بازدید از جاذبه پیر 21 در تور کانادا

جاذبه های فرهنگی و تاریخی فراوانی برای بازدید در تور ارزان کانادا وجود دارند، اما یکی از آنها داستان های جالب توجهی را برای بازدیدکنندگان در سینه دارد. این ساختمان قدیمی یکی از مهمترین نقش ها را در شکل گیری این کشور مهاجرپذیر داشته است. در تور کانادا ارزان قیمت خود بازدید از این جاذبه خاص را از دست ندهید.

بازدید از جاذبه پیر 21 در تور کانادا

به گزارش مجری سفرهای گردشگری: Pier 21 یک جاذبه تاریخی ملی در هالیفاکس نوا اسکوشا است؛ یک منطقه گردشگری منحصربه فرد که فرصت درک فرایند سخت مهاجرت اولیه را که انسان های زیادی مجبور به تحملش بودند را برای مسافران تور ارزان قیمت کانادا فراهم می سازد. پیر 21 برنده جایزه ملی برای بهترین جاذبه گردشگری در سال 2001 بوده است و به عنوان یک مرکز یادگیری و یک مقصد گردشگری اطلاعاتی و تجربی کار می کند. این مکان فرصتی ارائه می دهد تا بازدیدکنندگان نگاه عمیقی بیندازند به آن چه که مردم در گذشته تحمل می کردند تا یک زندگی جدید را در جایی جدید بسازند.

پیر 21 که نخستین بار در سال 1928 به عنوان دروازه ورود به کانادا برای مهاجران استفاده شد، در سال 1971 بسته شد. وقتی کشتی ها از اروپا می رسیدند، مهاجران آخرین مرحله ای که آنان را به سمت زندگی جدیدشان هدایت می کرد را شروع می کردند. بیش از 250 نفر یک باره از کشتی پیاده می شدند و برای مصاحبه به سمت سالن اجتماعات این ساختمان می رفتند و از آن جا راهی اتاق معاینه می شدند. اگر موفق می شدند، می توانستند با قطار به مقصد نهایی خود بروند.

در طول جنگ جهانی دوم، ساختمان پیر 21 به عنوان نقطه عزیمت گروه هایی که با کشتی به اروپا می رفتند تا در جنگ شرکت کنند، استفاده می شد. امروزه مکانی که در عرشه کشتی جنگ جهانی دوم قرار دارد، به عنوان ادای احترام به نیروهای نظامی کانادا که برای حفظ آزادی افراد بسیاری جنگیدند استفاده می شود. در سال 1999، پیر 21 به منظور ادای احترام به مشارکت های مهاجران در سازندگی کشور کانادا و نشان دادن فداکاری گروه های نظامی کانادایی دوباره افتتاح شد. امروز پیر 21 یک انجمن غیرانتفاعی و یکی از جاذبه های محبوب در میان تمامی مسافران تور ارزان کانادا است.

انتشار: 8 فروردین 1399 بروزرسانی: 2 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 62

به "بازدید از جاذبه پیر 21 در تور کانادا" امتیاز دهید

2 کاربر به "بازدید از جاذبه پیر 21 در تور کانادا" امتیاز داده اند | 4.5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از جاذبه پیر 21 در تور کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید