پروازهای بین المللی مسافرتی کانادا به زودی آغاز خواهند شد

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، مقامات کانادا تأیید کردند که پروازهای بین المللی مسافربری به زودی در 9 فرودگاه کانادا مجاز به فرود خواهند بود. پنج مورد تازه که به فهرست فرودگاه های قبلی اضافه شده، عبارتند از: فرودگاه بین المللی هلفکس استانفیلد؛ فرودگاه کبک کانادا فرودگاه بین المللی ژان لوساژ؛ فرودگاه بین المللی مک دونالد-کارتیر اتاوا، فرودگاه بین المللی وینیپگ جیمز آرمسترانگ ریچاردسون و فرودگاه بین المللی ادمونتون.

پروازهای بین المللی مسافرتی کانادا به زودی آغاز خواهند شد

این علاوه بر چهار فرودگاه کانادا است که پروازهای بین المللی را در سراسر همه گیری پذیرفته اند: فرودگاه بین المللی تورنتو پیرسون؛ مونترآل - فرودگاه بین المللی پیر الیوت ترودو؛ فرودگاه بین المللی کلگری؛ و فرودگاه بین المللی ونکوور.

آژانس بهداشت عمومی خدمات مرزی و حمل و نقل کانادا می گوید که آنها در حال همکاری برای اجرای اقدامات لازم برای استقبال ایمن از مسافران بین المللی هستند که طبق شرایط پیش بینی شده از 9 آگوست قرار است اجرا گردد.

در تاریخ 9 آگوست، شهروندان کاملاً واکسینه شده آمریکایی و مقیمان دائم برای مسافرت های غیرضروری مجاز به ورود به کانادا هستند.

یک ماه یا بعد از آن، در 7 سپتامبر، به شرطی که شرایط کرونای کانادا مطلوب باشد، مسافران کاملاً واکسینه شده از کشورهای دیگر دنیا هم مجاز به ورود خواهند بود.

انتشار: 6 مرداد 1400 بروزرسانی: 8 مرداد 1400 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 648

به "پروازهای بین المللی مسافرتی کانادا به زودی آغاز خواهند شد" امتیاز دهید

2 کاربر به "پروازهای بین المللی مسافرتی کانادا به زودی آغاز خواهند شد" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پروازهای بین المللی مسافرتی کانادا به زودی آغاز خواهند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید