سواری با دوچرخه های برقی در کلگری

دوچرخه سواری در کلگری بسیار مرسوم است و مردم این شهر رکوردار استفاده از دوچرخه در کانادا هستند.

سواری با دوچرخه های برقی در کلگری

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: کلگری اولین شهر کاناداست که رکورد یک میلیون سفر با دوچرخه های برقی را بدست آورده و شهروندان آن عاشق این روش حمل ونقل هستند. از اینرو مسئولان قصد دارند ناوگان کنونی را برای تابستان سال جاری توسعه دهند.

شرکت کانادایی Neuron Mobility با توجه به استقبال شهروندان در سال نخست فعالیت در کلگری، حال ناوگانی تازه از دوچرخه های برقی را به شهر آورده است. این ناوگان شامل 100 دوچرخه برقی بوده که از تاریخ 1 جون فعالیت خود را شروع نموده اند.

براساس اطلاعیه Neuron Mobility این برنامه به شهروندان کلگری اجازه می دهد تا گزینه های متنوع تر برای رفت وآمد در شهر، با در نظر گرفتن مسافت پیمایش، داشته باشند.

آنکوش کاروال، رئیس بازاریابی Neuron در کانادا گفت: شهروندان ساکن شهر و گردشگران از اسکوترهای برقی ما در کلگری به خوبی استقبال نموده اند. حال با افزودن ناوگان دوچرخه های برقی آن ها به یک روش حمل ونقل ایمن تر و پایدارتر در سطح شهر دسترسی خواهند داشت.

براساس نظرسنجی Neuron در سال 2021 برنامه اسکوترهای برقی اشتراکی شهر به رونق اقتصاد بومی یاری نموده و 62 درصد کاربران در هنگام گشت وگذار در شهر و سفر از بیزینس های محلی کلگری خرید نموده اند.

به این ترتیب شهروندان کلگری می توانند با پرداخت هزینه مشابه و با توجه به احتیاج خود از اسکوتر برقی یا دوچرخه برقی استفاده نمایند. شما می توانید اسکوتر یا دوچرخه برقی را با استفاده از اپلیکیشن Neuron رزرو نموده یا با همراه داشتن Neuron Pass از آن ها بهره ببرید.

محدوده استفاده از دوچرخه های برقی همچون اسکوترهای برقی بوده و محوطه های پارکینگ اصلی شهر را در بر می گیرد.

شما می توانید با دوچرخه های برقی در مسیرهای مخصوص دوچرخه، مسیرهای چندمنظوره و جاده های دارای حداکثر سرعت مجاز 50 کیلومتر در ساعت تردد کنید. البته استفاده از دوچرخه های برقی، برخلاف اسکوترها، در پیاده روها مجاز نیست (شما می توانید با اسکوتر برقی در پیاده روهای خالی حرکت کنید).

شرکت Neuron برای حفظ ایمنی دوچرخه سواران امکاناتی چون کلاه ایمنی یکپارچه، سیگنال مکان یاب، دکمه اورژانس 911، راهنمای صوتی، تشخیص واژگونی و قابلیت Follow my Ride را پیشبینی نموده است.

شهروندان کلگری برای استفاده از این دوچرخه ها باید حداقل 18 سال سن داشته باشند و تنها یکنفر می تواند بطور همزمان سوار آن ها گردد؛ بنابراین نمی توانید حین استفاده از دوچرخه کودک خود را همراهتان سوار کنید.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده: ورود ناوگان دوچرخه های برقی به شبکه شهر کلگری یک موفقیت بزرگ محسوب می گردد. از زمان شروع فعالیت ما در کلگری در سال 2021 کاربران اسکوترهای برقی Neuron بیش از 780,000 کیلومتر در شهر سفر نموده اند.

شما می توانید همین حالا با دانلود اپلیکیشن Neuron Mobility از ناوگان دوچرخه و اسکوترهای برقی این شرکت بهره ببرید.

منبع: dailyhive.com
انتشار: 21 مرداد 1401 بروزرسانی: 22 مرداد 1401 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 1103

به "سواری با دوچرخه های برقی در کلگری" امتیاز دهید

1 کاربر به "سواری با دوچرخه های برقی در کلگری" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سواری با دوچرخه های برقی در کلگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید