شهر Oaxaca و جشنواره Dia de Los Muertos - مجری سفرهای گردشگری

شهر Oaxaca و جشنواره Dia de Los Muertos

شهر Oaxaca به دلیل داشتن یکی از بهترین جشنواره های Dia de Los Muertos در مکزیک (تعطیلاتی که در بسیاری از مناطق آمریکای لاتین برگزار می شود) شهرت دارد. آثار وجود این جشنواره را هزاران سال پیش در فرهنگ های بومی مانند Zapotec و Aztec میتوان دید. در Oaxaca، جشنواره روز مردگان در پایان ماه اکتبر آغاز می شود، زمانی که خانواده ها مقبره ها را برای بازگشت روح آماده می کنند. در این مدت مقبره ها و محراب های خانگی با گل تزیین می شوند و خانواده ها چیزهایی را در گورستان ها برای تقدیم به ارواح آماده می کنند.

شهر Oaxaca و جشنواره Dia de Los Muertos

در آستانه روز مردگان (1 و 2 نوامبر)، محراب ها در همه جا دیده می شوند. رژه عظیم سالانه خیابانی، Desfile de Día de Muertos، از سال 2016 (که در ابتدا در واکنش به رژه مصنوعی در فیلم Spectre جیمز باند برگزار شده بود) برگزار می شود که در آن بیش از 1000 رقصنده و افرادی در هیبت عروسک های عظیم الجثه در امتداد Reforma تا Zócalo حضور دارند.

برخی از بهترین موزه ها را می توان در Anahuacalli، Museo Dolores Olmedo، Zócalo، Plaza Santo Domingo در el Centro (جایگزین Ciudad Universitaria از سال 2016) و در محله San Andrés Mixquic در انتهای جنوب شرقی CDMX مشاهده کرد. وب سایت رسمی دولت را برای اطلاع از رویدادهای اصلی شهر بررسی کنید.

به طور سنتی خانواده ها و دوستانشان زندگی کسانی را که از دنیا رفته اند مرور میکنند و اعتقاد بر این است که روح آنها قادر است برای یک شب دوباره بیایند و در جشن ها شرکت کند.

انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 107

به "شهر Oaxaca و جشنواره Dia de Los Muertos" امتیاز دهید

1 کاربر به "شهر Oaxaca و جشنواره Dia de Los Muertos" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر Oaxaca و جشنواره Dia de Los Muertos"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید