جزیره Bonaventure کبک کانادا - مجری سفرهای گردشگری

جزیره Bonaventure کبک کانادا

جزیره Bonaventure در فاصله کمی از صخره Perce واقع شده است. در واقع، هنوز هم از سواحل شهر Perce به راحتی قابل مشاهده است. این جزیره مسیرهای پیاده روی زیبایی دارد. 15 کیلومتر مسیر وجود دارد که در چهار پیاده روی منحصر به فرد از طریق جزیره ساخته شده است.البته هیچکدام شما را از آب دور نمی کنند. مسیرهای پیاده روی در جزیره Bonaventure از میان چمنزارها، مزارع و جنگل های همیشه سبز عبور می کنند. اما هیجان انگیزترین قسمت جزیره Bonaventure بهشت پرندگان است!

جزیره Bonaventure کبک کانادا

آنچه در جزیره Bonaventure خواهید دید

در ماه های تابستان، جزیره Bonaventure بیشترین تجمع gannetها در جهان است. این تجربه های باورنکردنی آن را به یکی از جالبترین حیات وحش در کانادا تبدیل کرده است. بیش از 60،000 زوج gannet به همراه 11 گونه دیگر از پرندگان دریایی برای تولید مثل به این جزیره سرازیر می شوند. پس از پیاده شدن از قایق، (اگر فقط به سوار شدن و تماشای آب علاقه مند هستید میتوانید در قایق بمانید)، ما در یک مسیر پیاده رو رفتیم تا به مرکز بازدید کننده برسیم. مرکز بازدید کنندگان در جزیره Bonaventure شامل یک کافه کوچک است. این تنها فضای متعلق به سرو غذا یا نوشیدنی در این جزیره است.

بازدیدکنندگان از جزیره Bonaventure می توانند تا حرکت آخرین قایق که برای ما ساعت 5 عصر بود در آنجا بمانند. تمام مسیرهای پیاده روی در جزیره Bonaventure از مرکز بازدید کننده شروع می شوند و به صخره های پرندگان در آن طرف جزیره ختم می شوند. از آنجا که این اولین پیاده روی پسر کوچک ما بود، ما ترجیح دادیم مسیر Des Colonies را که کوتاه ترین مسیر بود را طی کنیم. مسیر کاملا مشخص بود، عمدتا مسطح، اما در قسمت هایی ناهموار. کمتر از 3 کیلومتر بود. پسر ما تصمیم گرفت که از این فرصت استفاده کند و عشق خود را به پیاده روی آغاز کند، بنابراین تقریباً یک ساعت طول کشید. پسر کوچک ما کل مسیر را از هر دو جهت پیاده طی کرد، البته این برای یک کودک دو ساله بد نیست!

Gannet ها در جزیره Bonaventure

اگر بگوییم که Gannet شمالی در جزیره Bonaventure چشمگیر هستند، کم لطفی است. بیرون آمدن از میان درختان و دیدن آنها مانند قرار گرفتن در اقیانوسی از پرندگان است.Gannet های شمالی کوچک نیستند، و همچنین به خصوص برای فرود هماهنگ نیستند. ما زمان زیادی را مسحور جریان و درام درون آنها بودیم. و بقیه اوقات هنگام پریدن به نظر می رسید پرندگان به معنای واقعی کلمه در دریایی از پرندگان دیگر سقوط می کنند.

پس از از تماشای این پرندگان، همان مسیر را به سمت مرکز بازدید کننده طی کردیم. ما مدتی قبل از بازگشت به بخش اصلی زمان داشتیم و از آن برای گشت و گذار در خانه های متروکه در جزیره استفاده کردیم. تا سال 1971، 35 خانواده در این جزیره زندگی می کردند. با این حال، این کشور توسط دولت Quebec که می خواست آن را به یک پارک ملی تبدیل کند، مصادره شد. پس از گشت و گذار، به سمت رستوران که در یکی از خانه های اصلی ساخته شده بود، حرکت کردیم تا در هنگام انتظار برای رسیدن قایق بعدی، میان وعده ای بخوریم تا ما را به سرزمین اصلی یعنی Percé برگرداند.

چطور به جزیره Bonaventure برویم؟

روش های مختلفی برای گشت و گذار در جزیره Bonaventure و صخره Percé وجود دارد. اگر ترجیح می دهید هر دو را به صورت ههوایی مشاهده کنید، کل منطقه Gaspesie را می توان در یک تور هلی کوپتر مشاهده کرد. اینها شامل مناظر جزیره Bonaventure و صخره Percé و همچنین بقیه شبه جزیره Gaspé است. گزینه دیگر مشاهده شبه جزیره از طریق سفر دریایی است. تورهای جزیره Bonaventure معمولاً شامل Perce Rock نیز هست.

در اینجا دو تور قایق در منطقه وجود دارد که پارک ملی جزیره Bonaventure و Percé Rock را میگردند. با وجود همه مسائل سفر جاده ای، بلیط قایق خود را از قبل رزرو نکرده بودیم. در عوض، ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ها به دفتر گردشگری رفتیم. ما تصمیم گرفتیم با Les Bateliers de Perce همراه شویم زیرا زمان تور بهترین فرصت را برای گشت و گذار در جزیره به ما می دهد. آنها تور ترکیبی جزیره Bonaventure و Percé Rock را ارائه دادند. سفر قایق سواری از اسکله Percé شروع می شود و مستقیماً به سمت صخره Percé می رود.

در فصل پر گردشگر، حرکتها به صورت ساعتی انجام می شود. کروزها حدود سی دقیقه در Perce Rock هستند و فرصت های زیادی برای گشت و گذار و عکس برداری از صخره از زوایای مختلف به شما می دهد. سپس قایق به سمت جزیره Bonaventure، پناهگاه پرندگان مهاجر حرکت می کند. قبل از اینکه به اسکله جزیره بروید، قایق برای مدت کوتاهی در قسمت شمال شرقی جزیره Bonaventure که دارای یک صخره 75 متری است، متوقف می شود. اگر خوش شانس باشید، نگاهی به بسیاری از پرندگان دریایی خواهید داشت

انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: bestcanadatours.com شناسه مطلب: 102

به "جزیره Bonaventure کبک کانادا" امتیاز دهید

1 کاربر به "جزیره Bonaventure کبک کانادا" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره Bonaventure کبک کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید