موقعیت جغرافیایی تورنتو کانادا

تورنتو از بهترین شهرهای کانادا برای زندگی و تجارت به شمار میرود و موقعیتی عالی از لحاظ آب و هوا و تامین رفاه زندگی میباشد.

موقعیت جغرافیایی تورنتو کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: پایتخت استان انتاریو، شهری کاملا مدرن و بین المللی است که در شمال غربی ساحل دریاچه اونتاریو قرار گرفته است. تورنتو بزرگترین شهر کانادا و مرکز چند فرهنگی، اقتصادی و تجاری انگلیسی زبان کانادا به شمار می رود.

تورنتو یکی از متنوع ترین شهرهای دنیا از لحاظ قومی و ملیتی میباشد، تقریبا نصف جمعیت این شهر در خارج از کانادا متولد شده اند. این شهر موفق و فعال، به گستره فرهنگی، زبانی، غذایی و هنری خود می بالد و به همین خاطر با انتخاب شعار پرمعنی و موجز Diversity Our Strength (تنوع و گوناگونی، قدرت ماست) به بیانی ساده رویکرد خود را نسبت به مهاجران متخصص و متنوع ملل مختلف عنوان کرده است.

شما می توانید برحسب موقعیت جغرافیایی تورنتو از چهار فصل متمایز و استثنایی آن در تابستان های گرم و زمستان های خیلی سرد لذت ببرید و به انجام فعالیت های مختلف بپردازید. شهر قانونمند تورنتو با اقتصاد پویا، رفاه شهروندی وکیفیت زندگی فوق العاده و هزینه های متعادل و مناسب، بی شک پردیس زندگی غنی فرهنگی و زیبا برای شما خواهد بود.

کلان شهر تورنتو نه تنها دارای موقعیت جغرافیایی استثنایی است بلکه سومین منطقه تئاتری انگلیسی زبان بزرگ دنیا بعد از نیویورک و لندن به حساب می آید. همچنین بد نیست بدانید یک چهارم جمعیت کانادا در شعاع 160 کیلومتری در داخل تورنتو زندگی می نمایند و در این شهر اعجاب انگیز و استثنایی با بیش از 100 زبان مختلف صحبت می شود. تورنتو میزبان هفت تیم ورزشی حرفه ای است و برخی از بهترین کمدین های بین المللی نظیر جیم کری و مایک مایرز از این شهر برخواسته اند.

انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 83

به "موقعیت جغرافیایی تورنتو کانادا" امتیاز دهید

10 کاربر به "موقعیت جغرافیایی تورنتو کانادا" امتیاز داده اند | 4.8 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موقعیت جغرافیایی تورنتو کانادا"

1 دیدگاه

keyvan riazi 27 اردیبهشت 1400

اگر میشود قیمتهای بلیتهای به کانادا را هم بگذارید

پاسخ به keyvan riazi
* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید