وسایل حمل و نقل عمومی شهر تورنتو

به گزارش مجری سفرهای کانادا و آمریکا، سفر به یک شهر خارجی تماما در مورد دیدن جاذبه ها و مکان های دیدنی است. هر چه قدر این جابه جایی ها راحت تر و ارزان تر باشند، بازدیدها دلچسب تر خواهند شد. مسافران تور کانادا در شهر تورنتو می توانند از وسایل حمل و نقل عمومی متفاوت استفاده کنند تا به مقصد برسند.

وسایل حمل و نقل عمومی شهر تورنتو

برای استفاده از اتوبوس ها در تور کانادا به ساعت رفت و آمد آنها دقت کنید. در بعضی مسیرها فاصله رسیدن اتوبوس ها به ایستگاه بیشتر از دیگر اتوبوس ها است. وقتی سوار اتوبوس شدید کرایه خود را داخل صندوق بیاندازید. برای عوض کردن خط باید برگه ترانسفر را نشان دهید. اگر ندارید می توانید از راننده بگیرید. برای پیاده شدن از دکمه های Stop استفاده کنید. بهتر است از درهای عقب اتوبوس برای پیاده شدن استفاده کنید.

دو نوع تراموای قدیمی و جدید در تورنتو فعالیت می کنند. در ترمواهای قدیمی باید کرایه خود را در جعبه کرایه بیاندازید و برای عوض کردن مسیر باید برگه ترانسفر داشته باشید. مانند اتوبوس این برگه را می توانید از راننده بگیرید. در ترامواهای جدید پرداخت به صورت الکترونیکی است و اگر بخواهید نقدی پرداخت کنید باید از درهای وسط سوار شوید. برای خروج باید دکمه ی قرمز رنگ را بفشارید.

کشتی های جزیره تورنتو جدا از مجموعه حمل و نقل تورنتو کار می کنند. پیشنهاد می کنیم در تور کانادا خود وسط هفته را برای سر زدن به جزیره انتخاب کنید. چرا که در روزهای آفتابی آخر هفته، ممکن است صف هایی طولانی برای این کشتی ها تشکیل شوند.

دوچرخه سواری یکی از روش های عالی جا به جایی در تورنتو است. استفاده از دوچرخه به تمیز نگه داشتن شهر و زندگی سالم تر کمک می کند. خوشبختانه مسئولان شهر تورنتو متوجه این موضوع هستند و پارکینگ مناسب دوچرخه ها را در دسترس عموم قرار داده اند. مسیرهای مختلفی برای دوچرخه سواری در شهر وجود دارند. امکان استفاده از دوچرخه های اشتراکی و کرایه آنها هم وجود دارد. برای این کار باید برنامه ای را در موبایل خود نصب کنید.

انتشار: 7 مرداد 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 240

به "وسایل حمل و نقل عمومی شهر تورنتو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وسایل حمل و نقل عمومی شهر تورنتو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید