اخذ ویزای شینگن به طور کلی شرایط راحت‌‎تری نسبت به اخذ ویزای کانادا دارد، در نتیجه اگر بتوانید قبل از اقدام برای ویزای کانادا خود ویزای شینگن یا یک ویزای معتبر دیگر مانند ویزای ژاپن را بگیرید؛ شانس خود را برای ویزای کانادا افزایش داده اید. در پاسخ به این سوال که آیا اخذ ویزای کانادا بدون داشتن شنگن ممکن است، باید گفت بله، امکان دارد؛ اما داشتن سابقه سفر کمک می‎کند تا با اطمینان و تضمین بیشتری فرایند اخذ ویزای کانادایی خود را شروع کنید. در واقع هر چه سفر بیشتری رفته باشید، اعتبار شما به عنوان یک توریست واقعی بیشتر خواهد شد.

چند نکته مهم برای اخذ ویزای تضمینی کانادا

  • در مدارکی که به سفارت ارائه می‎دهید از ارائه هر گونه مدرک جعلی به شدت پرهیز کنید. این کار نه تنها کمکی به اخذ ویزا نمی‎کند، بلکه ممکن است باعث ریجکتی نیز بشود.
  • اجباری وجود ندارد که ترجمه مدارک برای سفارت کانادا به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه برسد، اما برای اطمینان بیشتر بهتر است این کار را انجام دهید.
  • داشتن سو پیشینه ممکن است نظر افسر سفارت را نسبت به شما منفی کند.
  • در صورت ریجکتی، با دقت نامه‎ای که از سوی سفارت به شما ارسال شده را بخوانید. در آن دلایل ریجکت شدن ویزایتان مشخص شده است. شما می توانید پس از رفع نواقص پرونده تان، دوباره برای اخذ ویزای توریستی کانادا اقدام کنید.
انتشار: 23 بهمن 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 33

به "اخذ ویزای کانادا بدون داشتن ویزای شینگن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ ویزای کانادا بدون داشتن ویزای شینگن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید