ارتباط نزدیک تورنتو و فناوری

تورنتو سریع ترین رشد را در بازار فناوری آمریکا شمالی داشته است. این شهر با ایجاد هشتاد هزار و صد فرصت شغلی در حوزه فناوری، موفق شده در رقابت با شهرهای نیویورک، سیاتل و بوستون رشد شغلی خود را ارتقا و برتری دهد. در رتبه بندی قوی ترین بازارهای فناوری، تورنتو رتبه سوم را کسب کرده و از سال گذشته، با افزایش رتبه، از واشنگتن دی سی نیز پیشی گرفته است.

ارتباط نزدیک تورنتو و فناوری

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: امروزه، اطلاعات و خبرهای بسیار زیادی از  فناوری به گوش می رسد اما در یک شهر پر رونق مانند تورنتو، خبرهای مربوط به تأثیر شرکت های فناوری و نفوذ روزافزون آن ها بر استعدادهای فناوری را نمی توان اغراق آمیز تلقی کرد. رشد شغلی فناوری تأثیری چند برابری بر اقتصاد دارد. Paul Morassutti، نایب رئیس CBRE کانادا می گوید. تورنتو، سانفرانسیسکو و سیاتل، جملگی در یک زمره قرار دارند و بهترین ها را در صنعت جذب می کنند.

براساس این گزارش، تورنتو استعدادهای واجد شرایط را برای بخشی از هزینه های خود پیشنهاد می دهد به طوری که در مقایسه با شهرهای دیگر، هزینه استعداد فناوری در تورنتو، کمتر از نصف هزینه مشابه در سانفرانسیسکو و حدود 50٪ کمتر از هزینه های نیویورک یا سیاتل برآورد شده است.

تورنتو در رتبه سوم کم هزینه ترین شهرها برای تجارت قرار دارد. در واقع، هر دو شهرهای تورنتو و اتوا در مقایسه با شهرهای آمریکایی ذکر شده برای تجارت ارزان تر هستند که می تواند به علت پس اندازهای بالا در اجاره دفاتر و هزینه استعداد یابی می باشد.

تورنتو به پرورش استعدادها می پردازد:

در طی  سال گذشته، تورنتو توانسته بیش از 57000 شغل بیشتر از تعداد فارغ التحصیلان ایجاد کند و خود را به مقصد شماره یک پرورش استعداد در آمریکای شمالی تبدیل کرده است. این در حالی است که برخی از شهرهای این لیست موفق نشده اند که برای همه فارغ التحصیلان خود شغل کافی ایجاد کنند.

9.9٪ از نیروهای کار اتاوا در بخش فناوری مشغول به کار هستند که این میزان تنها 0.1٪ از سانفرانسیسکو کمتر میباشد، در حالی که تورنتو در جایگاه سوم قرار دارد و اتاوا رتبه دوم را در بالاترین سطح اشتغال در فناوری کسب کرده است.

فارغ التحصیلان همیشه در محل تحصیل خود باقی نمی مانند و وارد بازار کار نمی شوند و همین موضوع در برخی از شهرها موجب فرار مغزها می شود. شهر تورنتو در سال های 2013 تا 2018 با داشتن 57،634 شغل بیشتر از فارغ التحصیلان و به دلیل قدرت خود به عنوان یک ایجادکننده شغل فناوری، در رده بندی Tech Talent به برتری دست یافته است.

ونکوور از نظر سرعت ایجاد شغل در رده پنجم قرار دارد و در 5 سال گذشته 11160 شغل استعداد فناوری بیشتر از تعداد فارغ التحصیلان خلق کرده است.

موراسوتی خاطرنشان کرد: 832900 کارگر فناوری کانادا، یعنی 5.3٪ از کل نیروی کار کشور، تأثیر بسیار کمی بر بازارهای املاک و مستغلات و اقتصاد گسترده تر دارند. استعدادهای درخشان فناوری در حال تقویت نوآوری و انطباق فناوری در بخشهای غیر سنتی برای افزایش بهره وری و تقویت اقتصاد کانادا هستند. تورنتو سریع ترین رشد را در بازار فناوری آمریکا شمالی داشته است. این شهر با ایجاد هشتاد هزار و صد فرصت شغلی در حوزه فناوری، موفق شده در رقابت با شهرهای نیویورک، سیاتل و بوستون رشد شغلی خود را ارتقا و برتری دهد. در رتبه بندی قوی ترین بازارهای فناوری، تورنتو رتبه سوم را کسب کرده و از سال گذشته، با افزایش رتبه، از واشنگتن دی سی نیز پیشی گرفته است.

انتشار: 5 آبان 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 327

به "ارتباط نزدیک تورنتو و فناوری" امتیاز دهید

2 کاربر به "ارتباط نزدیک تورنتو و فناوری" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتباط نزدیک تورنتو و فناوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید