چطور در زمستان های مونترال خوش بگذرانیم

از آنجایی که فصل های سرد در کانادا بیشتر از فصل های گرم است، مردم به خوبی با این موضوع سازگار شده اند و برای روزهای سرد زمستانی هم قرار نیست به آنها بد بگذرد، در ادامه با توصیه سفر در زمستان به مونترال همراه ما باشید.

چطور در زمستان های مونترال خوش بگذرانیم

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: در کلبه های یخی بمانید

اولین بار کلبه های یخی در فنلاند به وجود آمدند، در مونترال کانادا در پارک ژان دراپو در دهکده برفی اقامتگاه های یخی برای مسافران نترس و گرمایی درست شده است، این اقامتگاه 10 اتاق، 15 سوییت و 6 کلیه یخی دارد که هزینه اقامت در این محل برای هر نفر بین 195 تا 295 دلار است همه وسایل این اقامتگاه خاص و منحصر بفرد است و از جنس یخ می باشد، اقامت در این هتل واقعا تجربه ای خاص و متفاوت است که آن را می توانید در زمستان مونترال بدست آورید.

اسکیت بازی کنید

اگر فکر می کنید که هوای بیرون برای اسکیت بازی کردن خیلی سرد است به مجموعه سرپوشیده یخی بروید و در آنجا اسکیت بازی کنید، این مجموعه در بلندترین ساختمان مونترال در کنار ایستگاه مترو قرار گرفته است و هر روز باز است، ورودی این مجموعه 7 دلار، برای بچه های زیر 12 سال 5 دلار و برای دانش آموزان 6 دلار است، اسکیت با مبلغ 6.5 دلار کرایه داده می گردد.

آثار هنری شهر کبک را ببینید

به موزه هنرهای زیبا مونترال بروید که اخیرا مجموعه های جدیدی به آن ها اضافه شده است و در آن ها کلیساهای سابق منطقه مسکونی ارسکین و آمریکا طراحی شده است بازید از این موزه در یک شب سرد زمستانی خیلی می چسبد!

نان بیگل بخورید

به نانوایی فیرمونت این شهر بروید و بیگل (نان دونات شکل) بخورید، در سال 1919 این نانوایی نان بیگل کونترال را برای اولین بار درست کرد نانی که با دست حلقه شده، در آب و عسل جوشانده می شود و در تنورهای هیزمی می پزد نتیجه آن نانی می شود که اگر در لحظه از تنور در آمدن آن را بخورید مزه ای فراموش نشدنی دارد و در شب های سرد این شهر حسابی گرمتان می نماید، این نان در شکل های مختلفی پخته می گردد اما به نظر می رسد کنجدی آن از همه خوشمزه تر باشد.

غذا بخورید

مهم نیست که در چه فصلی هستیم در مونترال باید مزه تمام غذاهای این شهر را چشید، مونترال از نظر داشتن تعداد رستوران ها بعد از نیویورک دومین جایگاه را دارد و با غذاهای متنوعی که دارد این فرصت را به شما می دهد تا بدون اینکه از این شهر خارج شوید طعم غذاهای همه دنیا را تجربه کنید، ایتالیایی های زیادی در مونترال زندگی می نمایند که این باعث شده رستوران های ایتالیایی خوب و با سابقه ای در این شهر وجود داشته باشد.

از موزه های زیر زمینی تماشا کنید

140 قطعه آثار هنری معاصر در متروی مونترال وجود دارد که ایستگاه های متروی این شهر را به عظیمترین گالری هنری در دنیا تبدیل نموده است، وقتی در شهر رفت و آم می کنید زمان بگذارید و از آثار هنری هر ایستگاه تماشا کنید.

منبع: petergreenberg.com
انتشار: 7 مرداد 1401 بروزرسانی: 23 مرداد 1401 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 711

به "چطور در زمستان های مونترال خوش بگذرانیم" امتیاز دهید

2 کاربر به "چطور در زمستان های مونترال خوش بگذرانیم" امتیاز داده اند | 3 از 5
امتیاز شما:

دیدگاه های مرتبط با "چطور در زمستان های مونترال خوش بگذرانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید